Skoči na vsebino

ProEngineer


Priporočene objave

Ali kdo od vas riše s tem programom poklicno(za hobi itaq nihče ne, ker je pretežak... )?

Letos sem se začel ukvarjati s tem in ga resneje uporabljati(pač, strojnik), pa je zelo široka stvar tole vse skupaj... Sem pa tja rabim kakšno pomoč-vprašam sodelavca al pa preberem v tejle knjigci. Je pa #1 za začetnike!! Če bo skrajna nuja bom šou pa na Motosvet :OK:

Zanima pa me še nekaj... Enkat dolgo nazaj sem zasledil nekej na Motosvetu eno nagradno igro za 3D modeliranje motociklov... Bila je to neka tuja nagradna igra, ko si na forumu odpru svojo temo in si v njej poročal kako kaj napreduje delo. :hmm: Na MS forumu nisem nič najdu :cry: Če kdo kaj ve(oz. se spovne kaj) o tem?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ali kdo od vas riše s tem programom poklicno(za hobi itaq nihče ne, ker je pretežak... )?

Letos sem se začel ukvarjati s tem in ga resneje uporabljati(pač, strojnik), pa je zelo široka stvar tole vse skupaj... Sem pa tja rabim kakšno pomoč-vprašam sodelavca al pa preberem v tejle knjigci.

To knjigo imam tudi v PDF. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...pri nas delamo z pro engi., pro stall, inventor in acad..če imaste kaj vprašanj kar na plano..

Več glav več zelja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maxf1: Tale knjiga je res super-preverjeno :worship:

Drugače pa-se modelira, se modelira! :P

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst jo mam s partisa potegneno. Če rabi kdo nej samo pove :)

Tudi jaz imam 1.6 GB različico (WF4) iz "trrgovine" pa me zanima kako zadevo usposobit (lahko kar na PM).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mam tud jst pa še nism usposobu...

najprej vem da prvi cd mountaš na PowerISO virtual drive manager, nato pa maš tam nekje v mapcah setup, da zadevo poženeš, inštaliraš in nato ko pride menjava cd ja isto nardiš... unmountaš 2 in še pol 3 cd... res pa je da jst tud nism uspeu crackat te zadeve, ker je dokaj zakomplicirano, res pa da se nism ful poglobu... morm pogledat, drgač pa preber NFO, preber komentarje mal po goglaj... bi se dalo zrihtat sigurno :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mam tud jst pa še nism usposobu...

najprej vem da prvi cd mountaš na PowerISO virtual drive manager, nato pa maš tam nekje v mapcah setup, da zadevo poženeš, inštaliraš in nato ko pride menjava cd ja isto nardiš... unmountaš 2 in še pol 3 cd... res pa je da jst tud nism uspeu crackat te zadeve, ker je dokaj zakomplicirano, res pa da se nism ful poglobu... morm pogledat, drgač pa preber NFO, preber komentarje mal po goglaj... bi se dalo zrihtat sigurno :)

Pa to sem že enkrat usposobil pa se mi je nato sesul računalnik, sedaj pa več ne vem kako narediti. Vem, da moreš delati z beležnico in vpisati notri neke številke. Vendar mi te licence ne zagrabi več :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

poskušaj slediti postopku, ki je opisan v .txt fajlu (v ptc.dat moraš vpisati ime računalnika in host id)

če si ga skopiral na disk je velika verjetnost, da ti je antivirus zbrisal enega od krek fajlov

README.TXT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kolega se ja začel igrat s SolidWorks pa mu kar ratuje.

SolidWorks ima odličen help in je tudi uporabniku prijazen program, kar za proe ne morem trditi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Za SW 2007 obstojajo video lekcije in knjiga (pdf). Tako, da če se hoče kdo naučit. Vaja dela mojstra, če ne vadiš ti nobena pomoč ne koristi.:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!