Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 54 minutami, NejcZ pravi:

Tut js sm našu neki, od drugega forumaša zgleden BMW po fer ceni. Redkost :)

niti ni, kar veliko se motorjev proda med forumaši. Pa še veš koga moraš prijeti za vrat, če ni tako kot je opisano. Hkrati imamo vsaj nekateri (pa ni nas malo) zgledno dokumentacijo vzdrževanja mopeda tule na forumu, recimo takoj kupim moped od:

@MiNa, mislim, da je čisto vse opisano do zadnjega vijaka, kaj in kako je vzdrževal

@snecer , še vijaki od lišpanja so vpisani

@skalaprava mislim, še vsaj 10 jih bi lahko tako na prste naštel, ki opišejo vse v temi kar se z mopedom dogaja.

Poleg tega je tudi kup forumašov in forumašic, ki zgledno skrbijo za mopede, pri katerih se točno ve, kje kako so bili servisirani, kakšen je lastnik itd...in to sploh ni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, DAMI34 pravi:

recimo takoj kupim moped od:

a mojga ne bi :cry:

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

a mojga ne bi :cry:

 

 

bi, sam nism še v 3ji puberteti, drugač pa takoj, ker so vsi tvoji mopedi bp, po normalni ceni.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Sem nov član tega foruma. Kupujem Aprilio RS 250 od letnika 1996 dalje. Ker je motor redek vas sprašujem, če mogoče veste za kakšno v Sloveniji. Lahko je tudi v okvari. Hvala za odgovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, azigon pravi:

Pozdravljeni. Sem nov član tega foruma. Kupujem Aprilio RS 250 od letnika 1996 dalje. Ker je motor redek vas sprašujem, če mogoče veste za kakšno v Sloveniji. Lahko je tudi v okvari. Hvala za odgovor. 

Pohvale za kulturnost kot novega člana. Sam bi takšnega biserčka iskal v Italiji. Najdejo se primerki ob katerih bi najraje zajokal in prodal ledvico. Pa objavi tudi v temi z apriliami, je več možnost, da bo kakšen lastnik videl.

// Zdaj sem videl, da si že. Srečno.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, azigon pravi:

Sem opazil, da je ratala dokaj redka ja. Me pa zanima, če je pri nas kakšna poškodovana ali pa v okvari za obnovit.

Če ima kako jo ima "motospirit" on ima SLO pokopališče motorjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, azigon pravi:

Pozdravljeni. Sem nov član tega foruma. Kupujem Aprilio RS 250 od letnika 1996 dalje. Ker je motor redek vas sprašujem, če mogoče veste za kakšno v Sloveniji. Lahko je tudi v okvari. Hvala za odgovor. 

Italija:

https://www.subito.it/annunci-italia/vendita/moto-e-scooter/?bb=000016&bm=000346

Je pa res, da jih trenutno blizu meje skoraj ni. Lani pozimi pa so bile vsaj 3 vredne greha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Joker pravi:

Italija:

https://www.subito.it/annunci-italia/vendita/moto-e-scooter/?bb=000016&bm=000346

Je pa res, da jih trenutno blizu meje skoraj ni. Lani pozimi pa so bile vsaj 3 vredne greha...

Rs250 najdit ravno...misija nemogoče?Vidu v živo v Italiji skladišče novih oklepov,na aprilijah poliester...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tako med brati.

Če bi se odločali med rabljenim BMW R1200GS (2012-opremljen) in Yamaha Tracer 900 (nova), kaj in zakaj bi izbrali eno ali drugo? 

Zdaj gre zares.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem šel probat Tracerko. Je šle z mano tudi moja...

In zdaj imam Yamaho Tracer 900 v garaži :D

In sem HAPPY...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, tomash pravi:

Tako med brati.

Če bi se odločali med rabljenim BMW R1200GS (2012-opremljen) in Yamaha Tracer 900 (nova), kaj in zakaj bi izbrali eno ali drugo? 

Zdaj gre zares.

Sprobaj oba motorja ;)
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 10. 2017 ob 14:10, tomash pravi:

Tako med brati.

Če bi se odločali med rabljenim BMW R1200GS (2012-opremljen) in Yamaha Tracer 900 (nova), kaj in zakaj bi izbrali eno ali drugo? 

Zdaj gre zares.

manjkajo podatki o ceni rabljenega in prevoženih kmjih.

Razlike pa poznaš.

aja, jst ne bi zbral nobenega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

manjkajo podatki o ceni rabljenega in prevoženih kmjih.

Razlike pa poznaš.

aja, jst ne bi zbral nobenega :P

 

Kaj bi pa ti vzel? Rabim za potovanje v dvoje. Samo zame ni problem. Bi bil speed triple.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, tomash pravi:

Kaj bi pa ti vzel? Rabim za potovanje v dvoje. Samo zame ni problem. Bi bil speed triple.

jooj ne me narobe razumet, meni pokončna drža ne sede, pa ni nič narobe z motorji. Sem vozil Kmetov LT pa me je po nekaj kmjih že motilo sedenje.

Odločal bi se na podlagi tega kaj za določen denar dobim.

GS z mal kilometri in dobro ohranjen po isti ceni kot nov Tracer je zame boljši izbor, seveda če vzamem v obzir, kako se GS obnaša in ne iščem poskočne zverinice (po filingu, torej teža iskrivost agregata, v realnosti ni gs nič manj poskočen in gibljiv), ker potem zmaga tracer. tak na hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tomash pravi:

Kaj bi pa ti vzel? Rabim za potovanje v dvoje. Samo zame ni problem. Bi bil speed triple.

Zakaj pol ne vzames Tiger sport?? 

//Pa nocem odpirat novih dilem, samo je res vprasanje, ki se mi je takoj porodilo... Med tvojima dvema bi jaz verjetno izbral gs.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav.

Kupujem motor v cenovnem rangu od 3000 do 4000€. Do sedaj sem vozil Er6N, sedaj bi pa rad kaj močnejšega ter bolj udobnega za dve osebi. Zaenkrat se mi najbolj dopade oblečena FZ6ka, a se bojim da mi bi zmanjkovalo moči pri vožnji v dvoje. Ali pa se mogoče motim?
Sem odprt za predloge in z nakupom se mi ne mudi, do naslednje sezone je še daleč :)

Hvala za odgovore in pomoč:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!