Skoči na vsebino

Prednosti, če si član MK, MC ali KLM


Priporočene objave

--------------------------------------------------------------------------------------

Tema spremenjena v "sticky",da se lahko novinci in zainteresirani podrobneje zacnejo informirati.Tema je namenjena kot uvod v sceno in ni v nobenem smislu dokoncen in/ali izcrpen vir informacij o sceni.Omenil bi tudi povezave do predhodnjih tem v forumu.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...pic=147&hl=klub

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=8776

--------------------------------------------------------------------------------------

No vsi ljubitelji MOTORJEV imam vprašanje.

:?: Zakaj včlanitev v MK , MC ali kod imamo pri nas KLM (klub ljubiteljev motorjev he,he motorisk :) ).

Kakšne so prednpst če si v klubu… razen da lahko plačuješ članarino da morač delati na njbližjem srečanju pa da delajo s tabo ko s cuckom ko si še vajenec.

Jest za enkrat nisem v nobenem klubu.

Pijemo ga itak lako skupaj vozimo se pa tudi skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, vidiš, ti imaš informacije iz takih zaostalih klubov in društev in clubov in kar koli so že. Tam pač delajo s podmladkom (vseh starosti) kot svinje z mehom.

Imaš pa tudi eno tako motoristično druščino, imenovano Solo Riders, ki podmladka ne maltretira, članarine ne poznamo, delati nam ni treba (razen doma in v službi), ker parazitsko izkoriščamo druge zbore.

O filozofiji je seveda več mnenj, ampak SoloRidersi smo predvsem iz štosa, potem pa še vse ono ostalo filozofsko o jahanju motrjev in cestah in (zmisli si kar koli si hočeš, nekaj od tistega bo že držalo) :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne včlanim v noben formalen klub!!!!!

Ne prenašam predsednikov, tajnikov in ostalih "kov".

Edina dobra stvar je naše neformalno društvo, ki ga skupaj drži en zagnan kletar! Pa še tistemu sem se zameril, ko sem mu pir požrl!

Kaj češ, pijanost in neumnost ne poznata meja, ampak v MK me pa tud pijanga ne zvlečejo!!

SRP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- 10 % popusta ne servisu

- mas se s kom naganjat po cestah

- Ko se svet ni poznal interneta pa si lahko malo povprasal ce je mozno da motor laufa brez pumpe za bencin :D

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsi ljubitelji MOTORJEV imam vprašanje.

:?: Zakaj včlanitev v MK , MC ali kod imamo pri nas KLM (klub ljubiteljev motorjev he,he motorisk :) ).

Kakšne so prednpst če si v klubu… razen da lahko plačuješ članarino da morač delati na njbližjem srečanju pa da delajo s tabo ko s cuckom ko si še vajenec.

Jest za enkrat nisem v nobenem klubu.

Pijemo ga itak lako skupaj vozimo se pa tudi skupaj.

Pri nas pa ne delamo z njimi kot s cuckom. Smo enakovredni. Vsi imamo motorje, vsi se radi vozimo, na zboru delamo vsi brez izjem in smo si enaki. Oglasi se in se prepričaj kdo bo oder skup šraufal (stari kozli). Tisto o motoristkah pa kar drži :) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejan,ostani kjer si.takih s predsodki ne rabimo v klubu. :evil:

Jah, bravo, no. Sej kdo bi pa hotu bit v takem klubu, kjer nekdo neki vprasa pa ga pol napizdevajo?

Njegovo vprasanje se men zdi delno cist realisticno. Vec motoristov iz MK in MCjev mi je to pojasnilo na natancno isti nacin - kukr - najprej se eno leto skupi vozimo potem si par let pripravnik, kjer (dobesedni citat): "Ce je recimo clan zejen, mu gres po pivo ali pa mu spucas motor, ko je umazan." . Pa ne bi zdej o tem clan katerega MC je bil doticni motorist. Motoristicna druscina na motosvetu, razen Icea, mi je pokazala stvari v bolj prijetni luci. Torej je to, da nekoga skrbi, da ga bojo uporabljal kot sluzkinjo cist validno. In to nekateri MCji in MKji tudi v resnici pocnejo.

