Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Ob ‎20‎. ‎12‎. ‎2017 ob 10:36, VS800 pravi:

Zdej pa čist resno...jest hujšat še nam začeu, ampak amate kakšn predlog za tole zverino?   :D

20171112190255.jpg

Mal ga zarotiraš okoli osi :DRezultat iskanja slik za prase na ražnju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 12. 2017 ob 14:27, Andrejcer pravi:

Jaz sem pa srečen, ker sem 3kg pridobil v dobrem letu. :panic:

S čem se ukvarjaš oz.kaj treniraš fak sej nevem kako vprašat haha.

A fitniseraš al kek drugega.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Wakasaki pravi:

S čem se ukvarjaš oz.kaj treniraš fak sej nevem kako vprašat haha.

A fitniseraš al kek drugega.

Hvala

Delam marsikaj. Občasno ne gre po planu, pa kak trening po tednu premešam ali združim, kako hitro hojo ali tek izpustim, drugače pa predvidoma v ponedeljek ponavadi samo hitra hoja ali počitek, v torek dvoranski nogomet ali intervalni tek (ta mesec nisem zaradi službe), v sredo plavanje (sem se šele začel učiti kravla pred mesecem dni), v četrtek trening z lastno telesno težo in za jedro, v petek ali soboto počepi z utežjo, v nedeljo trening z utežmi za roke in zg. del, spomladi bom še nekam moral vriniti kolo. Skratka vsak dan aktiven, ko služba in čas dovolita rade volje dvakrat na dan. S prehrano se "borim", ker pojesti moram veliko, tako imam dnevno 5-6 obrokov, zajtrk, malica, kosilo, malica, eno ali dve večerji, ker sem pač lačen, kilaža pa gre gor polžje počasi. Pijem dosti (samo voda), sladkega NIČ, od dodatkov jemljem edino beljakovinski "zvarek" po treningu in BCAA pred treningom, minerali in vitamini. Delam zdaj tako leto dni (od Oktobra 2016), napredek je očiten, recimo iz 20 trebušnjakov na 100 (na serijo), iz 15kg uteži čez 40, potem ponovitve z lastno telesno so se občutno dvignile, + vzdržljivost, itn. Treniram doma, samo uteži, brez drugih pripomočkov.

Aja, izklesano telo pred 40 letom starosti in super počutje = zmaga. :P

Tako izgleda moj mesečnik Novembra in Decembra:

Nov.thumb.JPG.eeffbf9ea354b09201103420d15ee986.JPG

Dec.thumb.JPG.388efc416f426a2430134bcc7aff2eee.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Andrejcer 3kg v enem letu je zelo dober rezultat , če si jih seveda pridobil na mišični masi . 

Za začetek oz. lažjo predstavo vzemi pri mesarju 1kg čistega mesa in ga daj na mizo ,boš videl , da to niti ni tako malo , kaj šele 3kg .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Kmet2 pravi:

@Andrejcer 3kg v enem letu je zelo dober rezultat , če si jih seveda pridobil na mišični masi . 

Za začetek oz. lažjo predstavo vzemi pri mesarju 1kg čistega mesa in ga daj na mizo ,boš videl , da to niti ni tako malo , kaj šele 3kg .

lp

Dej no, jst sem sam v veselem decembru dobil 8 kil mase. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Dej no, jst sem sam v veselem decembru dobil 8 kil mase. :jezik:

.

... hahaha ... ja, sam to je bila verjetn masa za čevapčiče ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 12. 2017 ob 10:23, Andrejcer pravi:

Delam marsikaj. Občasno ne gre po planu, pa kak trening po tednu premešam ali združim, kako hitro hojo ali tek izpustim, drugače pa predvidoma v ponedeljek ponavadi samo hitra hoja ali počitek, v torek dvoranski nogomet ali intervalni tek (ta mesec nisem zaradi službe), v sredo plavanje (sem se šele začel učiti kravla pred mesecem dni), v četrtek trening z lastno telesno težo in za jedro, v petek ali soboto počepi z utežjo, v nedeljo trening z utežmi za roke in zg. del, spomladi bom še nekam moral vriniti kolo. Skratka vsak dan aktiven, ko služba in čas dovolita rade volje dvakrat na dan. S prehrano se "borim", ker pojesti moram veliko, tako imam dnevno 5-6 obrokov, zajtrk, malica, kosilo, malica, eno ali dve večerji, ker sem pač lačen, kilaža pa gre gor polžje počasi. Pijem dosti (samo voda), sladkega NIČ, od dodatkov jemljem edino beljakovinski "zvarek" po treningu in BCAA pred treningom, minerali in vitamini. Delam zdaj tako leto dni (od Oktobra 2016), napredek je očiten, recimo iz 20 trebušnjakov na 100 (na serijo), iz 15kg uteži čez 40, potem ponovitve z lastno telesno so se občutno dvignile, + vzdržljivost, itn. Treniram doma, samo uteži, brez drugih pripomočkov.

