Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

On ‎14‎/‎10‎/‎2016 at 5:34 PM, Kmet2 said:

Eni so pospravili motorje in nehali z dietami ..........sam se se še kar vozim in dietiram naprej za hejterje :P kar ne neham  in to pri 40-ih držim formo 25 -letnikov :cool:

unnamed (1).jpg

Uspeh forme pa je ....

 

pravzaprav, ti bi lahko obljavljal na dietetnih forumih; ampak ker meni ravno ni do solatk in podobnega, moram pa se znebiti malo sala , bi bolj prav prišlo,  če bi bi imel v Omari kakšen višek Primobolan-a :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, antares pravi:

pravzaprav, ti bi lahko obljavljal na dietetnih forumih; ampak ker meni ravno ni do solatk in podobnega, moram pa se znebiti malo sala , bi bolj prav prišlo,  če bi bi imel v Omari kakšen višek Primobolan-a :D 

Strup , nikoli uporabljal .....lohk ti pa zrihtam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Kmet2 said:

Strup , nikoli uporabljal .....lohk ti pa zrihtam :lol1:

vsaj žvepla ne vsebuje, tako da ne more biti tako slabo :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎14‎.‎10‎.‎2016 at 17:34, Kmet2 pravi:

Eni so pospravili motorje in nehali z dietami ..........sam se se še kar vozim in dietiram naprej za hejterje :P kar ne neham  in to pri 40-ih držim formo 25 -letnikov :cool:

 

 

unnamed (1).jpg

Uspeh forme pa je ....

 

12936620_10207715620141975_3144020121102709768_n.jpg

Ko sem ženi pokazal, kako bi tudi jaz shujšal, pa je rekla da, nimava steklenih vrat v kopalnici. 

Ko pa sem rekel, da tudi Kmet ne hujša z njeno malenkostjo, pa......

 

Slika je, tona ni:headbang:

 

Bom pa ostal v formi 60 letnika, pri slabih 50:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎14‎.‎10‎.‎2016 at 17:34, Kmet2 pravi:

Eni so pospravili motorje in nehali z dietami ..........sam se se še kar vozim in dietiram naprej za hejterje :P kar ne neham  in to pri 40-ih držim formo 25 -letnikov :cool:

 

 

unnamed (1).jpg

Uspeh forme pa je ....

 

12936620_10207715620141975_3144020121102709768_n.jpg

se kakšni hrani posebej odpoveduješ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Wakasaki pravi:

se kakšni hrani posebej odpoveduješ?

 

Moki,sladkorju ,ogljikovim hidratom ,vsem pijačam razen vode ........OH nadomeščam z zdravimi maščobami ...kokosovo olje, makdami , mandlji itd 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Moki,sladkorju ,ogljikovim hidratom ,vsem pijačam razen vode ........OH nadomeščam z zdravimi maščobami ...kokosovo olje, makdami , mandlji itd 

Hvala za odg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

Moki,sladkorju ,ogljikovim hidratom ,vsem pijačam razen vode ........OH nadomeščam z zdravimi maščobami ...kokosovo olje, makdami , mandlji itd 

....ne ga biksat....od kje ti pol energija, če ni OH ? ....al ti to, da ni OH samo v obdobju definicije ?......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, TOMCAT pravi:

....ne ga biksat....od kje ti pol energija, če ni OH ? ....al ti to, da ni OH samo v obdobju definicije ?......

energija se dobija iz OH ali maščob:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, TOMCAT pravi:

....ne ga biksat....od kje ti pol energija, če ni OH ? ....al ti to, da ni OH samo v obdobju definicije ?......

mal si preberi o ketonski prehrani.....treniram tudi po 3h na dan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, to pa res, ketonska je topshit .. še posebej, ko se prilagodiš na tako prehrano oziroma ko se nekaj časa tako prehranjuješ ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Texo pravi:

mja, to pa res, ketonska je topshit .. še posebej, ko se prilagodiš na tako prehrano oziroma ko se nekaj časa tako prehranjuješ ..

...postane način življenja in prehranjevanja , počutim se veliko bolje kot na klasičnih dietni prehrani , nisem lačen in nimam potrebe po sladkorju ...potrebuješ pa 14 dni da telo pade v ketozo in šele nato imaš lahko prvi off obrok  , če se ne držiš in poješ neke nekvalitetne OH ali sladkor si z enim obrokom spet vrgel vsaj 4 dni v kanto ,toliko bo namreč telo spet potrebovalo da pride v ketozo , zato to ni primerna dieta za tiste popustljive in nedisciplinirane .