Vprasanje zakaj bi delal na zboru je sicer mal naivno, ampak se mi tut zdi cist fer. Pac delas zato, ker delas s fajn ljudmi, pa ker to sam hoces. Sil te pa itak noben ne.

To, da nekdo postavi vprasanje se mi ne zdi da pomeni, da ima predsodke, pac pa se mi zdi, da jih ima nekdo, ki rece takih kot si ti ne rabimo...

Nisem si mislil, da imate RWMC taksno stalisce do ostalih motoristov. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dave,ne mislim in tudi ne bom po netu objasnjeval zakaj in kako sem to mislil.tisti,ki nas poznajo,vedo kako je bilo to misljeno,nekateri imajo predstave pobrane iz razlicnih opticno-tonskih zapisov,nekateri ponavljajo slisano.

ce ste preleni,da bi prebrali moje izjave,ki sem jih napisal v temi "MC,MK..." kaj naj potem recem/naredim? ne mislim vsakemu za vsako eno in isto govoriti,se mi ne da.in to se vecini ne da.ne vem kaj bi rad; ce si vzemas pravico do vprasanja,potem bos tudi drugim dovolil pravico,da ti ne odgovori - pa naj bo to vljudno ali ne.motoristicna kultura (v vsej tezi pomena) je taka,ce je kdo noce/ne more sprejeti .....nobenega se ne sili.ce se pa kdo sam odloci bo pac moral poceti stvari,za katere meni,da mu bodo prinesle "dobicek" - v kakrsnikoli obliki.

in ze iz nacina vprasanja razberem,da dejan pojma nima kaj je sploh vprasal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejan,ostani kjer si.takih s predsodki ne rabimo v klubu. :evil:

Jah, bravo, no. Sej kdo bi pa hotu bit v takem klubu, kjer nekdo neki vprasa pa ga pol napizdevajo?

Njegovo vprasanje se men zdi delno cist realisticno. Vec motoristov iz MK in MCjev mi je to pojasnilo na natancno isti nacin - kukr - najprej se eno leto skupi vozimo potem si par let pripravnik, kjer (dobesedni citat): "Ce je recimo clan zejen, mu gres po pivo ali pa mu spucas motor, ko je umazan." . Pa ne bi zdej o tem clan katerega MC je bil doticni motorist. Motoristicna druscina na motosvetu, razen Icea, mi je pokazala stvari v bolj prijetni luci. Torej je to, da nekoga skrbi, da ga bojo uporabljal kot sluzkinjo cist validno. In to nekateri MCji in MKji tudi v resnici pocnejo.

Vprasanje zakaj bi delal na zboru je sicer mal naivno, ampak se mi tut zdi cist fer. Pac delas zato, ker delas s fajn ljudmi, pa ker to sam hoces. Sil te pa itak noben ne.

To, da nekdo postavi vprasanje se mi ne zdi da pomeni, da ima predsodke, pac pa se mi zdi, da jih ima nekdo, ki rece takih kot si ti ne rabimo...

Nisem si mislil, da imate RWMC taksno stalisce do ostalih motoristov. :(

.......easy fant,easy........

dejan je že postavil vprašanje,ki pa zveni (vsaj v mojih ušesih) popolnoma nedolžno, vendar z velikimi predsodki,kar pa ni v redu......

in Ice mu je v istem stilu odgovoril nazaj........pač najprej povprašaš in se prepričaš o stvari in šele nato si ustvariš mnenje,ne pa takoj s predsodki....

sam osebno ne vem,kateri MC in MK-ji imajo nove člane za služkinje,če pa veš za kakšne pa lepo prosim,da jih objaviš in to striktno zato, da se tja ne bom včlanil.....

pripravniška doba pri MC ali MK se mi zdi v redu, saj te ostali člani morajo spoznati,kakšen si (da ne delaš pizdarij,pretepanj,itd.....)

