Skoči na vsebino

Motosvet.com albumi


Priporočene objave

samo tisti zadni album z eno sliko je šel skozi... drugi je nespremenjen

Popravljeno . Popravil dopolaoro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pomaga kako spravim album skozi...

kot je že rečeno sem naložil v zip-u...ni šlo, napisalo je da albuma brez slik ne morete aktivirati...

dodal sem samo eno sliko v jpg formatu isto...

po nasvetu sem odpru nov album z eno sliko ta je šel skozi , vendar prvotnega albuma ni mogoče prikazati še vedno piše isto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne dodaš zip fajla v album, ki je ze aktiviran.

Note: tu nismo 24 ur na dan, in ko smo, imamo morda tudi drugo delo in ne moremo odgovorit v prvi sekundi po objavi vprašanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Probam dodat dva albuma, pa ne gre... v obeh mi piše, da imam 0 slik, čeprav je jasno videt, da sta oba polna. Prosim moderatorja oz. admina za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno težavo smo rešili že večkrat tako, da se je odprl nov album, se je dodala ena fotka in album aktiviral..šele na to so se dodajale ostale fotke. če to ne pali, jaz ne znam pomagat :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na pomoč !

Ne morem kreirati novega albuma !

Prijavljen preko "forum" ali "profil", a naprej na "nov album" ne gre ???

Kakšna ideja - rešitev ?

 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi ponovno, zdaj bi že moralo delovati normalno.

Hvala.

Začelo "se je premikati".

Žal so slike (Zip) vedno končale v albumu "Oleg iz Moskve" namesto v "Mamutovanje 2013".

Pri nalaganju Zip arhiva je pisalo, da gre v "Mamutovanje 2013" a je pri razpakiranju slik napisalo da gre v "Oleg iz Moskve", kjer so tudi končale ?!?

Žal !

Dvakrat sem "ponovil vajo".

Malo bom še preizkušal, upam na najboljše.

 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Začelo "se je premikati".

Žal so slike (Zip) vedno končale v albumu "Oleg iz Moskve" namesto v "Mamutovanje 2013".

Pri nalaganju Zip arhiva je pisalo, da gre v "Mamutovanje 2013" a je pri razpakiranju slik napisalo da gre v "Oleg iz Moskve", kjer so tudi končale ?!?

Žal !

Dvakrat sem "ponovil vajo".

Malo bom še preizkušal, upam na najboljše.

 

 

lp

 

Slike sem sedaj prestavil v pravi album... .zip pa je do nadaljnega onemogočen, da zadevo raziščem, kaj se je zgodilo.

 

Predlagam, da uporabljaš OKNO za "DRAG&DROP" kjer lahko naložiš nenkrat do 20 slik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali je kakšna možnost, da se pri gledanju albumov prepreči po sliki utripanje reklame DUNLOP????? Ogabno in moteče :jezen.  Sem na to že opozoril, a se ni nič naredilo....  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kakšna možnost, da se pri gledanju albumov prepreči po sliki utripanje reklame DUNLOP????? Ogabno in moteče :jezen.  Sem na to že opozoril, a se ni nič naredilo....  

 

Kaj točno pa naj bi sploh popravili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri si en album, pritisni na slideshow in med listanjem slik se ti pojavi utripajoča reklama za gume Dunlop, ki prekriva gledajoče slike. Traja tako dolgo, dokler je ta reklama na naslovni strani (sklepam), ker malo zgine in se spet pojavi. 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpri si en album, pritisni na slideshow in med listanjem slik se ti pojavi utripajoča reklama za gume Dunlop, ki prekriva gledajoče slike. Traja tako dolgo, dokler je ta reklama na naslovni strani (sklepam), ker malo zgine in se spet pojavi. 

LP

 

 

Odpri si en album, pritisni na slideshow in med listanjem slik se ti pojavi utripajoča reklama za gume Dunlop, ki prekriva gledajoče slike. Traja tako dolgo, dokler je ta reklama na naslovni strani (sklepam), ker malo zgine in se spet pojavi. 

LP

 

V katerem brskalniku in kateri verziji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brskalnik Internet Explorer verzija 8, Windows XP

Zgleda pa tak:

post-17531-0-68514900-1362504868_thumb.jpg

post-17531-0-44700100-1362504881_thumb.jpg

post-17531-0-94433900-1362504890_thumb.jpg

post-17531-0-85625000-1362504903_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!