Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zelo lepo budacki  :kva1:

objavi slike ko boš končal!

Gor je nova balanca, čakam še prevleko sedežev, menjalno ročico in pumpico zadnje bremze. :) TOP SHIT bo :D Pa kolkr vidim...se tut vreme izboljšuje :) Bo treba sprobat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko denarja si že/boš porabil? :D

Kakšnega krosa bi mi predlagal? Zdaj imam kx80, vendar mi je premajhen in premalo KM  :BUA: Najprej sem mislil na 250 2t, malo prej pa sem videl da je tudi 450 zelo zanimiv (ampak zelo drago vzdrževanje, zato nevem če bi vzel 450). Na mesec naredim 4-5 ur tako da se ne vozim dosti in zaradi tega ne bi dal dosti za vzdrževanje-olje bi menjal na 3-4 mesece, velik servis bi lahko delal tudi na 2 leti(verjetno bi ga imel 3 leta, saj potem bom se zaradi študija najverjetneje še manj vozil). Zdaj pa še drugo vprašanje: je 125 2t dovolj? Vzel bi namreč ali 125 2t ali 250 2t ali 450 4t, 250 4t nebi ker je 125 dosti bolj zabaven in enostaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje nazaj sem :)

 

Dolgo me ni blo ampak kot vidim nisem dosti zamudil ( budacki kot ponavadi šraufa/sestavlja motorje, gasperr še vedno prodaja rs-ko ( obljubim, da jo bom čez cca. 20 let kupil in jo dal svojemu sinu ako bude :D ).

 

Motorja še zdaj ni, zmanjkalo sredstev, večina je šla za šolo ( mamico jim jebem ), upam, da bo letos kaj.

 

Loloman kako kaj cagiva al si jo že prodal? Ker enkrat sem jo videl na avto.net :P

 

Drugače klapa? Kako smo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajam sam še ostanke, k jih nisem dodal zraven motorja :D Drugače je aprilia zdejle probably nekje pri Litiji :)

 

Aja pa dobrodošel nazaj med žive :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu prodal si, čestitke :OK: ...za koliko si jo dal od sebe? Sem malo firbcal po avtonetu pa sem mislil da je tale tvoja:

http://www.avt0.net/_MOTO/ad.asp?ID=8070782

 

Uff ja me res ni bilo, zadnja objava je bila 19 avgusta :P

 

Sem kaj zamudil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim, 1600€  :ninja:  Ne ne, moja je bila črno-rdeča :)

Ma zamudil nisi nič, tudi mi nismo bili kaj preveč aktivni tu gor :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spimo in se učimo :D

pa se vozimo na vikija ko je lepo vreme  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje nazaj sem :)

 

Dolgo me ni blo ampak kot vidim nisem dosti zamudil ( budacki kot ponavadi šraufa/sestavlja motorje, gasperr še vedno prodaja rs-ko ( obljubim, da jo bom čez cca. 20 let kupil in jo dal svojemu sinu ako bude :D ).

 

Motorja še zdaj ni, zmanjkalo sredstev, večina je šla za šolo ( mamico jim jebem ), upam, da bo letos kaj.

 

Loloman kako kaj cagiva al si jo že prodal? Ker enkrat sem jo videl na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :P

 

Drugače klapa? Kako smo?

Welcome back, sailer.

Sestavljam ja, vozim pa bolj malo. :) Sej sezone še lep čas ne bo, boš še imel čas, da našparaš xD

Gasper je trenutno spi v moji nekdanji postelji, evo to je novo. :D Jst sm šel ven, on je prišel takoj za menoj noter. Katastrofa :D Pa niti enkrat me še na pijačo ni povabil! :)

EDIT: Pa to zamenjavo sva naredila popolnoma naključno :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to v Ljubljani v domu?

 

A ne študiraš več? 

 

It's good to be back :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to v Ljubljani v domu?

 

A ne študiraš več? 

 

It's good to be back :)

Študiram, vendar sem šel v stanovanje. :) Good to have you back. :D Letos bodo 125ke spet glavne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa čudno, ponavadi je obratno pač iz stanovanja v dom :)

 

Kaj pa študirate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa Budacki ;)

 

Jogi je u kur*u, btw!

 

Jogi je v odličnem stanju glede na to kaj vse se je z/na njemu dogajalo. :grim  :pos:  Na čaj bi pa še zmer lohk povabu. :)

 

To je pa čudno, ponavadi je obratno pač iz stanovanja v dom :)

 

Kaj pa študirate?

 

Jst bom pravnik  :grrr

 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj si reku da prideš, ko bote obhodli rožno, pa te ni blo :O

 

Jst bom bil pa velik pa močán :P No, študiram pa na FRIju :)

 

Biu sm prejšn tedn u sredo...do 6 zjutrej pri dežurni v petki...sam je Miha reku, da gre domov pa nism hotel potem gor hodit. :) Vem za naslednjič ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo, sedaj bom kmalu naredil izpit za A1, pa bo treba kak motor nabavit. V mislih imam Hondo CBF oz. Hondo XL Varadero. Zanima me mnenje o teh dveh. Rabil bi pa ga tko za kam se peljat, na kakšen izlet pa take. Pa kaj pravite o tej CBF-ki http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8300342

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu obe, z nobeno ne zgrešiš. (sam vozim cbf, kolega ki ma meter 95 pa varadero), Varadero je res tisti potovalni motor, klanci mu nedelajo problemou. CBF je podobno ampak se da z njo tudi malo bolj športno vozit.

 

Na kratko, Varadero bolj udobna za 2 na dolge fure, cbf pa ma možnost bolj dinamične/športne vožnje.

Drugače pa so obe tam tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozu obe, z nobeno ne zgrešiš. (sam vozim cbf, kolega ki ma meter 95 pa varadero), Varadero je res tisti potovalni motor, klanci mu nedelajo problemou. CBF je podobno ampak se da z njo tudi malo bolj športno vozit.

 

Na kratko, Varadero bolj udobna za 2 na dolge fure, cbf pa ma možnost bolj dinamične/športne vožnje.

Drugače pa so obe tam tam.

Kaj pa sovoznik pri CBF? Kaj praviš na to CBF-ko  http://www.avto.net/....asp?ID=8300342

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi varadero bo vsaj zgledal kot motor :P

 

Sam sem vozil obe in je varadero zelo bolj potovalno naravnan, res ladja in sediš kot na kavču...poezija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udobno in se da normalno vozit, se pa na varaderki še lepše, ker je sedež povezan in bolj mehek. Ta zgleda uredu nevem pa kako se je vozit z kufrom in višjo šipo, ker tega nimam (mam menjan uspuf in zračni filter. )

Se mi zdi za ta denar res dober nakup bom rekel, ker računaj da varadero te pride starejši letnik stat več je pa res da držijo ceno in so nove okoli 5500, cbf pa 2800 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi varadero bo vsaj zgledal kot motor :P

 

 

No no pretiravat pa ni treba. ;)

 

 

Sam sem vozil obe in je varadero zelo bolj potovalno naravnan, res ladja in sediš kot na kavču...poezija :)

To drži. Pač moreš se sam odločit al greš res v tisto potovalno al bi rad še kej polagou zravn oz bolj dinamično vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!