Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Evo končno malo snega pri nas. :D

Pri nas tudi... Na Ptuju tam okrog 5 cm, glih da je malo belo..... v Halozah pa kuj 20 cm haha! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve kdaj bo prišla kakšna nova Yamaha r125 ven ? Oziroma sta letnik 2011 pa 2012 kej drugačna ?

Ja vsako leto so drugačne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ja, sam barve drugačne :) Zanima me bolj oblika..Pr apriliah se pozna med Aprilia rs 125 in pa rs4

Med Aprilio rs 125 in rs4 vrjemi da je še marsikatera druga razlika, ne samo v izgledu ;) Gre za dva različna modela in ne prenovo modela iz prejšnjega modelnega leta...rs 125 je dvotaktna, rs4 pa štiritaktna, okvir ma rs4 drugi, zavore druge...z rs4 nej bi Aprilia nadomestila rs 125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Aprilio rs 125 in rs4 vrjemi da je še marsikatera druga razlika, ne samo v izgledu ;) Gre za dva različna modela in ne prenovo modela iz prejšnjega modelnega leta...rs 125 je dvotaktna, rs4 pa štiritaktna, okvir ma rs4 drugi, zavore druge...z rs4 nej bi Aprilia nadomestila rs 125...

Nikoli! :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli! :D.

Se strinjam s tabo, nikoli ne bo štiritaktna mogla nadomestit dvotaktne ;) Ampak kaj ko use znamke počasi umikajo dvotaktne rakete... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je :).

Drgač pa če kdo rabi prodam USB ključke, 4GB velikost. 5€ komad.

post-13985-0-29102900-1324404507_thumb.jpg

post-13985-0-62928800-1324404486_thumb.jpg

post-13985-0-05166300-1324404350_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve a je v Sloveniji kaka honda cbr 250 rr? Ne mislim tega novega sranja od cbr 250 ampak tisto okol letnika 90-98 ko je mela zvok kot 600 in se je sukala do 20 000 obratov :D . Bi blo prav fajn met kako tako stvarco doma :D

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve a je v Sloveniji kaka honda cbr 250 rr? Ne mislim tega novega sranja od cbr 250 ampak tisto okol letnika 90-98 ko je mela zvok kot 600 in se je sukala do 20 000 obratov :D . Bi blo prav fajn met kako tako stvarco doma :D

Že par let spremljam (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa nisem ene zasledil.

Sicer sem pa sedaj sproti najdel moj prvi cross "moped" :D

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=5309176

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem skupaj želim srečno, zdravo in uspešno leto 2012, ter obilo srečno prevoženih kilometrov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav, evo me po dolgem času sm spet mal na forum pršu pogledat :)

Je žiu dougčas ko ni faxa :D A je kej novga drugače? Mal razmišlam da bi na moj supermoto nataknu cross gume da bi blo zdle mal za po snegu pa spomladi za offroad. Samo mam precej mejhne feltne, 17 colske. Vem da crossi majo vsi večje gume, a je velka razlika pri vožnji? Ker feltne pa ne vem če bi kupoval.. Kaj mislite?

Drugače pa grem jst učeraj ob pol 3h ponoči malo driftat po snegu (z avtom seveda :yea1: ). rišem jst kroge po enem parkirišču, žive duše nikjer, še noben avto ni šel mimo in karnaenkrat se pripeljejo policaji :wallbash: Ampak na srečo so samo dokumente pregledal pa pihat sm mogu :whistle:

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, evo me po dolgem času sm spet mal na forum pršu pogledat :)

Je žiu dougčas ko ni faxa :D A je kej novga drugače? Mal razmišlam da bi na moj supermoto nataknu cross gume da bi blo zdle mal za po snegu pa spomladi za offroad. Samo mam precej mejhne feltne, 17 colske. Vem da crossi majo vsi večje gume, a je velka razlika pri vožnji? Ker feltne pa ne vem če bi kupoval.. Kaj mislite?

Drugače pa grem jst učeraj ob pol 3h ponoči malo driftat po snegu (z avtom seveda :yea1: ). rišem jst kroge po enem parkirišču, žive duše nikjer, še noben avto ni šel mimo in karnaenkrat se pripeljejo policaji :wallbash: Ampak na srečo so samo dokumente pregledal pa pihat sm mogu :whistle:

Lp!

