Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Čisto enostavno. Če poješ več, kot porabiš, se rediš. Ne glede na to, ali se ti zdi tisto kar poješ zdravo ali ne. Sadni sokovi, musli ploščice in podobno še zdaleč niso brez sladkorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu ni problem v tem, da bi se redil, problem je v tem, ker je lahko nevarno za življenje:P

naprimer, uživanje beljakovinskih šejkov, če se držiš navodil, ki so napisane na izdelku, se ti zelo pozna na jetrnem testu, zanimivo, kot bi užival večje količine Coca Cole ali alkohola:blush: Testirano in pišem iz lastnih izkušenj:P

Vem pa, da ti moraš zagovarjat "svoj business":kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, builder pravi:

tu ni problem v tem, da bi se redil, problem je v tem, ker je lahko nevarno za življenje:P

naprimer, uživanje beljakovinskih šejkov, če se držiš navodil, ki so napisane na izdelku, se ti zelo pozna na jetrnem testu, zanimivo, kot bi užival večje količine Coca Cole ali alkohola:blush: Testirano in pišem iz lastnih izkušenj:P

Vem pa, da ti moraš zagovarjat "svoj business":kva2:

Res je! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Res je! 

 

.... kaj, a pol to pomen da bom jest kmal umrl ??? :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garantiram ti, da boš živel tako dolgo, dokler neuš umru:smoke:

če imaš te navade, ki jih živiš že vrsto let in nimaš nobenih problemov, obstaja možnost, če to spremeniš, da bodo problemi:kva2:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/12/2015, 2:50:49, builder said:

tu ni problem v tem, da bi se redil, problem je v tem, ker je lahko nevarno za življenje:P

naprimer, uživanje beljakovinskih šejkov, če se držiš navodil, ki so napisane na izdelku, se ti zelo pozna na jetrnem testu, zanimivo, kot bi užival večje količine Coca Cole ali alkohola:blush: Testirano in pišem iz lastnih izkušenj:P

Vem pa, da ti moraš zagovarjat "svoj business":kva2:

Kdo govori o beljakovinskih praških? Moj odgovor se je nanašal na povezavo, ki govori kaj je tip jedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, builder pravi:

garantiram ti, da boš živel tako dolgo, dokler neuš umru:smoke:

če imaš te navade, ki jih živiš že vrsto let in nimaš nobenih problemov, obstaja možnost, če to spremeniš, da bodo problemi:kva2:

 

.

.... z mojimi navadami imam itak skoz probleme ... :):):)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, motolover pravi:

Kdo govori o beljakovinskih praških? Moj odgovor se je nanašal na povezavo, ki govori kaj je tip jedel.

jest, ti pa o musli ploščicah, oboje je "kao zdravo" a vresnici je shit:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima timelapse hujšanja:

2 meseca striktne diete, - 10 kg, cca 1500 - 2000 kcal na dan, klasična 'zdrava hrana', brez dodatkov, in tudi brez nekega pretiranega miganja oz. dodatnega dela:

Popravljeno . Popravil MACESN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motolover pravi:

Si pa hecen, daš povezavo in ne prebereš članka!

vidim, da ti nisi prebral, sm ti označil, o čem se pogovarjava, je pa to začetek članka:book:

Zdrava prehrana bez šećera stajala je zdravlja Damona Gameua, redatelja dokumentarnog filma "That Sugar Film" u kojem je bilježio detalje takve prehrane. Nakon dva mjeseca konzumiranja samo hrane koja je deklarirana kao zdrava -raznih shakeova, voćnih jogurta, žitarica, muesli pločica, voćnih sokova, sportskih napitaka itd, i samo šećera koji se u njima nalaze, liječnik ga je upozorio da prestane. Naime, požalio mu se kako ima nagle promjene raspoloženja i da se deblja iako je na dijeti pa ispričao na kakvom je režimu prehrane.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da "se je debljao i imao promjene raspoloženja", če se je basal s sladkorjem. Vsi te simptomi so posledica dvigov in spustov nivoja sladkorja v krvi, kar je rezultat neenakomernega sproščanja insulina. Sadni sokovi, športni napitki (sem prepričan, da je s tem mišljeno napitke za vzdržljivostne športe) in musli ploščice so polni sladkorja. 

