Skoči na vsebino

Prijateljstvo med motoristi in skuteristi - SKRAJNO NERESNO in za štos


Priporočene objave

Nekje je bilo zapisano, da jih je treba pozdravljati, ker bodo nekoč motoristi. 15, 16 letni mulci mogoče že, ni pa nujno. Tam nekje 20-30-40 let stari cepci na skuterjih pa ziher ne bodo motoristi. Ker za ceno skuterja že dobiš malo starejši bajk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje je bilo zapisano, da jih je treba pozdravljati, ker bodo nekoč motoristi. 15, 16 letni mulci mogoče že, ni pa nujno. Tam nekje 20-30-40 let stari cepci na skuterjih pa ziher ne bodo motoristi. Ker za ceno skuterja že dobiš malo starejši bajk...

Sedaj sem pa cepec ker sem star 35 let in vozim malo večjega sesalca? 70% svojih kilometrov naredim na razdaljah krajših od 30km in sem se pač odločil da ne bom imel motorja. Če pa se kam peljem pa gre dovolj lepo da ohranjam hitrost okoli 100km/h, (pač zaradi tega da dočakam pokojnino). Za izlete po SLO in do 400km na dan mi ne manjka nič.

Nekateri motoristi ste kar lepo zafust.... :slap:

Jaz pozdravim vse motoriste neglede na to ali odzdravijo. Pač po logiki da sva oba na dveh kolesih.

Je pa res da vozniki chooperjev sploh ne odzdravljajo. verjetno jih je strah spustiti "belanco" :lol1:

Mi je pa čisto vseeno ali mi odzdravijo ali ne, vsak ve zase najbolje koga bo pozdravil koga pa ne.

LP

P.S nisem mogel kaj da ne bi komentiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam nekje 20-30-40 let stari cepci na skuterjih pa ziher ne bodo motoristi. Ker za ceno skuterja že dobiš malo starejši bajk...

em... predlog... daj si malo poglej cene maksi skuterjev... znajo bit daleč predivje za to kar po tvoje nudi skuter. in če je nekdo dal tak denar za maksija, potem je prekleto dobro razmislil kaj in zakaj, verjemi.

sam sem tudi prekleto dobro premislil zakaj kupujem skuter namesto npr. ybr125 ali 250 in zaenkrat mi ni niti najmanj žal, pa čeprav se do danes še nisem navadil dejstva, da ne pospešuje tako, kot jaz na ročki ukažem. Ko pa dvignem sedež in začnem nalagat pod njega, ko se vozim z odprtim vizirjem na čeladi in mi niti najmanj ne piha v oči, ko lahko sedem na sedež v obleki za službo in ne izgledam zato čudno, pa se znova spomnim zakaj skuter in ne motor. Pač še en tak, ki veliko večino km navozi v mestu, saj za resne vožnje ni časa, še vedno pa lahko po mestu komot sledim avotmobilom oz. ne naredim kolone za seboj.

pa brez zamere!

LP,

matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam nekje 20-30-40 let stari cepci na skuterjih pa ziher ne bodo motoristi. Ker za ceno skuterja že dobiš malo starejši bajk...

kako neomejeno, nešovinistično in nezaplankano razmišljanje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa povejte vi kaj si mislte u skuteristih in skuterji????!!!!!!

O skuteristih si ne mislim nič, samo o nekom, kateri si da nick JEBAČ-CAR, bi pa že lahko diskutirali B)

:hmm: ne vem...ampak pozdravm nikol, k tud oni ne...nekak mi ne delujejo resno, ker to majo pač 14-letniki, čeprov vem d pr 17 tud še nisi glih nevemkaj zrel, pa ne sam to da majo 14-letniki, ampk...d grejo počas, se največkrat vozjo tud brez čelade, opreme resne itak nima noben... :doze: čeprov vem da gre marskater skuter bol k moj motor... :headbang:

z besedo resno sem mislu na to, da še niso pravi motoristi... :blink: ampk ne vem...nimam nič proti njim, tak občutek sem dobil, ko sem sam postal motorist...da le je velika razlika...kot motor pa avto npr. :huh:

Kljub vsemu se mi zdi marsikateri skuter bolj resen od tvoje yamahe .)

ma mouči dej kaj govoriš neumnosti še noben skuter ni šel brez blokad 80km/h.. Offtopic sori, samo moram odpisat na tako neumnost..

Ti povem iz prve roke ki sm ze marsikoga meru z suzukijem ki je najbrž bolj natančen

Glede na to, da je mojega bratranca radar nameru 78, pa ga ni tišal do konca, bi rekel da se ti motiš. Skuter je bil pa aprilia rs50, bez blokad.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res da vozniki chooperjev sploh ne odzdravljajo. verjetno jih je strah spustiti "belanco"

Za vsak prdec pa se ne splača roke dvignit :lol1:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res da vozniki chooperjev sploh ne odzdravljajo. verjetno jih je strah spustiti "belanco" :lol1:

Ne vem, kako velik vzorec si uporabil za tak sklep. Ampak ne glede na to me tako posploševanje moti.

Chopperja imam že nekaj let in še vsakemu, pa čeprav na "sesalcu" ali pa na "dratu" sem odzdravil.

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em... predlog... daj si malo poglej cene maksi skuterjev... znajo bit daleč predivje za to kar po tvoje nudi skuter. in če je nekdo dal tak denar za maksija, potem je prekleto dobro razmislil kaj in zakaj, verjemi.

pa brez zamere!

LP,

matic

Lansko leto sem peljal Burgmana!

