Skoči na vsebino

KTM 690 LC4 Duke


dunker

Priporočene objave

A ima kdo kkšno zanimivo mnenje o tem motorju al pa kkšne lepe slikce? :)

Men je to tolk carski motor, če hočeš imet motor pač kot... motor... za zabavo. Ne za drugi avto.

Po mojem mnenju je ta motor več kot idealen za zafkrancije po cesti, pospeševanja, hitre furice ne predaleč...

Kaj vi menite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par urc nazaj so bli na eurosportu supermoto.

Noro kaj to dela :!: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res?! Shit, zamudu!

Sam mene je Duke skor čist obsedu.

"Fun bike"... Hell right!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmm... ne mi skomin delat...

Tolaži me le dejstvo, da ima špegle (vzvratne, al kako se reče) popolnoma enake kot moj skuter. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 40

Objavljeno: 21 avg 2002 22:53 Zadeva: KTM-ova supermoto ponudba

--------------------------------------------------------------------------------

Ker sem v oglasniku opazil da so rabljeni KTM-i 640 SM redki kot angora zajci sem se odločil da začnem moje zanimanje za naslednji motor razširjat še na KTM-a DUKE.

Zdaj pa me zanima kakšna je razlika med 640 SM in DUKOM in kakšna med DUKOM I in DUKOM II, ter od katerega leta naprej je DUKE II zamenjal I-ko. Katerega od teh treh motorjev najbolj priporočate glede na to da sem manjše postave (170cm) in bi ga v glavnem uporabljal za "ubijanje" ovinkov pa tudi za občasna nekoliko daljša potovanja (obstaja tudi možnost da bi bla gor 2 potnika).

LP

Vince

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 40

Objavljeno: 23 avg 2002 08:36 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Kaj res ni na tem forumu nobenega lastnika DUKA

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

axxxi

Član

Član od: četrtek, 07.02.2002 9:41

Objav: 130

Kraj: Antigua and Barbuda

Objavljeno: 23 avg 2002 12:03 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

RAZLIKA DUKE1 IN 2 PREDVSEM V DIZAJNU, MALO VEČ MOČI DRUGAČE ISTI AGREGAT !!!!!!! (2 JE LEPŠI )

RAZLIKA MED SM IN DUKE PA SPET PREDVSEM DIZAJN ENAK AGREGAT Z MALO DRUGAČNIMI PRENOSI IN FERGAZERJEM ( duke ima cca 5kw več) DRUGAČNO NASTAVLJENI AMORTIZERJI (HODI IN TRDOTA) PREDLAGAM SM ČE IMAŠ ŽELJO TUDI ZA ENDURO (eventuelno kupiš enduro feltne in gume 5 min. dela in imaš ODLIČEN enduro motor)

ČE PA SI BOLJ STREET FAN PA DEFINITIVNO DUKE!

ČE SM KEJ NAROBE NAPISAL ME NE TEPST.......KER TE BOM NAZAJ

_________________

+ motorček

Nazaj na vrh

.:Vince:.

Novinec

Član od: torek, 16.07.2002 12:42

Objav: 40

Objavljeno: 26 avg 2002 09:52 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hvala za odgovor...tepli se pa ne bomo

_________________

Zaston se še mačka ne gon!!!

Nazaj na vrh

Rock

Novinec

Član od: ponedeljek, 20.05.2002 22:26

Objav: 14

Kraj: Radovljica

Objavljeno: 26 avg 2002 22:24 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Glede na vprasanja o tem da bi se dva vozila na DUKU je pa bolj tezko odgovorit, ker na takem motorju se zelo tezko vozi se kaksna oseba sploh kam dalec, ker ima zelo velike pospeske in pa se ni tako prostoren tako da za dva to ni....

LP, ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duke = eden mojih sanjskih motorjev...

Žal ima dve pomanjkljivost:

1. ni placa za dva za kam dlje;

2. sedež na zame nedosegljivih 87 cm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še nisi videl DUKA v živo naj ti jaz povem...to je sila majhen motor tk da ma človek občutek da je že bolj motorček...dokler ne sproba njegove moči :lol:

Če sem prav obveščen ima duke ravno tolk velik sedež kot pa 640 SM...sam kot kaže se motim.

Sicer pa če so tačke še za enga zadaj pol tud ne more bit ne vem kako težko dva gor peljat...vse se da. Najbolj pa me veseli to da sem navajen vsega hudega ker se že 2 leti cjazim s 125 in je res skrajni čas da presedlamo na kaj drugega :twisted:

Sicer bo pa en in drug motor treba sprobat pol bomo pa videli. Na žalost ugotavljam to da hočejo lastniki KTM-ov za svoje rabljene motorje hudo visoke vsote denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj prijatel se tut resno zanima za nakup DUKA, samo bi ga rad prej vsaj malo probal peljat. A pozna kdo kakšno možnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima kakšna pametna informacija:

- potovanje DA / NE

- udobje sam / sovoznik

- končna oz. potovalna hitrost

- dodatni stroški

- kvaliteta izdelave

Pa za konec še razlika med duke1 in duke2 (slišal sem da je samo dizajn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem delal izpit z KTM Duke prve generacije. Zdel se mi je kr dober, glede na to da so mi pri srcu bolj športni motorji.