Tudi moji pacienti so v 90% zadovoljni z jedilnikom in počutjem ........je pa tistih 10% vedno nekih posebnih , ki ne naredijo  nič ,tudi če bi mu dal diamante,  ker enostavno ne zdržijo odtegnitveni sindrom sladkorja , ki ga lahko primerjamo z odvisnostjo od cigaret .......po 14 dneh ko izločiš sladkor iz prehrane ga tudi več fizično ne pogrešaš , želja ostane samo še v psihi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, builder pravi:

energija se dobija iz OH ali maščob:P

Se pravi, da imam veliiiiko energije, matr sta me potolažila :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, mojstri prehrane, koliko različnih pristopov ste že zamenjali skozi svojo kariero.....ker vemo da je vsakih nekaj let drugačno prehranjevanje moderno-1x take maščobe, drugič druge maščobe, pa glede na krvno skupino, pa......matr vola :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, cb1300 said:

mene pa zanima, mojstri prehrane, koliko različnih pristopov ste že zamenjali skozi svojo kariero.....ker vemo da je vsakih nekaj let drugačno prehranjevanje moderno-1x take maščobe, drugič druge maščobe, pa glede na krvno skupino, pa......matr vola :-)

Probal vse možne načine prehranjevanja, zdaj pa že dve leti+ na "Keto" prehrani in jo lahko tako v smislu performanca na igrišču kot tudi na delovnem mestu samo pohvalim. Za mopediste je pa tako najboljša izbira ;).

Tok v vednost za tiste, ki bi se morda odločali za Keto lifestyle, je sicer zelo super iz več stališč, (moški) ne se pa hecat predolgo z izključno maščobno prehrano na 0 OH :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vsega kaj sem sprobaval, mi je LCHF najboljša, oziroma najboljše počutje na keto (ki je lchf, ampak bolj strogo) .. predvsem ko enkrat v glavi razčistiš, da je hrana gorivo in hrane ne smatraš več kot užitek, pol je najlepše .. lahko vsak dan ješ eno in isto zadevo in ti ni monotono, obroke lahko vnaprej pripraviš, torej kuhaš enkrat za več dni vnaprej, želje po sladkem ni več .. res pa da moraš pri keto na začetku strogo vztrajati (na začetku zna bit težko, še posebej če si vajen sladkih zadev/OHjev), da se telo prilagodi na ketone in se nauči maščobo (tudi lastno, ne samo iz prehrane) porabljati za energijo .. ko si enkrat adaptiran, pa želje po sladkem ni več .. meni je počutje ful padlo, če sem pojedel kakšno čokolado ali kaj takega, tako da si naslednjič sploh nisem želel ..

ampak, ne na lchf/keto prehrano gledat kot na dieto, rajši kot lifestyle .. ogromno je prednosti in izguba "špeha" po telesu postane stranski učinek .. :) ..z manj spanja si bolj spočit, glava dela boljše - boljša koncentracija, lakote ni več - dejansko se včasih moraš prisilit, da ješ, komplikacije okoli okusa odpadejo, manj časa porabiš za hrano/pripravo hrane ..

edino keto approved krofov nisem uspel spacat, nekaj smo sicer sprobavali ampak ni to to .. :D

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja dieta:

vsejed :P

pa popijem tut kaj rad...mislm, ne rabte me dolg prepričevat. Na zdravje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, DAMI34 said:

moja dieta:

vsejed :P

pa popijem tut kaj rad...mislm, ne rabte me dolg prepričevat. Na zdravje.

Tud moja-vsega po mal, edin če je kak žar pa dobra kapljica, je pa lahko tudi več......ko prebereš, da se nekateri trudijo prepričat, da jim hrana ni v užitek ampak samo kot gorivo za funkcioniranje.....sej nekateri tud plastične babe natepavajo-pač....imajo potrebo, nočejo pa met užitka. Kakor komu-nč, šibam na mastno pico, tiramisu, dva piva, pol pa še babo nategnt, ajd pol ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Texo said:

da ne bo predolg post :)

Meni je pa ravno to, da sem lahko kreativen pri izbiri živilj in pripravi jedi eden od plusov keto življenjskega stila. In jem tudi OH, čez palec med 50 in 100, včasih tudi več glede na potrebe. S keto sem začel ko sem še tekmoval v BB, seveda z napačnim pristopom, zdaj pa ko imam druge cilje in prioritete mi je pa predvsem to neukvarjanje s hrano všeč :). OH jem, in to vsak dan, zato, da držim hormone na normalen nivoju...brez dodajanja nekega kvalitetnega vira testosterona je 0 OH na dolgi rok preverjeno škodljivo. Pustimo OFF itd., to po mojem prepričanju itak ni point keto lifestyle-a, ampak je to, da uživaš v življenju (in se ne obremenjuješ s hrano).

3 minutes ago, cb1300 said:

Tud moja-vsega po mal, edin če je kak žar pa dobra kapljica, je pa lahko tudi več......ko prebereš, da se nekateri trudijo prepričat, da jim hrana ni v užitek ampak samo kot gorivo za funkcioniranje.....sej nekateri tud plastične babe natepavajo-pač....imajo potrebo, nočejo pa met užitka. Kakor komu-nč, šibam na mastno pico, tiramisu, dva piva, pol pa še babo nategnt, ajd pol ;-)

eni mogoče nimamo te sreče v življenju, da lahko jemo in pijemo kar bi si želeli in bi obenem tudi izgledali kot bi si želeli oz se dobro počutili v svoji koži :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!