Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

lepe velike oke, tako se napiše :P

 

se pardoniram  :blush:....... velike telečje očke...... :P  a bo to vredu ? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, dr.looney said:

se pardoniram  :blush:....... velike telečje očke...... :P  a bo to vredu ? :P 

Ajeeeeeej kaj s rekla.....teletinca.....mmmmmm...

 

 

 

Ce ma tud telecjo kraco, ga bom spotaknu z motorko.....grem stilarco nabrust. 

 

Kar se hujsanja tice, eno tono sm ze shujsal. Pa dobu 980 nazaj. Neznosno tezko je sprement zivljenski slog. Nepopisno zajebano. Urnik ki ga ni, delo ki je vedno in nikoli....popizdis. in vse to se pol odraza na prehranjevalnih navada, ki jih tud ni. 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, builder pravi:

no jest pa zadnjih 26 let, me pa zanima, koliko dni bolniške imaš ti in kolilo jaz:hmm:, pravzaprav se moram vprašat, če sm kdaj bil na bolniški:O

Jaz v življenju še nisem bil na bolniški. Nekoč sem imel 260 kg dead-lifta in to klasičnega, od tal, noge v širini bokov, treniral sem dviganje uteži. Dons mi ne pride na misel, da bi še tako obremenjeval sklepe in hrbtenico. Z dviganjem uteži sem pa začel daljnjega leta 1982.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, dr.looney pravi:

se pardoniram  :blush:....... velike telečje očke...... :P  a bo to vredu ? :P 

Kaj se pa ti spoznaš v naravno lepoto?

Lepota ni naklučje :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

sem pred tabo v vrsti stala, ko so jo delili......:jezik:

 

 

zgleda, da jo je velik ostalo, a nis vidla lepotcev zgoraj? :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Jaz v življenju še nisem bil na bolniški. Nekoč sem imel 260 kg dead-lifta in to klasičnega, od tal, noge v širini bokov, treniral sem dviganje uteži. Dons mi ne pride na misel, da bi še tako obremenjeval sklepe in hrbtenico. Z dviganjem uteži sem pa začel daljnjega leta 1982.

vsa čast:OK:, tut jest sm dvigoval včasih več, 10kg več kot ti:D, vsak ve zase, za enkrat nimam nobenih težav, križ me nikoli ni bolel, se najde tu pa tam kaka poškodba, ki je skoraj zanemarljiva, nikoli bil na dopingu, se pravi dvignem toliko, kot mi telo dopušča:P Je pa tako, če meni odgovarja, še ne pomeni, da bo tebi in obratno. Bolj pomembno je, da svoje telo spoznaš in tudi poslušaš, kaj ti sporoča, sem 71 letnik in nisem več rosno mlad, vsakršnih bedarij telo več ne more prenesti in čas regeneracije je tudi starosti primeren:(

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

zgleda, da jo je velik ostalo, a nis vidla lepotcev zgoraj? :P

 

jaz nisem rabila veliko ;) ..... one za v vitrino? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, stuhec said:

lahko pa prides k men na pivo in ti dam polavtomatsko orodje, ki zelo veča mišice

to, da je polavtomatsko pomeni, da je treba najprej do onemoglosti vleči za zajlo, kot pri kosilnici, da se kaj premakne? 

4 hours ago, DAMI34 said:

Če jz pa Maus pokaževa svoje mišice nimate vsi niti za burek.

In to od 5 kav na dan. Ja prav ste prebral, 5 kav :P

Zadnjič so mi pri naročilu Peak izdelkov priložili čisti kofein v tabletah; imam jih še original zapakirane; kaj ko bi to vidva probala in poročala? 

start-that-mower1.jpg

koffein.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to spada že med prepovedana živila, kofeinoboliki, pol bi mi mišiče kr razgnalo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Frenk 67 said:

 Nekoč sem imel 260 kg dead-lifta in to klasičnega, od tal, noge v širini bokov, treniral sem dviganje uteži. 