Ok, ne morem ti reči kaj dosti, ker takrat še nisem imel glih izkušenj z motorji.

Pospeški so dobri, končna je nekje 190KMh (nisem jaz probal ampak lastnik). Potovalna hitrost max. 140-150, preveč piha.

Zelo pohvalne so pa bremze, zeloo dobro primejo.

Najslabše se mi je zdel sedež, za moje pojme je preozek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duke je tudi zame super motor, nekaj casa nazaj, ko je bil v Kobaridu zbor se je z Duke II pripelju en tip nekje z blizine LJ (Škofljica oz. neki podobnega, ne me drzat za besedo), in delu res zakon stvari z njim, voznja po sprednjem zadnjem, mal je kuru....res ga je obvladal, ime pa mu je blo Grega, tko da ce ga kdo pozna naj ga lepo pozdravi, na zalost sem izgubu njegovo GSM stevilko...bom ze dobu! Duke se tudi meni zelo zelo dopade, ampak ni za dolge fure.....ne spljoh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm verjetno res ni za dolge fure, vendar sem jaz ze ene parkrat videl skupine Nemcev na Duke-ih ki so se po Sloveniji vozili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duke je tudi zame super motor, nekaj casa nazaj, ko je bil v Kobaridu zbor se je z Duke II pripelju en tip nekje z blizine LJ (Škofljica oz. neki podobnega, ne me drzat za besedo), in delu res zakon stvari z njim, voznja po sprednjem zadnjem, mal je kuru....res ga je obvladal, ime pa mu je blo Grega, tko da ce ga kdo pozna naj ga lepo pozdravi, na zalost sem izgubu njegovo GSM stevilko...bom ze dobu! Duke se tudi meni zelo zelo dopade, ampak ni za dolge fure.....ne spljoh :)

Tale Grega je imel blond lase? Če je to ta, dela na servisu na strelišču v Ljubljani (rudnik). Kmalu se bom tam potikal... kdo ga pa pozdravlja? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duke je tudi zame super motor, nekaj casa nazaj, ko je bil v Kobaridu zbor se je z Duke II pripelju en tip nekje z blizine LJ (Škofljica oz. neki podobnega, ne me drzat za besedo), in delu res zakon stvari z njim, voznja po sprednjem zadnjem, mal je kuru....res ga je obvladal, ime pa mu je blo Grega, tko da ce ga kdo pozna naj ga lepo pozdravi, na zalost sem izgubu njegovo GSM stevilko...bom ze dobu! Duke se tudi meni zelo zelo dopade, ampak ni za dolge fure.....ne spljoh :)

Tale Grega je imel blond lase? Če je to ta, dela na servisu na strelišču v Ljubljani (rudnik). Kmalu se bom tam potikal... kdo ga pa pozdravlja? :D

Simon iz Kobarida, no le pozdrav ga c bos kaj tam okoli! TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

moje mnenje je zelo pristransko, ker sem splošni nezagovornik KTM-ja in se mi zdi da je cestna različica proizvedena samo za prej omenjeno ciljno skupino...isto kot njegov predhodnik

kdor je divjal je kupil SC 625, za šminčije pa je ostal dražji duke opremljen z štarterjem, litimi feltnami, večjo močjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje je zelo pristransko, ker sem splošni nezagovornik KTM-ja in se mi zdi da je cestna različica proizvedena samo za prej omenjeno ciljno skupino...isto kot njegov predhodnik

kdor je divjal je kupil SC 625, za šminčije pa je ostal dražji duke opremljen z štarterjem, litimi feltnami, večjo močjo...

samo da se razumeva.vem kaj mislis (smajlija sem pozabil,sorry). :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bi mislu da je moja pisarija resno :x usmerjena, he he, :Fade-color

povej mi a zgleda tist Duke z oklepi (malo višje) resen, tut to je moja šala na račun KTM :changes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

:D Lani sem imel priložnost peljat Duka.

Ker sem veliko slišal in prebral o tem motorju, predvsem pozitivnega kar se tiče moči, sem pričakoval več.

Mene je KTM Duke malo razočaral. :oops:

:twisted: Ta mašina je za norije delat, pa gas do konca... :twisted:

Po moje za dalše ture ni najbolj primeren, sploh pa ne za dva :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!