Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 23 minutami, jvalant pravi:

Ja, in? Ti si trdil, da je prevozil 2.5M kilometrov... Parkrat! Kategoricno!  Tolk o tem, kolk je pac za verjet....

Si siguren? A ga ni 25-krat? Noben ne ve kolkokrat ga zares je....

Ofak, stari... k da se ti u življenju še nobene stvari nisi napačno zapomnu, ane.. faking ideal človk si, res. Moj idol.

Ja, narobe sm si zapomnu. Skoz sm mel v glavi, da je blo tolk, v resnici je pa mizernih 1,366.475, KER SEM GA VPRAŠAL kolk je prevoženih. Sej vem, ti, idealni rider si naredu 3x tolk, tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, Dr_Jakob said:

Ofak, stari... k da se ti u življenju še nobene stvari nisi napačno zapomnu, ane.. faking ideal človk si, res. Moj idol.

Ja, narobe sm si zapomnu. Skoz sm mel v glavi, da je blo tolk, v resnici je pa mizernih 1,366.475, KER SEM GA VPRAŠAL kolk je prevoženih. Sej vem, ti, idealni rider si naredu 3x tolk, tko da...

  Ne, marsikaj si ne zapomnim... sam drugim ne tupim. In tudi dalec od idealnega riderja sem. Se manj se pa hvalim kolk km sem naredil,  se vozim zase...  Ne vem kaj imz zdaj to veze...  1.3M ni mizerno, kapo dol, 1.2M pa ni napakica, sploh ce koga kaj prepricujes.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, jvalant pravi:

  Ne, marsikaj si ne zapomnim... sam drugim ne tupim. In tudi dalec od idealnega riderja sem. Se manj se pa hvalim kolk km sem naredil,  se vozim zase...  Ne vem kaj imz zdaj to veze...  1.3M ni mizerno, kapo dol, 1.2M pa ni napakica, sploh ce koga kaj prepricujes.

Kdo kaj tupi? Prepričuje?

Mudel je spraševal, če je motor s 30.000km že za na odpad. A je kak boljši primer ogromne kilometrine od Darka? Kdo od nas fura svoje motorje preko 500.000km, kaj šele preko 1.000.000 km? Ko si že na teh "nedosegljivih" cifrah, lahko rečeš tudi 10.000.000 ali pa še kaj več, ni bistvene razlike.

JE PA OGROMNA RAZLIKA MED 30.000km, ki jih je omenjal mudel in pa 1.366.475, za katere Darko trdi, da jih je prevozil. Mu verjamem. Zakaj? Preberi si kdaj kak njegov potopis, v Moto Pulsu so jih objavili kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Kolega za punco išče enduro, ki je bolj nizka ali ima možnost ne preveč dragega in komliciranega znižanja in je vozna s tisto kategorijo do 35kW :)  stila DRZ 400

2. Nekdo drug pa prav tako enduro (bolj specifiko ala KTM, kakšna XT660 se mu ne dopade,), do 5.000€, 450-700ccm enovaljnik, bolj cestno vožen in lepo ohrajen ("od fotra") ne kak preteran projekt poln Monster nalepk itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Dr_Jakob pravi:

Glede na to, da ga je 13-krat obrnil okrog...

In to veš,ker on taku povedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sesir pravi:

In to veš,ker on taku povedu...

1.366.475, za katere Darko trdi, da jih je prevozil. Mu verjamem. Zakaj? Preberi si kdaj kak njegov potopis, v Moto Pulsu so jih objavili kar nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 2. 2018 ob 19:26, Jernej23 pravi:

1.Kolega za punco išče enduro, ki je bolj nizka ali ima možnost ne preveč dragega in komliciranega znižanja in je vozna s tisto kategorijo do 35kW :)  stila DRZ 400

KTM Freeride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19/02/2018 ob 19:26, Jernej23 pravi:

1.Kolega za punco išče enduro, ki je bolj nizka ali ima možnost ne preveč dragega in komliciranega znižanja in je vozna s tisto kategorijo do 35kW :)  stila DRZ 400

Bete so že v osnovi malo nižje kot kaki KTM-i. Itak so vsi homologirani na manj kot 35kW tako da to ni lih problem. Ostalo pa odvisno od tega kaj hoče. Al kaj bolj hard enduro stila... če pa kaj bolj soft, pa mogoče kaka CRF 250L? Za tiste se da dobiti spremenjeno vago za nižanje kolker vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki nekaj na pamet prbijate o Darku Labašu, ga najprej spoznajte potem pa boste malo spremenili mnenje.

Tip je bil s tem motorjem že praktično vse povsod, med drugim tudi v Nepalu ...

Med drugim poleti na vikend obišče tudi po tri motozbore, ki so par 100 km narazen ... človeka poznam že kar nekaj časa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, boych pravi:

Vsi, ki nekaj na pamet prbijate o Darku Labašu, ga najprej spoznajte potem pa boste malo spremenili mnenje.

