Skoči na vsebino

Izpušni lonec za 2T


race

Priporočene objave

Ali kdo v sloveniji izdeluje izpušne lonce za dvotakne motorje? Rabil bi za mojo Yamako TDR 125. Predvsem se mi gre za zvok, pa tud kaksen konjiček bi prav prišel......

Kakšna bi bila približna cena?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje dvotaktniki nimajo dobrega zvoka ne z original ne z predelanimi rori ... zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.... :wink: :) ... pa brez zamere ... samo moje skromno osebno mnenje :)

Vprašaj za Lipnika, mislim da počne tudi to ... udi ve kje ga dobiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianelli, Polini in Arrow izdelujejo dobre zadeve. V sloveniji pa ne vem ce bos kaj nasel. Dvotaktniki so zelo obcutljivi na te zadeve in lahko s slabim izpuhom kar dosti zgubijo na moci. Kar se pa glasa tice - ce iz dusilca poberes dusilno sredstvo (volno) bos dobil bolj globok zvok, vednar to spet verjetno ne bo to kar zelis. Pa policaji te bodo jebali, bos videl... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če boš volno ven pobral se bos usral vsakič ko se bos pelu mim kaksnega smetnjaka ker zvok kr fajn butne nazaj teb v glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je mogoče odstraniti naprimer četrtino volne... Ali je pač navita okrog cevi? In če je, kaj narediš potem ko jo četrtino odrolaš - prestrižeš š škarjami ali kaj?

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!