.....pa še nekaj osebnega.....člani RWMC niso združenje z služkinjami (lastne izkušnje),pa še zelo v redu fantje so brez predsodkov......

pa brez zamere..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja, sem bil pri treh MK ,... Pri prvem je bilo, da smo po zborih hodili le trije, president pa se je tolkel po prsih kje vse je bil njegov klub... Pri drugem je šef kluba bil bolj penzionist,tako, da smo hodili le na zbore v radiusu 50 km... V tretjem je bilo vse cool, hodili smo po vseh zborih, se imeli fajn, dokler se dva iz našega kluba nista sfajtala v Brdih, pol pa vsi na policijo(naš klub), pa so vse zasliševali kot najhujše kriminalce,....

No, pol sem si rekel v noben klub ne več. Tako da sem zdaj independent, se peljem kamor hočem in kadar hočem. Pa tudi skupaj z vsakim klubom se lahko peljem na kakšno srečanje,nisem nobenemu odgovoren. Mogoče so to leta, mogoče kaj drugega, ampak v klub zlepa ne več. Stem pa ne trdim,da so vsi klubi isti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Duck Dejan ne s takimi ...! :cry:

Pa kdo še išče KORISTI, na motosceni, ja verjetno da si prezzzzident MC-ja s 250 motorji in zapoveš obvezno servisiranje pri sebi v garaži! :P

Hmm, ne vem zakaj bi bil v MK, MC ali celo KLM, če ti ni do tega si pač solo in to je to.

Samo omenjanje koristi, ... OK 100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa samo hmm, ... iskanje KORISTI mi še zmeri ne gre skupi.

Dejmo probat UŽITKE opisovat:

- družiš se z brati (v MC-jih), ker vaenec nisi zaradi maltretiranja ampak da se vidi če si primeren za v sredino v katero se SAM tlačiš (hmm, tukaj bi ti znal Einherer dosti povedati, o disciplini in nenasilju, predvsem pa o pripadnosti barvam in en drugemu)

- delaš z ljudmi s katerimi imaš iste cilje in želje glede pojmovanja moto življenja (spet, da se vidi a si pravi al' ne vajenska doba), ... vprašaj Icea, ... hej 14 članov (in simpatizerjev takšnih in drugačnih) in ogromno dela, da postavijo Bikers weekend vsako leto.

- Paše ti, da na cesti vidiš domače barve in greš s človekom, ki ga mogoče prvič vidiš (heh ker smo se razpasli ko gobe po dežju) na pijačo in čvek (viš za to pa vprašaj "Solote", lahko tudi mene)

- Ma ne vem imaš isti hobi predelav istega tipa motorjev (vprašaj ...)

- Ma si srečen, da te nasuti ali trezni prijatelji mrtvopijanega ne pozabijo na mestu dogajanja, ali da jih drugi lahko opozori na dejstvo da je eden od njihovih fantov v težavah, whatsoever! (hej kogarkoli, al' ne?! :shock: )

Hmm, ma ne vem, lej v končni fazi nekateri potrebujejo med vajensko dobo tudi maltretiranje in izkoriščanje ker si tega ŽELIJO! Zakaj ne vem vprašaj njih, ampak mene še nihče nikoli ni silil v nič, ne postrani gledal, če imam barve ali če jih nimam, ... vozi in uživaj v moto sceni in vožnji na easy in brez predsodkov, pa boš imel verjetno še več od tvojega motorističnega življenja.

No pa smo tam "100 MD-MK-MC-KLM-ov, 100 konceptov"!

Peace-Love-Unity-Respect, Bros's and Sisters!

Zoolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se dozdeva ,da ste kot stare babe, prenašate čenče in pol resnice.

Odločitev o vstopu v bilokateri klub MK, MC ali bilo kaj drugega je individualna odločitev, ki za seboj povleče tudi posledice.Zato mislim da nihče ne more in ne sme soditi o notranjih odnosih v klubu, pa naj bodo še tako čudni in rigorozni.Saj ,če hočeš skočiti v vodo,najprej preveriš ali je mokra ali pa ne.Glede ICE-a pa lahko povem ,da še nisem srečal bolj miroljubnega člana MC v SLO,zato ne stresajte žolča po njem!Sploh pa probajte potem pa kritizirajte. Sam sem preiskusil obe varianti in v danem trenutku so mi odgovarjale.

LP

A že veste tisto o motoristih,ki jedo mamila z veliko žlico.........bla,bla bla :microwave:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sm vs pa zadeu tm kamor neb blo treba :twisted: :evil: .

Do sedaj sem še za vse klube kar jih poznam zvedu da so vsi novopečeni člani vajenci.Ja pa sej nimam šele 1 tedn motorja pa poznanstav da bi se mogu ne vem kok dokazvat ejga ne pijem pa ne lažem…(shit spet mi je čik u per padu).Sam dejstva sm napisu če smo kolegi smo lohk glih tko skupej na cest u oštarij na zboru..pa ni važn a sm član al pa ne.

loyo- 10 % popusta ne servisu

ker serviser ti ga pa še ni dau sam gobec morš stegnt pa dobiš 15%

Ejga Marjan pa brez zamere mi je ušlo iz prstovtisto okrog motoristk.

Povej kdaj je kej odprt dol spodaj pridem na pivo (sm pozabu da ne pijem) :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker serviser ti ga pa še ni dau sam gobec morš stegnt pa dobiš 15%

% so relativna zadeva

po moje hodis ti na drag servis samo za to ker tam radi poslusajo kako gobec stegujes :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj delate tak kraval okrog MC,MK,itd..Če ti paše, si član, drugače pa ne. Če ugotoviš, da te v društvu ali klubu maltertirajo kot novinca, pač izstopiš (razen če ti ne zagrozijo :lol: ).Vsak ima pač svoja merila in želje.Kar se pa tiče vprašanj na to temo, se je pač dobro vnaprej malo informirat glede takih zadev.Preveč informacij nikoli ne škodi, saj se lahko potem lažje odločiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že veste tisto o motoristih,ki jedo mamila z veliko žlico.........bla,bla bla :microwave:

Hmm jap stari moj sami Hašišarji, pa umazanci, pa delikventi, pa bivši kaznjenci, low-lifei, ..... Ej nej kdo nadaljuje grem na kavo pa rogljiček! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj delate tak kraval okrog MC,MK,itd..

Preveč informacij nikoli ne škodi, saj se lahko potem lažje odločiš.

To mi nekako ne gre skupaj.

Sicer pa priznam, da sem ponosni član SoloRidersov.

Zakaj sem se vpisal? - ker mi je takrat tako prijalo

Zakaj sem še notri? - ker mi še sedaj prija

Kje so koristi? - otipljivih ni, je pa, tako kot je že nekdo tu zapisal, prijetno srečati nekje na odprtem Solota. Smo namreč ozemeljsko neomejeni in raztreseni po območju države. Pri Solotih je tako, ko se pridružiš druščini, si takoj enakovreden eden od njih, pa si na motociklinu 2 dni, ali pa že 45 let.

Če se pa za članstvo nekje odločaš tako, na zdravo glavo in na koristi in prednosti, potem pa itak velja, da je potrebno sešteti + in odšteti - in ugotoviti, ali je včlanitev smiselna ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se pa za članstvo nekje odločaš tako, na zdravo glavo in na koristi in prednosti, potem pa itak velja, da je potrebno sešteti + in odšteti - in ugotoviti, ali je včlanitev smiselna ali ne.

