Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Ob 29. 4. 2016 at 14:36, Wakasaki pravi:

je kaj na kar bi moral ekstra paziti pri nakupu rabljenega 650 ali 1000 letnik 2005

Pri nakupu rabljenega 1000 bodi pozoren na roštanje sklopke in vibracije pri nižjih obratih, kar nakazuje na defektno košaro sklopke. 1000 so imel težave z rjavenjem notranjosti rezervarja, tko da mal posveti notr če je kje videti rjavina. Drgač pa standardne stvari pri nakupu ... 

Kako je s 650 nimam pojma.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, hajoktejn pravi:

Pri nakupu rabljenega 1000 bodi pozoren na roštanje sklopke in vibracije pri nižjih obratih, kar nakazuje na defektno košaro sklopke. 1000 so imel težave z rjavenjem notranjosti rezervarja, tko da mal posveti notr če je kje videti rjavina. Drgač pa standardne stvari pri nakupu ... 

Kako je s 650 nimam pojma.

kakšen pa je strošek popravila defektne sklopke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Wakasaki pravi:

kakšen pa je strošek popravila defektne sklopke

Okol 500€; en Anglež je delal včasih predelave originalnih, so pa tud drugi probaval.

Mal nazaj polistaj po temi, je napisan se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Scarabeo 500 pravi:

Skratka nov je boljši. Spomini pa so še pri starem. Upam, da bo enako ali pa še bolje opravljal svoje poslanstvo. Pa še par slikic. Na nekaj opreme pa še čakam.

 

Scarabeo500, čestitke ob nakupu in 1x več toliko varnih kilometrov, kot sta jih naredila z prejšnjim.
Super strojček, lepi kovčki, perfektna barva ... ! Srečno!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Scarabeo 500 pravi:

Skratka nov je boljši. Spomini pa so še pri starem. Upam, da bo enako ali pa še bolje opravljal svoje poslanstvo. Pa še par slikic. Na nekaj opreme pa še čakam.

P4306777.JPG

P4306788.JPG

Scarabeo

@Scarabeo 500 lepa barva, to je XT model? Sklepam po "nosu", ki mi vseeno nekako ne sede. Bi pa prišel kovčke enkrat v živo pogledat če se da.

V čem je glavna razlika med 650 in 650XT čisto iz radovednosti?

P.S. tudi jaz sem prešel na nekaj lažjega ib bolj za kakšen makadam "ubrat" :) 

 

Popravljeno . Popravil skuterist
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skuterist pravi:

@Scarabeo 500 lepa barva, to je XT model? Sklepam po "nosu", ki mi vseeno nekako ne sede. Bi pa prišel kovčke enkrat v živo pogledat če se da.

V čem je glavna razlika med 650 in 650XT čisto iz radovednosti?

P.S. tudi jaz sem prešel na nekaj lažjega ib bolj za kakšen makadam "ubrat" :) 

 

S kljunom sta dva tipa. Prvi je bil XT in je imel več opreme. XA je vizualno XT - brez opreme. Torej ima samo špice in kljun. Nos se da zamenjati za navadnega :). Veš kaj je vredu, ko vozim ga ne vidim :lol1:.

Razlika med navadnim in XT (gretje ročk, špice, kljun, zaščite - pravzaprav ne vem točno)

Lej, kufre pa le pridi pogledati, ko boš šel na Golico. 

LP Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

S kljunom sta dva tipa. Prvi je bil XT in je imel več opreme. XA je vizualno XT - brez opreme. Torej ima samo špice in kljun. Nos se da zamenjati za navadnega :). Veš kaj je vredu, ko vozim ga ne vidim :lol1:.

Razlika med navadnim in XT (gretje ročk, špice, kljun, zaščite - pravzaprav ne vem točno)

Lej, kufre pa le pridi pogledati, ko boš šel na Golico. 

LP Matjaž

Sem mislil da je mogoče še kaj okoli vzmetenja in dimenzije gum :hmm:

Velja, letos še tako nisem bil v tisti smeri

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, skuterist pravi:

Sem mislil da je mogoče še kaj okoli vzmetenja in dimenzije gum :hmm:

Velja, letos še tako nisem bil v tisti smeri

LP

V bistvu je samo izgled malo bolj terenski - šminka, ki ti lahko odgovarja ali pa ne, ki pa seveda stane. 

