Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 1 minuto, DinDiin pravi:

Ubistvu je sam dnar izziv,motor izbrat je sala mala,posebi ce jih lahko kar vec naenkrat :)

blagor teb .. pr men je glih kontra :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

u3d9r1wthmknukb.jpg

Zx10rrrrr 2016

Cena 15€

nima ketne :dry: 

rabm jo .. k se gremo tepst, jo dol snamem :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

nima ketne :dry: 

rabm jo .. k se gremo tepst, jo dol snamem :P

 

Za tepst je bolša una ketna od motorne žage. Pa fajn je, da pustiš ketno na svojem motorju kr gor, u primeru če je nasprotnikov preveč, pa je treba špuro hitr potegnt...

Popravljeno . Popravil izibajker
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, StaraFeltna pravi:

Hecno, meni pa je 600 hornetka (pc-34 sicer) bila kar udobna kljub 190cm. Sem pa ugotovil da če bi s poticami pretiraval bi znal imet probleme... (dokler sem šlang bi še kakega er6 najbrž lahko vozil solidno ki pa je res droben). Tudi SV650 mi sede. Sem čuden pač ali pa blagoslovnjen.

Zanimivo. Prav PC-34 sem vozil in imel preveč pokrčena kolena. Saj drugače mi je bila prav (res da so rekli, da pod menoj izgleda majhna, ampak za to se ne sekiram), edino kolena so preveč pokrčena. Pa še sedež je precej nagnjen naprej, pa sem bil hitro naslonjen na rezervoar in je bilo še slabše. Ne bo pa rekel, da je to kaj povezano s kilogrami, saj sem jo vozil ko sem imel 94 ali pa 82 kg, vedno mi je bila premajhna. Res pa je tudi to, da sem navajen voziti tako, da ne rinem riti nazaj do zadnjega sedeža. Mi bolj paše biti spredaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

A ima kdo kej za povedat okoli Aprilia Pegaso 650 Trail?

Je najcenejša med ostalimi Enduro 650 ki jih gledam, pa me seveda zanima če je igračka ali resen motor.

Hvala, pa lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, maus pravi:

blagor teb .. pr men je glih kontra :dry: 

Če te prav razumem...maš več virov dnarja, pa ti je težko en pameten motor izbrat?

 

Blagor teb....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Tedybear pravi:

Če te prav razumem...maš več virov dnarja, pa ti je težko en pameten motor izbrat?

 

Blagor teb....

viri so, dnar ni tak hud izziv :P ... ampak ... men je problem izbrat motor, ker že imam najboljši motor na ceumu svetu in bližnji okolici  :jezik:

štekaš :ras:

ninđa pawaaaaaaaaaaaaa

pred 56 minutami, Greencaj pravi:

Živjo!

A ima kdo kej za povedat okoli Aprilia Pegaso 650 Trail?

Je najcenejša med ostalimi Enduro 650 ki jih gledam, pa me seveda zanima če je igračka ali resen motor.

Hvala, pa lep pozdrav.

Pegasota 650 sem vozu leta 2003 in morm rečt, da za afnat sploh ni slab motorček .... pa tut kam za zapeljat je in sem biu kar navdušen ... pa se ne zajebavam :P ... pa po zadnjem se da kr doug cajta vozt :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Greencaj pravi:

Živjo!

A ima kdo kej za povedat okoli Aprilia Pegaso 650 Trail?

Je najcenejša med ostalimi Enduro 650 ki jih gledam, pa me seveda zanima če je igračka ali resen motor.

Hvala, pa lep pozdrav.

Tu je testirana verzija Strada, če ti bo kaj v pomoč http://www.motopuls.hr/images/stories/TESTOVI/T074/074UT_Minarelli660.pdf

Trail pa ima bolj enduro pnevmatike spredaj 100/90-19, zadaj 130/80-17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 12. 1. 2016 at 3:27 PM, gretzky said:

Zanimivo. Prav PC-34 sem vozil in imel preveč pokrčena kolena. Saj drugače mi je bila prav (res da so rekli, da pod menoj izgleda majhna, ampak za to se ne sekiram), edino kolena so preveč pokrčena. Pa še sedež je precej nagnjen naprej, pa sem bil hitro naslonjen na rezervoar in je bilo še slabše. Ne bo pa rekel, da je to kaj povezano s kilogrami, saj sem jo vozil ko sem imel 94 ali pa 82 kg, vedno mi je bila premajhna. Res pa je tudi to, da sem navajen voziti tako, da ne rinem riti nazaj do zadnjega sedeža. Mi bolj paše biti spredaj.