 

3 hours ago, builder said:

vsa čast:OK:, tut jest sm dvigoval včasih več, 10kg več kot ti:D

 

 

No jest sm pa dvignu še 15 kg več kt vidva. Če bosta pa napisala, da sta pa enkrat pred davnimi časi dvigna več ket mojih 15 kil več, pa lohk povem, da sm jest še 5 kil več. No zdej pa razum.:jezik:

 

Največ pa nardim za hujšanje, k odprem motosvet. Me kuj srat prime. :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, skalar36 said:

No jest sm pa dvignu še 15 kg več kt vidva. Če bosta pa napisala, da sta pa enkrat pred davnimi časi dvigna več...

Več metod je kako izvajati kompleksno telovadbo, ki je potrebna za zvišanje mišične mase. 

Dva diametralna pristopa sta dvigovanje utežne palice ali pa gimnastika. Pri gimnastiki se dela s težo lastnega telesa, ki se ga premika v prostoru; za nekaj takega mora biti delež telesne maščobe precej urejen, ker drugače ne bo šlo. Iz tega razloga je gimnastika pri širšem krogu uporabnikov precej nepriljubljena; poleg tega, da traja mesece, da se vidi nek bistven napredek pri določeni vaji.

Dvigovanje uteži je nasprotno zelo popularno; hitro se vidi napredek (ko se dodaja kg na palico) in občutek je tako dosti bolj navdušujoč. Pri deadliftu je celo lažje, če je oseba debela, ker bo lažje obvladala maso utežne palice. Slabost uteži je napredek pri dvigovanju teže, ker se uporabniki hitro uštejejo in gredo prehitro naprej, kar lahko pripelje do zelo resnih poškodb, še posebej če tehnika ni perfektna (in pri večini ni). Druga zadeva je ta, da je zelo obremenjena hrbtenica. Je pa potrebno dodati, da je najbolj uničujoča telovadba na napravah v fitnesu, ker ima vsak gib z napravo začrtano pot giba, zaradi česar telo ne more obremenitve biodinamično kompenzirati in pride na dolgi rok (kljub manjši teži in naporu) do vnetij in resnih poškodb (sklepov). 

Popravljeno . Popravil antares
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, jest sm se mal pohecu. Mam na šihtu tok dela z karjolo, da mi niti na misu ne pride, da bi še uteži dvigoval. Sploh pa ker me dlani pečejo od lopate. Evo pa še plačan sem dobr. 3.5 eur na uro.

Kar se pa hujšanja tiče, pa šef pravi, da malca traja 10 min tko, da ne morš lih neki konkretnga pojest v tem času-hujšam.

 

Drgač pa vsaka čast vsem, ki se ukvarjajo z vadbo tako ali drugačno. Da imajo voljo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhej! pri meni so se končno začele kg premikat, po dolgem času stagniranja .. :bounce::OK:

edit: sicer gredo gor, ampak vsaj gredo nekam .. ;)

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, skalar36 said:

Ej, jest sm se mal pohecu. Mam na šihtu tok dela z karjolo, da mi niti na misu ne pride, da bi še uteži dvigoval. 

evo, kardio vaje, pa še plačane so :)) 

28 minutes ago, Texo said:

juhej! pri meni so se končno začele kg premikat, po dolgem času stagniranja .. :bounce::OK:

edit: sicer gredo gor, ampak vsaj gredo nekam .. ;)

tebi rabi bicikel, ali pa vsak samokolnica :D :))

(malo heca pri obeh)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 minutes ago, antares said:

tebi rabi bicikel, ali pa vsak samokolnica :D :))

(malo heca pri obeh)

:O :mad:

Nič hec .. pir al pa kafe, tako .. lahko dietno .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, antares pravi:

Več metod je kako izvajati kompleksno telovadbo, ki je potrebna za zvišanje mišične mase. 

Dva diametralna pristopa sta dvigovanje utežne palice ali pa gimnastika. Pri gimnastiki se dela s težo lastnega telesa, ki se ga premika v prostoru; za nekaj takega mora biti delež telesne maščobe precej urejen, ker drugače ne bo šlo. Iz tega razloga je gimnastika pri širšem krogu uporabnikov precej nepriljubljena; poleg tega, da traja mesece, da se vidi nek bistven napredek pri določeni vaji.

