Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

A bo občestvo motosveta kaj imelo od tega??:blush:

ob uče bo, če bo preveć bulu :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12/18/2017 ob 11:39, lucif3rka pravi:

I was changing today and a girl looked at me and asked why my bra doesn't have any designs... I looked at my boobs and said baby once you get to a D they quit putting designs because boys are already staring. lmao

:whistle:

Lastna hvala se pod mizo vala. Zaenkrat vemo sam da maš dooooooolge noge. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Yoghurt pravi:

A lahko ne zasvinjate res ČISTO vsake teme, no. :dry:

Vse vas bom prijavila! Vse! :ras::whistle:

Nekaj časa sem še pisal strokovne poste in pomagal z nasveti ,pa so bili že moderatorji  pametni kaj in kako , pa vem ,da se nobenemu ne sanja o teh stvareh , predvidevam po prebranem .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri imajo svoj lasten peskovnik, ampak očitno ni fajn tam hujšat, ker nihče ne vidi, a ne, je potrebno še tule svinjat :(

 

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Nekaj časa sem še pisal strokovne poste in pomagal z nasveti ,pa so bili že moderatorji  pametni kaj in kako , pa vem ,da se nobenemu ne sanja o teh stvareh , predvidevam po prebranem .

Sej se v osnovi strinjam, ampak ne uporabljaj besede "moderatorji" na splošno, poimenuj tistega, ki ti je stopil na žulj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Kmet2 said:

Nekaj časa sem še pisal strokovne poste in pomagal z nasveti ,pa so bili že moderatorji  pametni kaj in kako , pa vem ,da se nobenemu ne sanja o teh stvareh , predvidevam po prebranem .

Sem prepričana da nas je kar nekaj takih, ki iskreno cenimo tvoje osveščanje in pomoč.
Jaz iskreno nimam nič konkretnega za povedati tukaj, lahko bi kvečjemu napisala le kakšen je moj trening, pa po resnici povedano ne vidim smisla v tem.
Za razliko od tebe, je moj največji doprinos v te temi kakšna slika. Tako da bi ti bila zelo hvaležna, če bi nam še naprej kdaj napisal kakšne koristne informacije. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Nekaj časa sem še pisal strokovne poste in pomagal z nasveti ,pa so bili že moderatorji  pametni kaj in kako , pa vem ,da se nobenemu ne sanja o teh stvareh , predvidevam po prebranem .

si pisal samo o hujšanju .. kaj pa mi, k bi mel na vsaki roki po + 1,5 kile mišic  :huh:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, maus said:

si pisal samo o hujšanju .. kaj pa mi, k bi mel na vsaki roki po + 1,5 kile mišic  :huh:

Ma pa saj jaz jemljem to temo bolj kot nasveti o zdravem prehranjevanju in treningu in ne striktno o hujšanju.
Jaz treniram izključno zaradi želje po večji moči in mišični masi. Če se lahko pohvalim sem lansko leto pridobila 3 kg na mišični masi.
In ja, je relativno malo, ampak sem komaj dobro začela z utežmi pa tudi vse delam sama, brez kakšnih navodil, tako da sem zadovoljna. Ravno pravšnja mera definicije mišic, tam kjer je treba. Pa bolj čvrsta ritka tudi nikoli ne škodi. :wub:


5a3a1d4c7656f_BARAqxECMAEkrn1.jpglarge.thumb.jpg.37803b66442e855d035246a55c3a4c3f.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Nekateri imajo svoj lasten peskovnik, ampak očitno ni fajn tam hujšat, ker nihče ne vidi, a ne, je potrebno še tule svinjat :(

 

Sej se v osnovi strinjam, ampak ne uporabljaj besede "moderatorji" na splošno, poimenuj tistega, ki ti je stopil na žulj.

Kdor bere .ve katera je bila ,kdor samo serje in nabija pač ne . 

Miško tebe mam rad ;) 

A rabiš kakšen nasvet o hujšanju ,da se oglašaš :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kmet2 pravi:

Kdor bere .ve katera je bila ,kdor samo serje in nabija pač ne . 

Miško tebe mam rad ;) 

A rabiš kakšen nasvet o hujšanju ,da se oglašaš :P

v bistvu ne, ker sem zadovoljen s svojo "težavnostjo" :ras:

js te mam tut rt, ma ne tok, da bi te pojedu, k potem bi se zredil.

pred 18 minutami, RobiRoberto pravi:

Kolenska polproteza v Valdoltri  =  - 4 kg.