Če bi Soloti imeli fu(n)kcionarje, bi bil Brrrm računovodja!!! :wink: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmm...khmm......a obstaja kaki MC, kjer stari macki pucajo motorje freshmanom , pa po pir jim hodjo ??? in to brez predsodkov ?? :n00b: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne, zato imaš pa vse možnosti, da ustanoviš prvega. Samo s članstvom znao biti težave (predvsem starim).

Moram malo poraviti, en tak navidezni klub poznam, se mu reče Pri nas doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmm...khmm......a obstaja kaki MC, kjer stari macki pucajo motorje freshmanom , pa po pir jim hodjo ??? in to brez predsodkov ?? :n00b: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bomo naredl, ni blema! Ti ga tolk spucam,da ga boš lahk v žepu domov nesu!! :twisted: :wink: Če boš priden, ti ostane ventilček, pa obesek za ključe! :twisted: :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker serviser ti ga pa še ni dau sam gobec morš stegnt pa dobiš 15%

% so relativna zadeva

po moje hodis ti na drag servis samo za to ker tam radi poslusajo kako gobec stegujes :P

Ja pa glih pr ta dragih(uradnih)serviserjih se lohk ubrišeš za popust.

Tem se itak jebe a boš pr nih kupu al pa druge sej imajo itak dost drugi dohodkov pa dela in se ne bojo ukvarjal s tabo če boš sam drobnarije nabavlu.Ta cenejšm serveserjm se pa valda gre za stranke (imam izkušnje) in ti rade volje dajo popust.Sam se mi zdi da bi tole bilo za v drugo temo

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.php?t=115

Je pa tko če mačku na rep stopiš zatul.

Sam poglejte kva je naredu u bistvi čist brezvezn vprašanje.

Sej se boste še med sabo pobil.

Pa nej mi en pove da ni tako.V vsaki druščini cca10 ali več ljudi se bo sigurno našel eden ki bo stalno imel pripombe(zakva pa on lohk jest pa ne,jest sm pa tok naredu un pa nč pa se šteje za isto)blablablabla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bi prepiral,

navajam se eno slabost: ce si clan MK pac rade volje vec placujes za servis (pika) :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj delate tak kraval okrog MC,MK,itd..

Preveč informacij nikoli ne škodi, saj se lahko potem lažje odločiš.

To mi nekako ne gre skupaj.

Sicer pa priznam, da sem ponosni član SoloRidersov.

Zakaj sem se vpisal? - ker mi je takrat tako prijalo

Zakaj sem še notri? - ker mi še sedaj prija

Kje so koristi? - otipljivih ni, je pa, tako kot je že nekdo tu zapisal, prijetno srečati nekje na odprtem Solota. Smo namreč ozemeljsko neomejeni in raztreseni po območju države. Pri Solotih je tako, ko se pridružiš druščini, si takoj enakovreden eden od njih, pa si na motociklinu 2 dni, ali pa že 45 let.

Če se pa za članstvo nekje odločaš tako, na zdravo glavo in na koristi in prednosti, potem pa itak velja, da je potrebno sešteti + in odšteti - in ugotoviti, ali je včlanitev smiselna ali ne.

Pazljivo preberi,pa ti bo šlo skupaj (odstavki, celoten kontekst).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam poglejte kva je naredu u bistvi čist brezvezn vprašanje.

Sej se boste še med sabo pobil.

Hmm, nope, to tuki gor imenujemo Debata in ne Klanje!

Wellcome!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sledi :?:

Name ste se spravli samo tisti ki ste pač člani določenih klubov.

Tisti ki pa so še vedno soloti se pa verjetno imeli v mislih iste stvari kod jaz(brez obveznosti).

Pa še eno vprašanje :twisted: katerih je več

članov klubov ali solo motoristov (ne članov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!