Nazaj k kaloričnemu vnosu: še vedno trdim, da boš debel, oziroma se redil ne glede na kakovost živil, ki jih užiješ, če jih bo preveč v odnosu na kalorično porabo posameznika. 

 

Popravljeno . Popravil motolover
typo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 11. 2015, pik1 pravi:

 

.... kaj, a pol to pomen da bom jest kmal umrl ??? :( :( :(

Smrt je dokaz, da je žiulejne zlo nevarno!! :dry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Fri Nov 13 2015 07:47:45 GMT+0100, Kmet2 pravi:

Res je! 

Pozabil sem dodati da se v mišicah tvorijo ob težkih treningih prosti radikali ki obremenjujejo jetra in tako imajo vsi športniki povečane jetrne encime tudi do 300% a imajo v prehrani tudi več antioksidantev ki reprečujejo razne bolezni ki jih ti povzročajo. Prav tako za povišane jetrne teste niso krivi praški kot sami temveč prekomerni vnos beljakovin!

 

Pik1 ,enkrat boš tudi ti umrl toda ne od mojih jedilnikov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......in kaj uporabljaš za uničevanje prostih radikalov ???

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Pozabil sem dodati da se v mišicah tvorijo ob težkih treningih prosti radikali ki obremenjujejo jetra in tako imajo vsi športniki povečane jetrne encime tudi do 300% a imajo v prehrani tudi več antioksidantev ki reprečujejo razne bolezni ki jih ti povzročajo. Prav tako za povišane jetrne teste niso krivi praški kot sami temveč prekomerni vnos beljakovin!

 

Pik1 ,enkrat boš tudi ti umrl toda ne od mojih jedilnikov!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, TOMCAT pravi:

......in kaj uporabljaš za uničevanje prostih radikalov ???

 

Oprosti za pozen odgovor ,sam imam tako skropucalo od telefona da se mi ne da drkat po njemu preveč ko sem na izletih :-P

Najpomembnejši antioksidanti v hrani

  • vitamin A, C in E
  • koencim Q10, mangan in jod
  • melatonin
  • astaksantin (raki, losos)
  • beta-karoten (korenček, buče)
  • lutein (špinača, rdeča paprika, kivi)
  • likopen (paradižnik, lubenice)
  • zeaksantin (koruzna zrna)
  • klorogena kislina (kava, borovnice, paradižnik)
  • elagična kislina (maline, jagode)
  • galna kislina (čajni listi, hrastovo lubje)
  • rožmarinska kislina (rožmarin, origano, žajbelj, majaron)
  • salicilna kislina (v večini zelenjave, sadja in zelišč, največ v lubju vrbe)

Imaš jih pa tudi v obliki kapsul,npr, Reservatrol ali Antiox ,vse kar boš potreboval iz trgovine z športno prehrano Maxximum ti lahko poštimam zajeten popust ,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 11. 2015, DAMI34 pravi:

Smrt je dokaz, da je žiulejne zlo nevarno!! :dry:

Počak še mal, ker bodo zavarovalnice začele ponujat nezgodno zavarovanje za primer naravne smrti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zivnorc pravi:

....ekola.

jest sem danes začel hujšat..  :D

...spet....   :D

Bravo...... Delam to že 20 let...... 

...vsak dan začnem hujšati, po obilnem zajtrku :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...reees ti rečem, da sem začel hujšat... ekola... ravnokar sem spil kavo brez cukra... kar je zelo obetaven začetek...  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Zivnorc pravi:

...reees ti rečem, da sem začel hujšat... ekola... ravnokar sem spil kavo brez cukra... kar je zelo obetaven začetek...  :D

Tut jest sem začel hujšat - malica tokrat brez kruha :jezik:

gujdeki.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

...reees ti rečem, da sem začel hujšat... ekola... ravnokar sem spil kavo brez cukra... kar je zelo obetaven začetek...  :D

 a un rogličk zraven kave si pa zamoučau?! Poznamo take!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ‎11‎/‎13‎/‎2015‎ ‎10‎:‎37‎:‎22‎, MACESN said:

Če koga zanima timelapse hujšanja:

2 meseca striktne diete, - 10 kg, cca 1500 - 2000 kcal na dan, klasična 'zdrava hrana', brez dodatkov, in tudi brez nekega pretiranega miganja oz. dodatnega dela:

Kako brez pretiranega miganja? Model skos telovad prakticno vsak dan.....Sej pise v opisu videa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!