Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

pred 6 minutami, Yoghurt pravi:

Tako preglednega foruma pa še ne. Good job. :whistle:

 

Povej mal, a je cimetov jogurt dobr za hujšanje. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam moderatorjem, da celotno temo preselijo na Kr neki. Ne morš od starih bajkerjev pričakovat, da bomo temo Hujšanje resno jemal, pol je pa par dam užaljenih, ker "smrtno resno in življensko pomembno" temo uničujemo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš prav Frenk 67, vrnimo se k resni razpravi: predlagam recept za lahko dietetično kosilo, ker se ravno bliža čas glavnega dnevnega obroka:

Rdeči fižol, steak in avokadova solata (400 kalorij)

Na 1 žlički oljčnega olja približno 1 minuto dušite 1 žličko mlete rdeče paprike. Dodajte tanko rezino steaka (približno 90 g) in ga pecite približno 5 minut. Nato dodajte še 1/4 skodelice opranega in odcejenega rdečega fižola (iz pločevinke) in vse skupaj dušite še približno 3 minute. Primešajte 4 skodelice mešane solate, 1/4 avokada (zrezanega na rezine), 1/4 skodelice koruze (iz pločevinke) in 1 žlico italijanske polivke.

Kapsaicin, ki je v mleti redči papriki, pospeši izgorevanje kalorij po zaužitem obroku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, dr.looney pravi:

a sam kolen ma trd :P ........ no zdej sem pa mal razočarana....... :jezik:

Ne posluš jih ,sama foušija iz njih govori :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, antares pravi:

imaš prav Frenk 67, vrnimo se k resni razpravi: predlagam recept za lahko dietetično kosilo, ker se ravno bliža čas glavnega dnevnega obroka:

Rdeči fižol, steak in avokadova solata (400 kalorij)

Na 1 žlički oljčnega olja približno 1 minuto dušite 1 žličko mlete rdeče paprike. Dodajte tanko rezino steaka (približno 90 g) in ga pecite približno 5 minut. Nato dodajte še 1/4 skodelice opranega in odcejenega rdečega fižola (iz pločevinke) in vse skupaj dušite še približno 3 minute. Primešajte 4 skodelice mešane solate, 1/4 avokada (zrezanega na rezine), 1/4 skodelice koruze (iz pločevinke) in 1 žlico italijanske polivke.

Kapsaicin, ki je v mleti redči papriki, pospeši izgorevanje kalorij po zaužitem obroku.

In ti mislis da bom od tega sita......:eek::P sej lahko se kako kilo izgubim..

..:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Frenk 67 said:

Predlagam moderatorjem, da celotno temo preselijo na Kr neki. Ne morš od starih bajkerjev pričakovat, da bomo temo Hujšanje resno jemal, pol je pa par dam užaljenih, ker "smrtno resno in življensko pomembno" temo uničujemo.

Vidim, da nisi razumel komentarja.

Bom obrazložila. Kar sem napisala je letelo izključno na precizno delo prečiščevanja tega foruma.
Kot sem že v ZS enemu od administratorjev napisala, se mi zdijo takšne in drugačne 'grožnje' brezpredmetne, (ne glede na to ali se zdijo smiselne ali ne) če se jih sami ne držijo. Izključili so par članov, tri dni si ni nihče upal napisati karkoli offtopic in dva tedna kasneje smo na istem, z nekaj forumašev manj.
Še posebno bi rada pohvalila, moderatorja in administratorje za hitro ukrepanje pri brisanju moje teme, komentarjev, statusov in pa moderiranja mojih objav. Ker je bilo res treba. Nisem bila žaljiva, niti offtopic. Izbrisani komentarji so bili pravzaprav vprašanja, zakaj se je izbrisalo temo, ter zakaj so me označili kot nekoga katerega vsebino je treba pred objavo moderirati.

Kar se pa tiče teme, je pa tako kot povsod drugje na forumu. Z veseljem jo prebiram, saj se mi zdi zanimiva, včasih poučna in pa seveda zabavna. Kakšni komentarji so zame včasih overtheline, ampak jih zlahka ignoriram in jih elegantno preskočim. 

In ker sklepam da je tvoj odgovor v celoti namenjen meni, lahko napišem, da me žalosti spuščanje na takšno raven komentiranja. Se mi res ne zdi potrebno, sploh če osebe ne poznaš.

Popravljeno . Popravil Yoghurt
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Yoghurt pravi:

Vidim, da nisi razumel komentarja.

Bom obrazložila. Kar sem napisala je letelo izključno na precizno delo prečiščevanja tega foruma.
Kot sem že v ZS enemu od administratorjev napisala, se mi zdijo takšne in drugačne 'grožnje' brezpredmetne, (ne glede na to ali se zdijo smiselne ali ne) če se jih sami ne držijo. Izključili so par članov, tri dni si ni nihče upal napisati karkoli offtopic in dva tedna kasneje smo na istem, z nekaj forumašev manj.
Še posebno bi rada pohvalila, moderatorja in administratorje za hitro ukrepanje pri brisanju moje teme, komentarjev, statusov in pa moderiranja mojih objav. Ker je bilo res treba. Nisem bila žaljiva, niti offtopic. Izbrisani komentarji so bili pravzaprav vprašanja, zakaj se je izbrisalo temo, ter zakaj so me označili kot nekoga katerega vsebino je treba pred objavo moderirati.

