Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

2 hours ago, StaraFeltna said:

 "Lady" "men's health" 24ur

 Literatura tipa "Freud za gospodinje"?

:smoke:

 

image.jpeg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Literatura od K bi bilo bolje a kaj ko ravno to dober del populacije rad čveka okoli... Če bi prizanesli trosit te smeti okoli bi morda koga rešili.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, poletja je konc, s tem tudi zgražanja nekaterih, ki jih moja teža moti bolj k svoja. Torej, zdej ko so nasitili svoje egote, loh počasi začnem hujšat.

Pravjo da je sex najboljša vadba za izgubo kg, sam meni ne uspeva. Opažam samo da mi zaradi sexa rastejo bicepsi in tricepsi. Kaj delam narobe?? :?

Na 24kur je pisalo da tudi vsak dan malo dobrega teka pomaga. Od takrat si pred vsakim obilnim obrokom zaželim zares dober tek, pa mi tehtnica vsakič za pol kile več pokaže. Verjetno je pokvarjena, morm menjat.

Prebral sem tudi da se pri plesu porabi ogromno kalorij, zato si vsakič pred spanjem predvajam Mozarta. Sem probal z Modrijani, ma je prehitro zame, je treba skakat.

 

No, na koncu pa sem vseeno našel taprav recept, ki preverjeno deluje. Usedeš se na moped in nekam greš. Če izbereš tapravo ruto, tako uživaš, da pozabiš da si lačen. Opazil sem, da velikokrat pridem zvečer po temi domov, z unimi štirimi jajci od zjutraj. Evo, hujšaš in hkrati uživaš. To je to. Folk, kupte si motor!!! :jezik:

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ji pa ne? Sej ma isto časa kot on :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 9. 2016 at 12:59, Ferrarist pravi:

No, na koncu pa sem vseeno našel taprav recept, ki preverjeno deluje. Usedeš se na moped in nekam greš. Če izbereš tapravo ruto, tako uživaš, da pozabiš da si lačen. Opazil sem, da velikokrat pridem zvečer po temi domov, z unimi štirimi jajci od zjutraj. Evo, hujšaš in hkrati uživaš. To je to. Folk, kupte si motor!!! :jezik:

 

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

 Ferarist ki ima pač motor.....jaz imam 3 :P

Hmm, se pravi, če hočem shujšat, si moram kupiti še vsaj 4 motorje....

Končno smo najdl, kje sm delu napako :mad:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Kmet2 said:

Na dan pojem 14 jajc že vsaj 10 let ,sem brez zamaščenih žil in z 7-8 procentov maščobe na in v telesu . Pri svojih 40.ih sem lahko vzor mladini aka Ferarist ki ima pač motor....

14 jajc na DAN? :alko: 

no, recimo samo eno k temu; jaz ne prenašam žvepla, ki ga v jajcih ogromno, tako da je eno jajce dovolj za kar omembe vredne težave. 

14 jajc in to na dan? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Kmet2 said:

14 ....prav si prebral !

Slika za vse hejterje ,saj vsakič ko kaj objavim sem samovšečnež itd .....pa boli me k.....

po 24 letih treninga jaz pri 40 in z kupom žvepla ......:cool:11232225_1605012613091607_87200860346575

Gornja slika je mal zalita saj sem na dopustu kjer uživam vse od sladkorja do pira itd ......doma je izgled veliko boljši ! 

mislim, da bolje izgledaš sedaj 10 let kasneje :)) 

na tisti drugi sliki manjka nek minimum podkožne maščobne podloge; saj veš, vsi se strinjamo, da so mačke lepe, ampak če jih obriješ, bodo izgledale grozno. Podobno je z ljudmi, manjka nam kožuh, zato potrebujemo oblačila, če pa še tisto kožo totalno sesuješ, da ne pokriva več kar je spodaj,... vsaka zadeva ima svoje ravnovesje (neslano ni dobro, preslano pa sploh ni užitno). 

Kar se pa količine žvepla tiče, očitno imaš Chrome-Vanadium-Molibden coating prebavil :))))) 

Mimogrede, tisti klobuk ti lepo pristoji! :) 

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, antares pravi:

mislim, da bolje izgledaš sedaj 10 let kasneje :)) 

na tisti drugi sliki manjka nek minimum podkožne maščobne podloge; saj veš, vsi se strinjamo, da so mačke lepe, ampak če jih obriješ, bodo izgledale grozno. Podobno je z ljudmi, manjka nam kožuh, zato potrebujemo oblačila, če pa še tisto kožo totalno sesuješ, da ne pokriva več kar je spodaj,... vsaka zadeva ima svoje ravnovesje (neslano ni dobro, preslano pa sploh ni užitno). 