Dvigovanje uteži je nasprotno zelo popularno; hitro se vidi napredek (ko se dodaja kg na palico) in občutek je tako dosti bolj navdušujoč. Pri deadliftu je celo lažje, če je oseba debela, ker bo lažje obvladala maso utežne palice. Slabost uteži je napredek pri dvigovanju teže, ker se uporabniki hitro uštejejo in gredo prehitro naprej, kar lahko pripelje do zelo resnih poškodb, še posebej če tehnika ni perfektna (in pri večini ni). Druga zadeva je ta, da je zelo obremenjena hrbtenica. Je pa potrebno dodati, da je najbolj uničujoča telovadba na napravah v fitnesu, ker ima vsak gib z napravo začrtano pot giba, zaradi česar telo ne more obremenitve biodinamično kompenzirati in pride na dolgi rok (kljub manjši teži in naporu) do vnetij in resnih poškodb (sklepov). 

dober teoretik, v praksi 50°% tega ne drži, razen fitness naprav, tu si zadel 100%:P

najbolj pomembna je genetika, pri vseh športih, eno je Bodybuilding, drugo je Powerlifting in tretje je Dvigovanje uteži, tako podobni a povsem različni načini in obnašanje v treningu, gimnastika je stvar tehnike, kot premetavanje 200l sodov z oljem, kjer nas scat pelje 60kg šofer kombija od Castrola:P(hec za gimnastiko)

lahko da si kak profesor s titulo "Fakultete za šport", a to so bolj kompleksne stvari, ki se učijo na določenem osebku in ne nasplošno:lol1:

pametujem mal za res, mal pa za hec:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je najbolj pomembno ali si nekdo daje injekcije testosterona, ali pa so mišice naravne. Večina moških, ki danes reklamira izdelke za šport, prehrano, je slikana na naslovnicah revij (itd.) jemlje kar velike doze testosterona (velika mišična masa in malo podkožne maščobe). 

Če so mišice naravne, pa je masa mišičnega tkiva, ki ga lahko dobiš s telovadbo kar določena s koeficientom, ki se pri večini Evropejcev ne spreminja kaj dosti; lahko ima širše okostje, bolj ozko postavo ampak to je ogrodje (ki pripomore k vtisu).

 

Tukaj sem ti dal video fanta katerega mišice gornjega dela telesa so razvite izključno z gimnastiko; je že blizu naravnega genetskega potenciala. Povedano drugače, na kakšen način si stimuliral telo, da je razvilo mišično maso je stvar tvoje odločitve; drugi so za isti efekt dvigovali železo :)) V vsakem slučaju, bi se marsikateremu mišičasto-debelemu dvigovalcu železnine urtgale roke če bi šel ponoviti ta video :)) Debelost pomaga stabilizirati utež (SUMO borci), to je res, ne pomeni pa, da je osebek bolj mišičast ali bolj močan; je pa to tolmačenje ZELO priljubljeno v Ameriških fitnesih. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, antares pravi:

Pravzaprav je najbolj pomembno ali si nekdo daje injekcije testosterona, ali pa so mišice naravne. Večina moških, ki danes reklamira izdelke za šport, prehrano, je slikana na naslovnicah revij (itd.) jemlje kar velike doze testosterona (velika mišična masa in malo podkožne maščobe). 

Če so mišice naravne, pa je masa mišičnega tkiva, ki ga lahko dobiš s telovadbo kar določena s koeficientom, ki se pri večini Evropejcev ne spreminja kaj dosti; lahko ima širše okostje, bolj ozko postavo ampak to je ogrodje (ki pripomore k vtisu).

 

Tukaj sem ti dal video fanta katerega mišice gornjega dela telesa so razvite izključno z gimnastiko; je že blizu naravnega genetskega potenciala. Povedano drugače, na kakšen način si stimuliral telo, da je razvilo mišično maso je stvar tvoje odločitve; drugi so za isti efekt dvigovali železo :)) V vsakem slučaju, bi se marsikateremu mišičasto-debelemu dvigovalcu železnine urtgale roke če bi šel ponoviti ta video :)) Debelost pomaga stabilizirati utež (SUMO borci), to je res, ne pomeni pa, da je osebek bolj mišičast ali bolj močan; je pa to tolmačenje ZELO priljubljeno v Ameriških fitnesih. 