In ker sklepam da je tvoj odgovor v celoti namenjen meni, lahko napišem, da me žalosti spuščanje na takšno raven komentiranja. Se mi res ne zdi potrebno, sploh če osebe ne poznaš.

Ne se preveč obremenjevat s tem. To je virtualni svet in odkar MS obstaja je tako, vzemi ali pusti. Življenje je prekratko, zato ga uživaj. ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, dr.looney said:

Ne se preveč obremenjevat s tem. To je virtualni svet in odkar MS obstaja je tako, vzemi ali pusti. Življenje je prekratko, zato ga uživaj. ;) 

Hvala za dobronamerni komentar, ampak je nepotreben. In to mislim v najlepšem možnem smislu, da ne boš vzela kako drugače.


Raje povejte zakaj ima čokolada toliko kalorij... :mad:

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dr.looney pravi:

Ne se preveč obremenjevat s tem. To je virtualni svet in odkar MS obstaja je tako, vzemi ali pusti. Življenje je prekratko, zato ga uživaj. ;) 

eni si življenje obremenujejo z budalaštinami na foromu

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Yoghurt pravi:

Hvala za dobronamerni komentar, ampak je nepotreben. In to mislim v najlepšem možnem smislu, da ne boš vzela kako drugače.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Kmet2 pravi:

Ne posluš jih ,sama foušija iz njih govori :P

a tut za kulen so ti foušljivi? :P

 

pred 8 minutami, dr.looney pravi:

Ne se preveč obremenjevat s tem. To je virtualni svet in odkar MS obstaja je tako, vzemi ali pusti. Življenje je prekratko, zato ga uživaj. ;) 

zato hujšaj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Yoghurt pravi:


Raje povejte zakaj ima čokolada toliko kalorij... :mad:

Zato k je čokolada za guštat ne za nažret se.:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Akito pravi:

...glede na to, da ima kmet trdne argumente za seboj....:smoke:...

Če jih ima za seboj, ni panike...

Če jih ima pa pred seboj, pa bejž !!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

... če nisi ženska seveda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Frenk 67 said:

Zato k je čokolada za guštat ne za nažret se.:004

Pa saj jih ne poješ 10. Eno (100g) pa z lahkoto, pa če je to naenkrat ali postopoma skozi dan. In 500+ kcal za takšen 'obrok' je neprimerno preveč. Ni fer. Ni!
Vsi te šokoladni ježki.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Yoghurt pravi:

Pa saj jih ne poješ 10. Eno (100g) pa z lahkoto, pa če je to naenkrat ali postopoma skozi dan. In 500+ kcal za takšen 'obrok' je neprimerno preveč. Ni fer. Ni!
Vsi te šokoladni ježki.... :cry:

Ne vem kaj jamraš, ker se ti ne pozna nikjer nič, kvečjemu te je premalo skupaj :twak:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Yoghurt pravi:

Pa saj jih ne poješ 10. Eno (100g) pa z lahkoto, pa če je to naenkrat ali postopoma skozi dan. In 500+ kcal za takšen 'obrok' je neprimerno preveč. Ni fer. Ni!
Vsi te šokoladni ježki.... :cry:

in če potem 3x na dan telovadiš jih pokuriš...... ;) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Yoghurt pravi:

Še posebno bi rada pohvalila, moderatorja in administratorje za hitro ukrepanje pri brisanju moje teme, komentarjev, statusov in pa moderiranja mojih objav. Ker je bilo res treba. Nisem bila žaljiva, niti offtopic. Izbrisani komentarji so bili pravzaprav vprašanja, zakaj se je izbrisalo temo, ter zakaj so me označili kot nekoga katerega vsebino je treba pred objavo moderirati.

Ker jim je dopizdilo brat o jogurtu I guess

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, kdo drug bo pricapljal na pomoč ubogi dami (ki se btw zna sama branit ) kot ta lepljivi sluzavec ki ne premore durega kot s kurcem tolči po tipkovnici in nadlegovat vse kar ima luknjo med nogami in srčni utrip. Važno da si si zdaj pridobil brownie points in lahko naprej nadeljuješ debato z vsem kar spominja na ženski spol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, pajkica pravi:

spet sem shujšala...... modrc mi je prevelik....

Ne bom lajkou :blush:

Jest sm tut shujšal +1 kg ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem sem si že na začetku leta zastavu, da bom letos shujšal 10 kil.

 

 

 

 

 

 

 

Še 17 kil shujšam pa sem zmagu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, pajkica pravi:

no pol ti bo pa lih prou..kdaj ga prideš iskat?

Če ga lohka sam demontiram ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!