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep moped, naj ti varno in dobro služi :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Scarabeo 500 said:

V bistvu je samo izgled malo bolj terenski - šminka, ki ti lahko odgovarja ali pa ne, ki pa seveda stane. 

LP

 

Si se odločil,kot si se-prav želim obema lepe užitke z njim..

lpa

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, CINDAPP pravi:

Si se odločil,kot si se-prav želim obema lepe užitke z njim..

lpa

Hvala :OK:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa tisti kljuncek vsec. Kot ena jezna vrana mi deluje na drugi sliki.

Pa gumi, sploh sprednja, mi delujeta debelejsi/sirsi. Mogoce zato ker je feltna crna. Lep stroj je! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo na stromu 650 montirane kovčke Givi Trekker, Kappa Garda ali kaj podobnega štirikotnega ob strani in kdaj pa kdaj vozi zraven sopotnico/ka? Ali so kaj v napoto pri sedenju in položaju nog? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam givi trekker, moja sopotnica se nič ne pritožuje.

 

LP G

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No super! Imam namen nabavit komplet vse 3 Givi Trekker ali pa Kappa Garda, tak da upam da bo OK 

 

Imam pa naprodaj stranske Kappa K33 z nosilci + zadnji kovček Givi E52 za dobro ceno, če koga zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@blindek Sam sem tudi mislil Trekker kovčke vzeti pa so mi na L2jki bolj všečni kovčki verzije 33, oglati kovčki mi nekako ne gredo z linijami motorja, še manj pa vsaj po mojem okusu neposrečen kljunček. Sicer pa kakor komu paše, še dobro, da imamo toliko možnosti za prilagoditev.

So pa na tvojem belo barvnem zelo lepo izpadle original nalepke. :thumbup:

 

Gledam malo naokoli po štirinajst zobem sprednjem zobniku za malega navihančka novega rodu, pa ne najdem. Me lahko usmerite na mesto, kjer si ga lahko omislim. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljun tudi meni ni všeč, čeprav v pravi kombinaciji tudi ni tak slab.

Trekkeri so meni zelo všeč, res pa je da še jih nisem videl v živo na stromu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 5. 2016 at 19:01, Scarabeo 500 pravi:

Nos se da zamenjati za navadnega :). Veš kaj je vredu, ko vozim ga ne vidim :lol1:.

LP Matjaž

Pa menda ja ne, da ti kljun ni všeč? Meni je pa kljun tako všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, DL650 pravi:

Pa menda ja ne, da ti kljun ni všeč? Meni je pa kljun tako všeč.

Prvo sem naročil navadnega, a ga nisem dobil in po sili razmer sem vzel pač tega. Sedaj mi ni žal. Špice zgledajo zelo lepo. Kljun pa je ali pa ni. Recimo si malo bolj prepoznaven :).

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastniki Alu kovčkov in Givi Trekker, kako imate kaj kombinacijo levo - desno, enake širine ali različne? 

 

Še vedno nisem kupil drugih, nevem ali bi vzel različne širine da bi potem skoraj prišel na enako širino levo desno, ali pa vseeno obe strani enaki?

 

Kaka slika, mnenje? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od nosilcev za kovčke, če so asimetrični, potem kovčka različne širrine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilci so v vsakem primeru asimetrični - zaradi izpuha. Potem pa imaš dve možnosti. Da imaš dva enaka kufra ali pa da je na strani brez izpuha širši - ampak tu se v redu vidi asimetričnost.

Če imaš dva enaka se asimetričnost ne vidi toliko in manj si širok. Bom dal kakšno sliko gor ko pridem domov. Jaz imam dva 37 litrska.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo super!

Ravno to je dilema, kako bi zgledalo ce je na levi strani kovcek sirsi, drugace mi je pa lepse ce je simetricno.

Res bi bil hvalezen za sliko 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!