 

 

gimnastiko sm treniral do 12 leta starost, potem je moja višina postala problem, še danes na rokah prehodim telovadnico, naredim salto naprej in nazaj:P

primerjat nekoga, ki ima, karikiram, 150cm in tehta 70kg(dal sm mu max težo) in nekoga, ki ima 178cm in 107kg je blago rečeno neresno. Vsak, ki dvigne 2kratnik svoje teže, velja za nadpovprečno močnega, se pravi, ta na videu, če ima 70 kg, naj dvigne 140kg, verjamem da jih, ampak tu dviguje svojo lastno težo, tudi jaz jo,ampak ne s tako lahkoto, ampak ko pa obesim nase mojo ženo, ki ima 56kg, 10 zgibov ni panike nardit, potem bom to mojo ženo posodil temu Dahavskemu atletu in tvoja teorija se bo porušila, tudi to smo probali, sicer ne z ženam, ampak s kolutom uteži na vrvi okoli pasu:kva2:

vglavnem, moj obseg okoli bicepsa je 53cm, imam 107,6kg in visok sem 178cm, trenutno počepnem z 210kg na hrbtu (squat), dvignem s tal 240kg (deadlift) in leže potisnem s prsi 180kg (benchpress), rekordi so izpred nekaj let 240kg, 270kg in bench 210kg) in nazadnje sem pretekel 21km v 1uri in 52 min, moj rekord je 1:38h, leta 2011 na tekmovanju, ko sem bil na misiji na Kosovu, tehtal sem 99kg in to je tudi teža, na kateri bi moral biti:kva2:

nikoli nisem jemal nelegalne stimulanse, za prašek ali kakor po domače kličejo proteini, ga ne jemljem, ker sm mnenja, da je to davek na budale:P, jem vse kar mi pride pod roko into v enormnih kolišinah, pojem 2 pici od enkrat, ena na drugo:kva2: in vse to zato, ker je moja genska zasnova takšna kakršna je:OK:

 da povem bistvo, če bo hotel ta tvoj Dahavski atlet dvigovat toliko kot jaz, bo moral biti težji, če pa bom hotel terat nesmisel na viseči štangi in viset in se dvigovat in...., bom moral jaz shujšat in to zopet extremno, a jaz to naredim, enkrat sem že (shujšal na 86kg), za stavo:klicaj:, tale Dahavski atlet pa ne bo imel okoli roke nikoli 53 cm, seveda na legaln način:P

in zopet smo pri tem, da je ćloveško telo individuma in ga je treba jemati vsakega posebej, tu ni posploševanja, sicer neka načela držijo na začetku, potem pa se to podre. Imam to srečo, da sem Brežičan in v Brežcah imamo veliko športnih strokovnjakov, s katerimi se družim in skupaj treniramo, med njimi je tudi naš zlati olimpijec, fizijoterapeut, ki je Blanko Vlašić saniral, ...,  samo dam za primer, da neke stvari poizkušamo in delamo mogoče drugače, lahko tudi edini na svetu:sleep2:

 

fak, sm zatežil:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, builder said:

 

fak, sm zatežil:lol1:

niti ne :)) samo se bojim, da bomo narodu tukaj napisali zastonj priročnik, če bova nadaljevala, da pa množica ne ceni kar je badava vemo vsi :)))) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, antares pravi:

niti ne :)) samo se bojim, da bomo narodu tukaj napisali zastonj priročnik, če bova nadaljevala, da pa množica ne ceni kar je badava vemo vsi :)))) 

maš prav, dej mo se držat Kmet2 načela:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, builder said:

maš prav, dej mo se držat Kmet2 načela:lol1:

sem dobil leta nazaj izkušnje na tem forumu,...  :)))

ravnokar zaključujem moj program telovadbe, tako da pisanje tako ali tako ne pride v poštev (tempirani premori) :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

Če jz pa Maus pokaževa svoje mišice nimate vsi niti za burek.

:lol1: a bi ti rad odgovarjal za naklepni uboj ?

pred 18 urami, antares pravi:

 

start-that-mower1.jpg

Now stil košnje trave - lastovka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!