Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Motor more bit bel :D 

Je pa to slika sz leta 2012 al 2013, sam si mojo hondo se vedno lastim, kr mi jo je skoda prodat medtem ko drugih 2 ni vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Živijo..

Kupujem motor, yamaha yzf r125. Motor ima poškodovan vizir (slika spodaj). Ve kdo koliko bi stalo popravilo? :)15870785_1495959037100812_1798203013_n.jpg

Popravljeno . Popravil Pobaliinka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par 10 evrov je varjenje plastike, pol pa še prefarbat, med 50 pa 100 evrov odvisno kje delaš in kolko je kvalitetno narjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 5. 1. 2017 at 18:42, Pobaliinka pravi:

Živijo..

Kupujem motor, yamaha yzf r125. Motor ima poškodovan vizir (slika spodaj). Ve kdo koliko bi stalo popravilo? :)15870785_1495959037100812_1798203013_n.jpg

Vzami spajkalnik pa delaj zarezice not( kjer je počeno) pa prek potegni na koncu.... pol pa zbrusi s polirko pa daj nekomu kitat in štrihat pa maš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

imam yamaho wr 125 x 2014 letnik 10k prevoženih
zanima me katere gume mi priporočate saj moram zamenjati še prve?
zanima me tudi glede zavornih ploščic katere so najbolše za obe gumi?
ter kako se meri olje kje je minimum in maximum na merci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih najbolj aktivna tema...

Ploščice original,gume ne vem..za olje pa imaš ob strani na deklu prozorno okence...eden ti drži ravno motor in vidiš kje je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mislite kaj kupit... imam nekakšno željo da bi se motor dalo registrirati in ga peljati z A1. Drugo leto grem delati ta izpit do tedaj bi se pa vozil tako malo po alsfaltu in tudi po gozdnih cestah. Kaj bi se dalo dobit takšnega. Razmisljam o Yamahi TDR 125 ker bi jo potem imel tudi za malo daljse razdalje. Kaj predlagate je to tudi vredu za enkrat za na gozdno cesto ali ne? Kaj pa potem če je kaj zanič a so visoki stroški? Poraba sem nekje zasledil da je kar velika. In še eno vprašanje... to se potem tanka mesanca če je 2 takt? Hvala in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 22. 7. 2017 ob 13:56, JOJO123 pravi:

Kdo pozna ksn enduro motor pod 5000€ pa da je 2 taktn pa ma 125cc

Svoj čas so bile dobre Yamahe dt 125, ampak  jih ni nikjer za kupit kolikor vidim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 let pozneje...

Alo mene pa zanima a ve kdo kam so se izgubili stari člani te skupine... vem da sem pred par leti zlo rad bral njihove poste... tam id leta 2006 do 2013 .. torej nejko čamac duhec , oni z lj reesko , pa stroj ko je imel sliko sive tzrke... pa oni z novega mesta ko je mel kawasaki ninjo zeleno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!