Nad njim sem bil navdušen!!!

Bi ga imel, ampak motor je pa le motor.

Pa tudi prav poceni ni !

Pa tudi brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto sem peljal Burgmana!

Nad njim sem bil navdušen!!!

Bi ga imel, ampak motor je pa le motor.

Pa tudi prav poceni ni !

Pa tudi brez zamere!

ma ni panike. če bi jaz mel čas in večino razdalj izven mesta, bi tudi brez pomisleka kupil kak 500 cm motor za začetek. pol bi pa vido dalje. zdaj, ko pa bo večina mojih km sredi mesta, pa...

ampak kljub temu, da nisi moja "rasa" (ker si motorist) te bom brez pomisleka z veseljem pozdravil, ko bom mel še par km v riti in bom uspel opazovat več okolice in brez težav dvignit roko v vsakem položaju mojega sesalca. če se varno/pametno skadiš mimo mene magari s 100 km/h več od moje hitrosti, pa ne bom faušljivo rekel "budalo zmešano", ampak bom rekel "uau, carsko".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res da vozniki chooperjev sploh ne odzdravljajo. verjetno jih je strah spustiti "belanco"

To moram pa res takoj povedat da to nikakor, pod nobenim pogojem in še nikoli v mojem življenju ni bilo res :)

Čoperisti ste ta največ carji kar se tega tiče čeprav jst osebno ne maram čoperjev kot motorjev.

Prav vsak me je pozdravil že takrat, ko sem delal izpit pa tut sedaj me pozdravi ali vsaj odzdravi prav vsak!

Keep up the good work B)

Drgač pa ne vidm razloga zakaj si kdo ne bi smel kupit maksi skuterja če mu to sede!?!

Vsakemu svoje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom vaš kolega, sam če boste kdaj za pir dali :whistle: :grim B)

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva diskusija .) včasih sem vozil 50 ccm skuter (tega je dobrih 10 let) ko so v sloveniji šele spoznavali, kaj sploh to je. izredno zanimiva stvar in uporabna. če te potegne naprej k močnejšim, pravim motorjem, potem boš motorist. lahko pa ostaneš na skuterju in ga uporabljaš pač kot luštno prevozno sredstvo. :)

zadnje čase pa se pojavlja čedalje več skuterjev z kubikturo 250 in več (maxi) in osebno bi te dvokolesnike štel že med motocikle. scooter je pač le še en tip motocikla. in tudi lastniki le teh se obnašajo povečini kot motoristi in jih srečuješ daleč izven mest. če sem čist odkrit je po drugi strani tudi precej takšnih "športnikov" ki imajo 600, 750 ali več ccm motor z "200 konji" za vožnjo po mestu od kafiča do kafiča in poziranje pred ženskami. seveda brez čelade :D

skratka, vse je odvisno od samega voznika in ne toliko od zunanje podobe. če se bom peljal izven mesta in me bo pozdravil skuterist, ga bom seveda pozdravil nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnje čase pa se pojavlja čedalje več skuterjev z kubikturo 250 in več (maxi) in osebno bi te dvokolesnike štel že med motocikle. scooter je pač le še en tip motocikla. in tudi lastniki le teh se obnašajo povečini kot motoristi in jih srečuješ daleč izven mest. če sem čist odkrit je po drugi strani tudi precej takšnih "športnikov" ki imajo 600, 750 ali več ccm motor z "200 konji" za vožnjo po mestu od kafiča do kafiča in poziranje pred ženskami. seveda brez čelade :D

Se strinjam :yes: .

Sem pa mislil, da je jasno, da pripombe na račun skuteristov ne veljajo za maxi skuterje.

Ampak motor je pa vseeno motor in razlike tudi do maksi skuterjev so vseeno velike. To je pa treba rečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sem pa mislil, da je jasno, da pripombe na račun skuteristov ne veljajo za maxi skuterje.

...

Sesalc je sesalc. Tisti ki vozjo sesalce, velike in male, nimajo n'č med nogam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nimajo n'č med nogam!

:hmm: Em... ali pač... velik sedež :evilgrin:

Jest pozdravim, če se mi dvigne (roka, da se razumemo). Ne pozdravljam pa vsakega mulca na mopedu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če te kdo pozdravi, in mu ti ne odzraviš(ker pač voziš večji, boljši nasploh super duper motor), ni to znak tvoje "caRskosti" ampak pomanjkanje tvojega bontona. :BUA: :D

:worship: :worship: :worship:

Se strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanj kar človek lahko stori je to, da dvigne roko v pozdrav. Z vsemi petimi prsti. Ni hudič, da ne bi bil vsaj eden od njih pravi za nasproti vozečega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sesalc je sesalc. Tisti ki vozjo sesalce, velike in male, nimajo n'č med nogam!

izjava pravega, klenega motorista, ki ima pretirano velike prašnike :cry:

(pounsemenakukrsončnicapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako neomejeno, nešovinistično in nezaplankano razmišljanje :)

To sem prekopiral dol za HHVja... Nagaya strikes again... and she wiiiiiiiiiiins (again) :worship:

(to žensko moram enkrat spoznat na svoje oči, ampak z mojim sesalcem bom doooolgo hodil tja, če se ona ne bo oglasila kaj na privat preden gre na kak izlet v naše kraje...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(to žensko moram enkrat spoznat na svoje oči, ampak z mojim sesalcem bom doooolgo hodil tja, če se ona ne bo oglasila kaj na privat preden gre na kak izlet v naše kraje...)

To sploh ni ženska. To je zmaj :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!