Jaz sem mel nizjo balanco če je to kaj pomagalo nevem. Kolena čisto ok so pa tudi meni rekli kaj delaš na otroškem triciklu...:doze:

Koper - Vransko + 1/2 denva poligon + domov šala mala (sem se bal kaj bo) nekaj sem prigriznil pol doma in šel na kal na kafe... :D

Ni 600 niti blizu za potovanja ampak meni je sedla čsito ok ali pa sem nadpovprečno toleranten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1/12/2016 at 13:35, Fantocci pravi:

 

Ob 1/13/2016 at 10:24, Tedybear pravi:

Če te prav razumem...maš več virov dnarja, pa ti je težko en pameten motor izbrat?

 

Blagor teb....

viri so, dnar ni tak hud izziv :P ... ampak ... men je problem izbrat motor, ker že imam najboljši motor na ceumu svetu in bližnji okolici  :jezik:

štekaš :ras:

ninđa pawaaaaaaaaaaaaa

 

MAUS-a sem lani polet vidu na ta zeleni pumpi v Postojni, ko je solo srebral kavico.Ta njegova ninđa je pa res u iber hud stroj.Sem ga ene petkrat obhodu in se ga nisem mogu nagledat.Špica! če ga boš čez kako leto prodajal se lahk kaj čujeva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 12. 2015 at 8:21, Fantocci pravi:

@DAMI34Ker se vozita dva in dosti s kmetom, itak nimaš kaj Versysa gledat (eventualno novo 1000-ko), tak da bo to kar prava izbira. Pa še nekaj posebnega je, da ne bo še en GS več na cesti... Glavno, da boš dal v bodoče še bolj oči na peclje.

Zame pa je še vedno mali Versys (trenutno) prava izbira :)  V 2016 me definitivno čez Transalpino in Transfaragarašan zapelje...

Pa tisto selo ciganskih kraljeva hočem videt. Mogoče dobim kako idejo za ureditev okolice ob novi hiši :)

 

Offtopic, ampak morda si poglej še tole vas v Romuniji, mogoče dobiš tudi kakšno idejo za okranclat hišo ;):P 

DSC04088a.jpg

DSC04090a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

se je kdo naveličal xchallenge-a? :)

iščem, tako da bom vesel vsakega namiga ali ponudbe... (privat sporočilo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Whitee said:

Pozdravljeni
Po dolgem času se spet vračam na forum z vprašanjem, kaj menite o tej Hondi.
http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10502019&show=1

So kakšne posebne hibe teh motorjev?

LP

Delovna mula je to in malo je stvari ki se lahko pokvarijo. Ko se ti kaj iztroši boš pač segel v žep.

Če je 100% izpravna je solidna za vsakodnevni commuting. Za nedeljske uživaške vožje al pa v dvoje pa najbrž ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 1. 2016 at 19:32, StaraFeltna pravi:

Delovna mula je to in malo je stvari ki se lahko pokvarijo. Ko se ti kaj iztroši boš pač segel v žep.

Če je 100% izpravna je solidna za vsakodnevni commuting. Za nedeljske uživaške vožje al pa v dvoje pa najbrž ne.

Hvala, se mi je zdelo nekaj takega ja, zato me tudi prevoženi kilometri ne skrbijo toliko :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živjo,

Kupujem...odločam se med Z750 in Hornetko 600..tele dva sta mi padla v oči, pa rabim eno mnenje. Sicer mi ogledala in armatura pri hondi nista ravno najlepša ampak vseeno...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10614339&show=1

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10538721&show=1 

 

hvala

Popravljeno . Popravil La.Bonaparte
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, StaraFeltna pravi:

Oba sumljiva. Probat bi mogel da vidiš kaj tebi bol sede med dvema (cb600f vs Z750).

Ja kawasaki mi je bolš,....kaj pa je sumljivo na kawlnu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!