 ...

Med drugim poleti na vikend obišče tudi po tri motozbore, ki so par 100 km narazen ... človeka poznam že kar nekaj časa ...

Pol ti je verjetno kaj stran dal ko na loto zadel sedmico...al daje vse v motor...na šiht tak nima časa hoditi...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom omenil BMW-ja, nisem spomnil na njega edino na pretežke navadne f650 ki imajo tudi bolj ženske sedeže...

Beta je kar hard, mogoče pa celo...

Kako mi je ušla iz glave honda ali pa yamaha 250 mi ni jasno (čeprav so dokaj redki) :D

Pokazal sem jima tistega malega tw 125 ali kaj je že, pa je skoraj bruhala hehe. Iščeta pa s fantom njegovega ex-drz-ja če še je v stanju in se tisto malo "prepikne" vilice+ daljšo vago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2/19/2018 ob 17:01, jvalant pravi:

Si siguren? A ga ni 25-krat? Noben ne ve kolkokrat ga zares je....

 

Ob 2/20/2018 ob 13:23, sesir pravi:

In to veš,ker on taku povedu...

 

pred 2 urami, sesir pravi:

Pol ti je verjetno kaj stran dal ko na loto zadel sedmico...al daje vse v motor...na šiht tak nima časa hoditi...

 

Take odgovore dobiš samo na slovenskih forumih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dlicen pravi:

Take odgovore dobiš samo na slovenskih forumih.

Ker Slovenci znajo računati?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dlicen pravi:

Ja in to predvsem, ko gre za druge.

Aja?Pri men nikakor saj imam na 12 let starem mopiju 23.000...vem kuk stane vsak kilometer...in koliko časa moraš preživeti na mopiju.....

Recimo pri milijon in pol prevoženih je preživel 625 dni na motorju z povprečno 100 km/h in če verjameš,da dost 10 centov za kilometer vožnje porabil 150.000 + eu...

Kaj je blo narobe z mojim komentarjem o sedmici...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fj1200 so začeli izdelovati l.86 do l.96

Rečmo da je motor 30 let star...se pravi je motor vsaki,popolnoma vsaki dan prevozil 137km..

Daj ne nabijajte in se smešite s tem lažnivcem..treba prvo kaj zračunat,če možno in pol verjeti vsakemu kljukcu.. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, sesir pravi:

Fj1200 so začeli izdelovati l.86 do l.96

Rečmo da je motor 30 let star...se pravi je motor vsaki,popolnoma vsaki dan prevozil 137km..

Daj ne nabijajte in se smešite s tem lažnivcem..treba prvo kaj zračunat,če možno in pol verjeti vsakemu kljukcu.. 

Motor, če se motim, je FJ 1100 in te so začeli izdelovati l. 84.

...okrog 40.000 letno pa pride ta številka. A niso tudi na tem forumu nekateri, ki se letno približajo tej številki? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nism mislu, pa vseen bom. Jest tud skočm 5m v daljino brez zaleta. Če kdo ne verjame, pa nej prebera na FB, kdor me pozna bo reku...

Ne vem. Pol sveta verjame da je ženska brezmadežno spočela. Jest pa ne. Tud ne verjamem, da ne morš nardit 1 mill brez parih "generalnih". Po drugi stani pa tko kt pravi sešir. Benz ni zastonj, če maš službo nimaš cajta, če si pa brez službe pa dnara za vozit.

Preveč je gostilniške hvale. Pr nas je blo, da so vsi nabijal kok se je kdo pelu skoz podpečenski ovinek, dokler en ni fejst padu, k je vse skup verjel. Motor ni tovornjak, oziroma agregat ni tak, da bi dopuščal tok KM.

Konc koncev pa: začel se je pri 2,3 mill, zdej smo pri 1.3, končal bomo pa pri 300k kar bo realna št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Motor, če se motim, je FJ 1100 in te so začeli izdelovati l. 84.

...okrog 40.000 letno pa pride ta številka. A niso tudi na tem forumu nekateri, ki se letno približajo tej številki? :hmm:

Se pravi teoretično 33 sezon..kolk ste sploh nazadnje nabijali,da ima km...Realno se miška še v službo vozi,potuje itd,pa dnar ima pa nima cajta narediti več ku 30.000 na sezono...aja na šiht hodi in spat mora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Se pravi teoretično 33 sezon..kolk ste sploh nazadnje nabijali,da ima km...Realno se miška še v službo vozi,potuje itd,pa dnar ima pa nima cajta narediti več ku 30.000 na sezono...aja na šiht hodi in spat mora...

Sam nisem nič nabijal, ne trdim, da ima toliko km in ne, da jih nima... le tebe sem popravil, kar si napačno napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi bo potrebno to nabijanje o hudo veliko prevoženih kilometrih zaključiti, ker smo vsaj po mojem izčrpali vse podatke in kombinacije, ter bi bilo primerno, da se vrnemo spet na naslov "iskanje motorja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!