17 col ne boš gum dobil. Sej cross feltne niso tok drage, so za supermoto dost dražje ;)

In ti se čudiš, da si morau pihat haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 col ne boš gum dobil. Sej cross feltne niso tok drage, so za supermoto dost dražje ;)

In ti se čudiš, da si morau pihat haha :D

Res se na cross gume ne spoznam glih sam neki sm gledu po netu pa mislm da se jih da dobit. Npr:

http://www.superguma(pika)si/pnevmatika/9318/Mitas-70-100-17-40M-C-11-TT-

http://www.superguma(pika)si/pnevmatika/9240/Mitas-130-80-17-65N-C-02-TT-

A drugače diski pašejo na vse feltne al kako? :?

Sej me je tud sprašvou če sm kej kadiu :smoke: ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, večji problem je pesta. Sicer pa itq maš distančnike, ki prilagajajo čeljust diskom. In po mojem je disk najmanjši strošek v tem primeru, če ga je treba zamenjat.

Za slabih 300-400€ bi moral dobit že zelo dober komplet z zobnikom, diski, platišči in gumami! :) In pa seveda...to je investicija, ki se ti povrne, razen če ti rata zvit al pa zlomt platišče. Pač ko ne rabiš več lahko še zmeraj za kaki € manj prodaš.

Lahko pa dobiš tudi ceneje:

http://www.avt0.net/....asp?ID=5632845

http://www.avt0.net/....asp?ID=5595887

Te gume so meni malo sumljive, če sem iskren.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm nevem če mam zadosti znanja da bi si upou kupit feltno pa disk od enga druzga motorja k niti ne vem točno če paše na mojga.. Pa tud 300-400€ je trenutno kr velik zalogaj zame. še najbl simpl se mi zdi gume zamenjat tud če bom mel mal manjše feltne nč hudga, itak še nikol nism vozu off-roada tko da za učit se bo pomoje čist ok. Sam je pa res da te feltne k so zdej gor se mi zdijo precej široke za cross gume..

Drugače pa hvala za trud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm nevem če mam zadosti znanja da bi si upou kupit feltno pa disk od enga druzga motorja k niti ne vem točno če paše na mojga.. Pa tud 300-400€ je trenutno kr velik zalogaj zame. še najbl simpl se mi zdi gume zamenjat tud če bom mel mal manjše feltne nč hudga, itak še nikol nism vozu off-roada tko da za učit se bo pomoje čist ok. Sam je pa res da te feltne k so zdej gor se mi zdijo precej široke za cross gume..

Drugače pa hvala za trud :)

Tam nekje 120 smo znal furat na original feltni od CR 250. Na dirkah sem videl tudi 90, nekateri so furali tut 100. Čist odvisno kaj ti paše, kakšen je teren (kamni, zemlja, blato, glina ( po mojem najtežja ), gozd ( kr precej mehke zemlje), pesek...) pa od vlage ( moker teren, manj napihan guma... )...je pa že kar časa od tega, kar sm se sploh sedu na motor, da ne govorim o crossu...tko da sm že kar precej pozabu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...kje dobit najcenejšo tank nalepko pa da je gor znamka od motorja...recimo...Kawasaki?

Pa tiste obrobe za feltne sem gledal...so kr po 15€ :D FAK! haha

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje...kje dobit najcenejšo tank nalepko pa da je gor znamka od motorja...recimo...Kawasaki?

Pa tiste obrobe za feltne sem gledal...so kr po 15€ :D FAK! haha

tiste obrobe dej enmu k dela nalepke ti bo dost cenej naredu pa po možnosti ti jih bo še on gor nalepu :D mislm da sva dala s fotrom pred ene 2 letoma 20 eur da je naredu za 2 motorja nalepke(trakce) za feltne pa pr obeh se nalepko za cez zadno strehco:D pa use je on nalimu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiste obrobe dej enmu k dela nalepke ti bo dost cenej naredu pa po možnosti ti jih bo še on gor nalepu :D mislm da sva dala s fotrom pred ene 2 letoma 20 eur da je naredu za 2 motorja nalepke(trakce) za feltne pa pr obeh se nalepko za cez zadno strehco:D pa use je on nalimu

Njeh. Sm že dobu cenej. Tank nalepko bo pa treba riskerat € očitno. Bolš to, kot pa da je tank podrsan od zadrg ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!