Skoči na vsebino

Pokrivala za motor, nadstreški, zaklepanje pred blokom...


axxxi

Priporočene objave

Sigurno ste govoril že kaj o tem kje in za kakšno ceno se lahko kupi pregrinjala za motorje in voznike!!!

Ampak še enkrat zame kje se jih lahko kupi in katere so bolj oz. manj kvalitetne!

P.S. Administratorji sori če ste o tem že ful govoril ampak nisem nič našel v arhivu. :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno ste govoril že kaj o tem kje in za kakšno ceno se lahko kupi pregrinjala za motorje in voznike!!!

Pregrinjala za voznike :?: :?: :shock:

A ti to misliš kekšen raincoat al pidžamo? :twisted: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA!!!!

Sam me zanima predvsem za motorje tko če ga kje zuni pustim pa se ulije al pa na vrtu stoji čez vikend(k sm jaz z avtom na morju :oops: , bad sej vem) pa se skoz prah nabira na njemu! :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

par tolarjev pa res, ..heh cca 10-20 EUR te pride ponjava v polotu ali Luisu, ...preveri linke med linki v MOTO IMENIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najcenejsa varianta samo za prah odganjat je dobra domaca velika rumena rjuha ......(ajd,za silo bo tudi bela dobra :P); ce pa hoces kompletno zascito za motor preko zime (da ne rjavi,se ne nabira prah itd.) pa nekaj podobnega corodom (alil tako nekako).gericke to prodaja in se v par trgovinah v grazu sem podobne zadeve videl.ce prekrijes motor s plasticno (ali podobno) ponjavo obvezno obesi pod ponjavo na motor se nekaj,kar vpija vlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC motoshop - Dusti črno prekrivalo za motor = 8600.

Kupil že dva v zadnjem mesecu (vsakiceneganapotidomotozboraizgubim press) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa za silo sešil skup 3 rjuhe. Prekrije cel motor s top case-om vred skoraj čisto do tal. Kar se prahu tiče, dela 100%, za kej druzga pa itaq ni blo mišljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič kupil pokrivalo v Hein Gerickeju za cca. 45 eur. Zadeva je precej kvalitetna, ma elastike in vrvice, da ga ornk pritrdiš, spredaj pri gumi pa očesce, skozi katerega napelješ ključavnico, da ti ga ne sunejo. Razlika v ceni z navadnim plastičnim pokrivalom je pa v zdržljivosti višjih temperatur tja do 250 C. Tko lahko brez skrbi motor pokriješ takoj po vožnji, edino rori so lahko razbeljeni. Majo pa za nekaj manj eur tudi pokrivalo, ki diha, nekaj like gore tex.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti nazaj kupila od wintwxa pregrinjalo,super materijal ima tudi jekleno vrvico da ga zvežeš če je veter da ti ga ne odnese pa tudi za zaščito kraje je dober in ne stopi se od rorov bil je 8jurjev v Habat moto centru mislim da jih imajo še vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lansko leto kupil eno srebrno pokrivalo za motorje in totalno popizdil ,ko sem še vroč motor pokril, pa zjutraj videl eno velko luknjo, tam ko so bli auspuhi pa na njih sežgana plastika, stalo je pa 7 K SIT.

Letos sem pa kupil IXSovo pokrivalo za 15 K SIT, pa je perfektno. Sam prekleto preveč drago je bilo :( . Se pa vsaj na vročih auspuhih ne stopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da je najboljša varjanta nabavit prekrivalo v HABATU!!!!

NAJCANEJŠE PA ŠE COOOL VSAJ TKO PRAVI SANDA7!

VERJAMEM........PRODANO! :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Sam uporabljam pregrinjalo za pokrivat operirance v bolnici.

Ima eno luknjo fi 20cm, ampak yebat ga, če pa je blo zastonj, pa še rabljeno ni blo, jasno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatera pregrinjala so narejena iz Tyveka, zadeva, ki se jo da pod kritino na strehi in se jo dobi v trgovinah z gradbenim materialom. Kvadratni meter Tjveka je od cca 500 sit naprej, par metrov špage pa dosti manj, se pravi da rabimo še eno staro Singerico in malo dobre volje pa je zadeva narjena v eni uri. 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bobo,samo en problem imas potem - tyvek ni vec nepropusten za vodo. :wink: ali pa "zalijes" vbode z silikonom ali podobnim.HF.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bobo,samo en problem imas potem - tyvek ni vec nepropusten za vodo. :wink:  ali pa "zalijes" vbode z silikonom ali podobnim.HF.

O pi sem pozabu. Bom prašu, če dobiš tudi širše kose in po sredini ni treba šivat, spodaj kjer je špaga pa itak ni važno. :evil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Čedna, poceni in kvalitetna rešitev vaših problemov s pokrivanjem, pristaši "domačega" bodo pa sploh navdušeni. http://www.sgn.net/ponjave/motor.htm. Obvezno vzemite metalizirano varianto.

Ni samo za pozimi, tudi za na pot, samo lepo zlagajte, da ne bo zgledalo kot izpod riti potegnjeno. Enak efekt dosežete tudi, če daste zadevo v pralni stroj. Pa vročega tudi ni pametno pokrivat. Stvar diha, tako da motor ne švica. Preživelo 17 dnevno namakanje, orto veter, sol in +44 na Sardiniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez zimo imam motor pokrit z rjuhami proti prahu, ko pa grem na pot imam pa druge robe toliko, da ne vzamem še kakšnega pokrivala. Saj te lahko tudi med potjo opere dež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!