Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

13 minutes ago, Snecer said:

goljufija je goljufija

zelo donosna, enostavna in tako razširjena, da je skorajda že družbeno sprejemljiva (kar oslika stanje v družbi na splošno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, antares pravi:

 

 

:lol1::lol1::lol1: 

Marsikaj o nekom, ki se diči kot Policist in drugim kopira zakonske člene vsepovprek. Ko je občanom enkrat dovolj, pa se zgodi "V imenu ljudstva".  Najkrajši povzetek? Ko se agitatorja razkrije, se le ta zateče k primitivizmom. 

Zakaj si primitiven oziroma se zatekaš k primitivizmom ?

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Mareex_ pravi:

Poskušal tudi sam, vendar   " Očitno iskani zapis ne obstaja .........."

 

pred 3 urami, dlicen pravi:

Tudi jaz ne najdem svojega motorja v teh evidencah. Svašta.

 

pred 2 urami, dAlencc87 pravi:

jest tut ne..

Deluje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Mareex_ pravi:

Poskušal tudi sam, vendar   " Očitno iskani zapis ne obstaja .........."

Meni lepo prikaže tako za motor kot za avto.

Dejte bit pozorni pri izbiri "tip prometnega dovoljenja", pod "številka prometnega dovoljenja" pa vnesete samo še številke brez črk. Meni lepo prikaže, vpisane so tudi predelave na motorju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, builder said:

je, ko jo boš dokazal, do takrat je ni:P

evo, tko je zgledal motor z 95kkm, resnično kot nov, nobene sledi obrabe, čeprav je špagetar, laufal v nulo, na a.netu sm ga kasneje zasledil z 60kkm, po poti na primorsko so se nek km-ji zgubil, poslal sm mu sms, da ma super moj motor, ampak naj pogleda, zakaj mu odšteva kilometre, namest nabira:lol1:. Jasno, motor je isti trenutek šel z neta:) 

 

Ta motor pa res dobro izgleda! pa kaj si ga vzdrževal kot drago švicarsko uro? :D 

Hmm, je vozil na Primorsko v "rikverc" prestavi? pa je odštelo? :lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, antares pravi:

Ta motor pa res dobro izgleda! pa kaj si ga vzdrževal kot drago švicarsko uro? :D 

Hmm, je vozil na Primorsko v "rikverc" prestavi? pa je odštelo? :lol1::lol1::lol1:

kaj češ, včasih sem zbiratelj:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

 

 

Deluje. 

Ja..problem je tista crka pred stevilko ki je v resnici tip prometne..upsii haha:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, builder said:

kaj češ, včasih sem zbiratelj:lol1:

vidiš, škoda da nisem vedel prej zate :))) bi ti bil pripeljal motocikel, da mi ga bi uredil pred prodajo :)) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

fizičnim osebam pa naložil vsaj 50 udarcev z bičem po hrbtu. .  

bič se zamenja z zadnjo gumo motorja, ki ga prodajajo, zdej sam vprašanje kaj bolj boli cestna 190 ali kros 140.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Hornet pravi:

bič se zamenja z zadnjo gumo motorja, ki ga prodajajo, zdej sam vprašanje kaj bolj boli cestna 190 ali kros 140.

Pomoje bi bla bolš kros,k ma še dodatke:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Rey pravi:

Meni lepo prikaže tako za motor kot za avto.

Dejte bit pozorni pri izbiri "tip prometnega dovoljenja", pod "številka prometnega dovoljenja" pa vnesete samo še številke brez črk. Meni lepo prikaže, vpisane so tudi predelave na motorju. 

Poskusil vsak tip, pa še vedno ne gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Mareex_ said:

Poskusil vsak tip, pa še vedno ne gre..

Pazi na črko!

Untitled.png

T4_ST1_Sai2.jpg

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 10. 10. 2016 at 16:40, Snecer pravi:

Pa saj to imaš v Moji eupravi, če imaš sigenco...poleg ostalih vozil

Oziroma to je e-uprava, javni del, kjer moraš vse podatke vpisat.

 

al pa so oni vpisali   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Potreboval bi pomoč, da se po domače ne nateg***. Dogovarjam se z Španskim državljanom o nakupu motorja. Čisto po naključju sem padel v to in sprva mislil da je vse skupaj natego varjanta. Poslal mi je slike motorja, skenirano osebno izkaznico in poslikane dokumente motorja, kjer je razvidna tudi VIN številka motocikla. Mi tukaj lahko kdo pomaga in preveri motor, lepo prosim. Številko javim na ZS.

Še nekaj me zanima. Je to sploh varno, kajti sedaj moram poslati svoje podatke in motor bo dostavljen z ladijskim prevozom. Seveda je potrebno predplačilo firmi, ki bo dostavljala motor in sicer v znesku 50%, po dostavi pa še naslednjih 50%. Kako se tu lahko zavarujem, da nebi slučajno bil po domače nategn***. Kako dejansko te zadeve zgledajo v praksi in na kaj moram paziti. Prosil bi za vaše mnenje in pomoč z informacijami.

Hvala

1.png

LIBRETTO (4).png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da nepridipravi so vedno korak spredaj, tako , da .....
Da se izogneš temu paranoji pred nategom je bolje, da se z enim kombijem odpelješ po motor, skeširaš zadevo, ga natovoriš in povratek. Treba je narest izračun, koliko te bo stal prevoz motorja v njihovi režiji + tveganje z nakazilom 50% cene motorja.

Jaz osebno ne bi kar tako "na lepe" oči pošiljal denarja, saj so tudi papirji lahko ponarejeni. Če se pa da vse res totalno prečekirat in preverit, potem OK, ampak še vedno je v človeku kanček dvoma o nategu .... 

Zakaj tako daleč po motor? A ni v bližnji okolici nobenega takšnega, ki bi ti odgovarjal?
Razlika v ceni? Se potem, ko se k ceni motorja prišteje še prevoz še vedno splača kupit motor iz ŠPA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da motor nima veliko kilometrov in prevoz krije prodajalec, cena pa je tudi fajn ugodna, zato mi vse malo smrdi. Če bi bila prevozno podjetje dejansko legalno podjetje in da njim nakažem polovico........... ne vem no, res sem v dvomih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem koliko se stroškovno splača z ladjo iz ESP. Najbrž bi bil prevoz na kakšnem kamionu cenejši. Probaj povprašati pri kakšni špediciji (npr.Intereuropa) koliko bi okvirno prišel prevoz motorja. Ne vem kako vozijo motorje na ladji (pustimo nove, kateri so razmontirani v leseni škatli)...ampak zna bit zrelo za kakšno poškodbo v kolikor ni zadeva pravilno spakirana. Na kamionu, najraje frigo (itak dol vozijo večinoma frigoti - sadje, zelenjava, meso) je sigurno bolj varno. Z malo sreče ti zrihtajo prevoz do Kopra (ogromno jih natovarja/razrtovarja v Luki Koper) in motor tam prevzameš. Ne vem, meni ladja ne diši :hmm:

Itak pa je najboljše kot je @DL650 napisal: kombi in gasa dol, če je res tako poceni. To, da prodajalec krije strošek prevoza...ne vem, imam dvome o poštenosti tega prodajalca.

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič, počakal bo pa videl kakšen bo odgovor prodajalca. Lahko pa sestavim mail tudi na špansko policijo in povprašam o lastniku in motorju pa da vidim. Če bi lahko preveril motor bi blo fajn. Ma kdo možnost preverit VIN?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   2 članov

    • mladench
    • Hytech
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!