Kar se pa količine žvepla tiče, očitno imaš Chrome-Vanadium-Molibden coating prebavil :))))) 

Mimogrede, tisti klobuk ti lepo pristoji! :) 

Se strinjam ,samo v profi vodah ne pije to vode ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kmet2 said:

Se strinjam ,samo v profi vodah ne pije to vode ;)

da se lahko primerja razvitost mišic, skladnost postave in tako naprej je potrebno zadevo videti, kar se naredi s tem ekstremnim hujšanjem; ampak, za en dan slave, narediti toliko škode? 20 let skrbi je potrebno, da se otroka spravi na njegove noge,... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, antares pravi:

da se lahko primerja razvitost mišic, skladnost postave in tako naprej je potrebno zadevo videti, kar se naredi s tem ekstremnim hujšanjem; ampak, za en dan slave, narediti toliko škode? 20 let skrbi je potrebno, da se otroka spravi na njegove noge,... 

O tem bi lahko debatirali in debatirali ...nekateri pijejo ,kadijo in se nezdravo prehranjujejo . To je bil pač del mojega življenja ki mi je odprl vrata marsikam .....pa pustiva stat ,sej ni važno ! 

Za vse v življenju mi ni žal in ne obžalujem ,živim dalje kar se da kvalitetno in polno ,dokler bom bom ;) 

Zdej grem pa jačat biceps in triceps kot moj prjatu Ferarist .....:D.....čudno da ni še nič pokomentiral ....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2 ;vsak ima svoje. 

Si me pa spomnil na eno žensko, ki je rekla, nekateri porabijo kup denarja za cigarete, drugi za kakšen hobi, tretji pa pač hodijo astrologinjam in vedeževalkam :)) :)) 

izolacijske vaje na sporedu? mislim, da bom moral še jaz kupiti kakšno utežno palico :))) za zapolniti rokave :D :)) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, antares pravi:

@Kmet2 ;vsak ima svoje. 

Si me pa spomnil na eno žensko, ki je rekla, nekateri porabijo kup denarja za cigarete, drugi za kakšen hobi, tretji pa pač hodijo astrologinjam in vedeževalkam :)) :)) 

izolacijske vaje na sporedu? mislim, da bom moral še jaz kupiti kakšno utežno palico :))) za zapolniti rokave :D :)) 

Mislim, da za tisti vajo, ki jo je imel Ferarist v mislih ze imas palico. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Frenk 67 said:

Mislim, da za tisti vajo, ki jo je imel Ferarist v mislih ze imas palico. :lol1:

nisem niti pomislil, da od njega bežijo vse kikle v vasi, odkar je na testosteron replacement therapy :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

@Kmet2 tehnika z nizko težo in počasnimi ponovitvami je pa več kot učinkovita za maso. V enem mesecu povečal obseg roke za več kot 2 cm. Seveda ne bo šlo s takim tempom naprej, verjetno je pa nekaj tudi sam učinek spremembe treninga.

roka.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Frenk 67 pravi:

 

@Kmet2 tehnika z nizko težo in počasnimi ponovitvami je pa več kot učinkovita za maso. V enem mesecu povečal obseg roke za več kot 2 cm. Seveda ne bo šlo s takim tempom naprej, verjetno je pa nekaj tudi sam učinek spremembe treninga.

 

potem sva na isti tehniki:D

današnja 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

 

@Kmet2 tehnika z nizko težo in počasnimi ponovitvami je pa več kot učinkovita za maso. V enem mesecu povečal obseg roke za več kot 2 cm. Seveda ne bo šlo s takim tempom naprej, verjetno je pa nekaj tudi sam učinek spremembe treninga.

roka.jpg

:P

14448954_10209194959204527_2573525228333

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, antares pravi:

@Kmet2 ;vsak ima svoje. 

Si me pa spomnil na eno žensko, ki je rekla, nekateri porabijo kup denarja za cigarete, drugi za kakšen hobi, tretji pa pač hodijo astrologinjam in vedeževalkam :)) :)) 

izolacijske vaje na sporedu? mislim, da bom moral še jaz kupiti kakšno utežno palico :))) za zapolniti rokave :D :)) 

lahko pa prides k men na pivo in ti dam polavtomatsko orodje, ki zelo veča misice

pivo je zastonj, a vse drugo pa se pomeniva po pirih :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, builder pravi:

potem sva na isti tehniki:D

današnja 

 

tole je bolj "kako ekspresno do bolniške" tehnika. :slap: Takih neumnosti že 20 let ne počnem več. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, DAMI34 pravi:

Če jz pa Maus pokaževa svoje mišice nimate vsi niti za burek.

In to od 5 kav na dan. Ja prav ste prebral, 5 kav :P

 

 

od tega imata samo povišan srčni utrip pa izbuljene oči........ :lol1::jezik::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

tole je bolj "kako ekspresno do bolniške" tehnika. :slap: Takih neumnosti že 20 let ne počnem več. :nono:

no jest pa zadnjih 26 let, me pa zanima, koliko dni bolniške imaš ti in kolilo jaz:hmm:, pravzaprav se moram vprašat, če sm kdaj bil na bolniški:O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, dr.looney pravi:

od tega imata samo povišan srčni utrip pa izbuljene oči........ :lol1::jezik::winkiss:

lepe velike oke, tako se napiše :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!