NE PRIPOROČAM !!!

nepokretno ležanje v bolnišnici 1 mesec -10kg :P naj povem, da zelo nezdravo hujšanje.

 

  • Haha 1
  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmetu kapo dol...v katerikoli temi sm ga brau je imel vsaj zame,strokovne in poučne odgovore,sploh v temi o hujšanju,...na splošno kmet je car...kar se tiče našga peskovnika...vas boli a ne...Yoghurt ASS TO GRASS MOTHERFUCKERS ni ma nobene veze s hujšanjem..tko,da...ne svinjaj...moti te čist use kar ne napišejo sej veš kdo,a ne...in ja...skor use teme so zasvinjane...in ne zaradi nas ampak zaradi tistih,ki se obmetavajo med seboj...če pa kdaj kdo ud nas napiše neki,kar ne leti direkt na temo...pa pizda tud ni tak greh..kvečjemu malo poživi temo..ker drugač beremo samo kurčenje določenih kdo več ve in ima prav....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maiden pravi:

Kmetu kapo dol...v katerikoli temi sm ga brau je imel vsaj zame,strokovne in poučne odgovore,sploh v temi o hujšanju,...na splošno kmet je car...kar se tiče našga peskovnika...vas boli a ne...Yoghurt ASS TO GRASS MOTHERFUCKERS ni ma nobene veze s hujšanjem..tko,da...ne svinjaj...moti te čist use kar ne napišejo sej veš kdo,a ne...in ja...skor use teme so zasvinjane...in ne zaradi nas ampak zaradi tistih,ki se obmetavajo med seboj...če pa kdaj kdo ud nas napiše neki,kar ne leti direkt na temo...pa pizda tud ni tak greh..kvečjemu malo poživi temo..ker drugač beremo samo kurčenje določenih kdo več ve in ima prav....

lej, hecanje razumem, ampak vsaj toliko naj bo "on topic", da ne postane vse solata.

recimo tole je čisto nabijanje:

*dej ne muki pa raj f...uki....:lol1:

*ja,pol se boš pa res zbudva u sneh z nago ritjo....pa take pa to...tvoj gozdni Joža ne vem,če tej spusoben nategnt...:lol1:

*jest use vemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..pizda sej res...bejžmo u peskovnk,da nou res kermu še na suh pršvo...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

lej, hecanje razumem, ampak vsaj toliko naj bo "on topic", da ne postane vse solata.

recimo tole je čisto nabijanje:

*dej ne muki pa raj f...uki....:lol1:

*ja,pol se boš pa res zbudva u sneh z nago ritjo....pa take pa to...tvoj gozdni Joža ne vem,če tej spusoben nategnt...:lol1:

*jest use vemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..pizda sej res...bejžmo u peskovnk,da nou res kermu še na suh pršvo...:lol1:

DAMI34 TIS MI ČIST KUL...ok...mogoče mij res nmau ušlo..ampak čeb v živo vidu lunijouko pol bi vedu da vse poti vodijo v vzvrat...novolotno vzdušje je...ok..se opravičujem...ne bom več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maiden pravi:

DAMI34 TIS MI ČIST KUL...ok...mogoče mij res nmau ušlo..ampak čeb v živo vidu lunijouko pol bi vedu da vse poti vodijo v vzvrat...novolotno vzdušje je...ok..se opravičujem...ne bom več.

sj vem, v tem vzdušju je težko shujšat, pol ste pa vedno hujši :P

ps. ana patićka od Angelce bo pa tudi sedla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam temo 

ajeprou :mad:

da se nau smetil povsod :P 

 

drugač pa ... verjetn bom zaćeu hujšat takoj po novem letu, saj sem oba kombinezona oprau, pa sta verjetn kakšn mm skup skočila :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, maiden said:

Kmetu kapo dol...v katerikoli temi sm ga brau je imel vsaj zame,strokovne in poučne odgovore,sploh v temi o hujšanju,...na splošno kmet je car...kar se tiče našga peskovnika...vas boli a ne...Yoghurt ASS TO GRASS MOTHERFUCKERS ni ma nobene veze s hujšanjem..tko,da...ne svinjaj...moti te čist use kar ne napišejo sej veš kdo,a ne...in ja...skor use teme so zasvinjane...in ne zaradi nas ampak zaradi tistih,ki se obmetavajo med seboj...če pa kdaj kdo ud nas napiše neki,kar ne leti direkt na temo...pa pizda tud ni tak greh..kvečjemu malo poživi temo..ker drugač beremo samo kurčenje določenih kdo več ve in ima prav....