Aja, izklesano telo pred 40 letom starosti in super počutje = zmaga. :P

Tako izgleda moj mesečnik Novembra in Decembra:

Nov.thumb.JPG.eeffbf9ea354b09201103420d15ee986.JPG

Dec.thumb.JPG.388efc416f426a2430134bcc7aff2eee.JPG

.

... super ... :worship:

... kolk si pa star ??? :eek:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, pik1 pravi:

.

... hahaha ... ja, sam to je bila verjetn masa za čevapčiče ... :kva2:

bl za ocvirke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Andrejcer pravi:

Mladenič pri 38. :P

 

Predvidevam, da ti je cilj biti fit, ne pa mišična masa. S tolk kardija kot ga maš ti je res velik uspeh pridobit 3 kile, sploh če si še kaj maščobe pretopil v mišice in je povečanje mišične mase še večje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 12. 2017 ob 10:23, Andrejcer pravi:

Delam marsikaj. Občasno ne gre po planu, pa kak trening po tednu premešam ali združim, kako hitro hojo ali tek izpustim, drugače pa predvidoma v ponedeljek ponavadi samo hitra hoja ali počitek, v torek dvoranski nogomet ali intervalni tek (ta mesec nisem zaradi službe), v sredo plavanje (sem se šele začel učiti kravla pred mesecem dni), v četrtek trening z lastno telesno težo in za jedro, v petek ali soboto počepi z utežjo, v nedeljo trening z utežmi za roke in zg. del, spomladi bom še nekam moral vriniti kolo. Skratka vsak dan aktiven, ko služba in čas dovolita rade volje dvakrat na dan. S prehrano se "borim", ker pojesti moram veliko, tako imam dnevno 5-6 obrokov, zajtrk, malica, kosilo, malica, eno ali dve večerji, ker sem pač lačen, kilaža pa gre gor polžje počasi. Pijem dosti (samo voda), sladkega NIČ, od dodatkov jemljem edino beljakovinski "zvarek" po treningu in BCAA pred treningom, minerali in vitamini. Delam zdaj tako leto dni (od Oktobra 2016), napredek je očiten, recimo iz 20 trebušnjakov na 100 (na serijo), iz 15kg uteži čez 40, potem ponovitve z lastno telesno so se občutno dvignile, + vzdržljivost, itn. Treniram doma, samo uteži, brez drugih pripomočkov.

Aja, izklesano telo pred 40 letom starosti in super počutje = zmaga. :P

Tako izgleda moj mesečnik Novembra in Decembra:

Nov.thumb.JPG.eeffbf9ea354b09201103420d15ee986.JPG

Dec.thumb.JPG.388efc416f426a2430134bcc7aff2eee.JPG

.

sicer pa... tole tvojo izjavo ...   "Aja, izklesano telo pred 40 letom starosti in super počutje = zmaga. :P"

... ti moram res malo popravit ... to dosečt pri petnajst letih več kot jih imaš ti, se mi pa res zdi  ... neprecenljiva zmaga :P

... no, super počutje že imam ... sedaj pa samo še ... :eek: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Arzen pravi:

V novmu letu kila dodatka na dan, uf. Odpret moram temo, kako pridobiti kg. :blush: 

Spij liter vode, pa si za danes že 1kg pridobil. :P

Pa ne, da bi pretiraval, namreč se z vodo v večjih količinah lahko zastrupiš tako resno, da umreš. :alko:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Andrejcer pravi:

Spij liter vode, pa si za danes že 1kg pridobil. :P

Pa ne, da bi pretiraval, namreč se z vodo v večjih količinah lahko zastrupiš tako resno, da umreš. :alko:

Uf, 30.12. dobil novo zalogo rakije, pa jo je že počas zmanjkalo...bo res treba na vodo prešaltat :( 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 13 minutami, NinaBina pravi:

Teh cm sploh ne pogrešam :P:whistle:

k si pa kupla 2 številke večje hlače :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!