Ass to the grass ima vso vezo s hujšanjem oziroma s treningom.
Morda ni vsem jasno, ampak se nanaša na squats - oz počepe, kjer je point da rit spustiš čim nižje k tlom. Zato je zraven tudi primerna slika.


Glede tvoje trditve bi pa z veseljem slišala kakšno obrazložitev kaj si mislil s tem. Lahko kar poimensko, ne bom užaljena.


In ja, se strinjam da so vse teme zasvinjane, ampak jaz ne berem vseh tem. Zato me je pa zmotilo, ko sem odprla temo, ki jo redno spremljam in videla celo stran zajebavanja, ki bi se lahko premaknil kam drugam. To da imate svoj peskovnik mene ne moti, kvečjemu ga podpiram če to pomeni da se lahko tam pogovarjate o čemerkoli želite. Ker brez zamere, ampak v večini primerov se VSI pogovori obrnejo v isto foro. Ne leti to le nate, ampak na vse. Sem že govorila o tem, pa vedno ko kdo kaj pove kaj ga moti, ga vsi spljuvajo.
Malo zajebancije je ok, ne pravim en, dva komentarja neumesna. Se pa prevečkrat ponavlja da iz tega zraste več strani in to me pač moti, če želim v temi prebrati nekaj dotičnega. Ne pravim da nisem nikoli offtopic, ne grem pa v razsežnosti kot nekateri. Upam, da ne boš vzel tega slabo, samo povem kaj mislim, tako kot si ti storil zgoraj. Point foruma je dialog ane, mislim da bi morali biti dovolj zreli da vsak pove kaj si misli, brez da bi se začeli žaliti in podjebavati.



(Lahko premaknete v temo pritožba na člana foruma, če se vam zdi bolj prav.)
 

Popravljeno . Popravil Yoghurt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Yoghurt pravi:

Ass to the grass ima vso vezo s hujšanjem oziroma s treningom.
Morda ni vsem jasno, ampak se nanaša na squats - oz počepe, kjer je point da rit spustiš čim nižje k tlom. Zato je zraven tudi primerna slika.


Glede tvoje trditve bi pa z veseljem slišala kakšno obrazložitev kaj si mislil s tem. Lahko kar poimensko, ne bom užaljena.


In ja, se strinjam da so vse teme zasvinjane, ampak jaz ne berem vseh tem. Zato me je pa zmotilo, ko sem odprla temo, ki jo redno spremljam in videla celo stran zajebavanja, ki bi se lahko premaknil kam drugam. To da imate svoj peskovnik mene ne moti, kvečjemu ga podpiram če to pomeni da se lahko tam pogovarjate o čemerkoli želite. Ker brez zamere, ampak v večini primerov se VSI pogovori obrnejo v isto foro. Ne leti to le nate, ampak na vse. Sem že govorila o tem, pa vedno ko kdo kaj pove kaj ga moti, ga vsi spljuvajo.
Malo zajebancije je ok, ne pravim en, dva komentarja neumesna. Se pa prevečkrat ponavlja da iz tega zraste več strani in to me pač moti, če želim v temi prebrati nekaj dotičnega. Ne pravim da nisem nikoli offtopic, ne grem pa v razsežnosti kot nekateri. Upam, da ne boš vzel tega slabo, samo povem kaj mislim, tako kot si ti storil zgoraj. Point foruma je dialog ane, mislim da bi morali biti dovolj zreli da vsak pove kaj si misli, brez da bi se začeli žaliti in podjebavati.
 

te čist podperam...ampak sej veš a ne...monotonost pelje v pogubo...ampak ok...jest držim pesti,da ti uspe shujšat,nabildat mišice,rit upam,da boš mela kot črnke...ampak jest sm tud v reali veseljak in ne vem zakaj bi mogu tu kazat drugi obraz...držim pesti zate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, lucif3rka pravi:

A drugače vas fizično boli, če kdaj pa kdaj popustite in ne zagrizete v čisto vsako provokacijo pa mogoče kdaj nimate zadnje besede...?

ekola, pravkar sem objavil zadnjo besedo :P puc, puc, pa nč shujšal :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!