Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Živ, zdrav, zahvaljujoč temu, da ne vozim motorja :D

Jst sm oktane zamenjal za švic. Najbližje motorju kar lahko prideš brez da voziš motor je pač biciku:D Kmal bom od mačaka na Cebri prehitu po avtocesti kok letim, k tist je itq jajc :D

Model da ne bos slucajno bil tepen :). Kdaj si v rozni da se dobimo, gremo na en drink :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ, zdrav, zahvaljujoč temu, da ne vozim motorja :D

 

 

Jst sm oktane zamenjal za švic. Najbližje motorju kar lahko prideš  brez da voziš motor je pač biciku:D Kmal bom od mačaka na Cebri prehitu po avtocesti kok letim, k tist je itq jajc :D

 

kdo je že bil tisti profesionalni kolesar, ki se je ubil na asfaltni cesti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Model da ne bos slucajno bil tepen :). Kdaj si v rozni da se dobimo, gremo na en drink :)

Sm že 3 stanovanja zamenjal od kar sva se nazadnje slišala. Lih v pondelk sm se vselu nekam v centru, zraven zdravstvene/medicinske fakultete. Ej niti enga parkirišča tam ni zastonj. To me najbolj jebe, kr ne vem kam bom z avtom. A ti poznaš kšno zastonj parkir mesto? Avtohiše mi hočjo vzet 30€ na mesec, tok pa ziher ne dam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa 30 ne zdi velik.... glede na to da js ko grem sam parkrat na mesc u lj pa pustim prec 10 ..20e tm....

Sm mislu da je po 100€ in vec za placevat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Haha ja tip je auspuh :D

 

Kje ste pićkeeee  :ninja:  :ninja:  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja jst pa ne bom tvegal zdej nekih podvigov bom počakal na bolj tople dni.

 

Saj sezona bo dolga :) :)

 

V teh zimskih dneh pa načrtujem kam vse bi šel in je toliko destinacij da je joj  :ninja:  :ninja:  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz tudi nisem vsak dan na motorju, ampak občasno ko se malo sonce pokaže, pa še to ne grem daleč ;) Sicer je pa še veliko peska na cesti, tako da je treba pazit :) Pa motor je ponavadi treba vedno malo spucat, ker so ceste take kot so  :BUA:

 

Drugače pa ja, tudi planira se za naprej!  :grim

Popravljeno . Popravil skategrizzly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ah daj daj, malo bolj previdno čez ovinke pa je že čisto lepo za proti morju :) Ni ravno za Golico, ma za jug je ta vikend bil ravno prav..pa baje bodo velikonočni prazniki tudi top :)

 

Sploh pa, če si iz Ajdovščine.. :D  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Gasperr said:

Ah daj daj, malo bolj previdno čez ovinke pa je že čisto lepo za proti morju :) Ni ravno za Golico, ma za jug je ta vikend bil ravno prav..pa baje bodo velikonočni prazniki tudi top :)

 

Sploh pa, če si iz Ajdovščine.. :D

Ta vikend sem se vozil itak, zadnji post pa je bil 21 januarja hahaha :D

350 km sem nabil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah to pa je fail, mi je na desni pisalo da je neka nova objava...sploh nisem gledal datuma :D 

 

..pa sem že mislil, da si pussy :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
pred 1 uro, Milos121 pravi:

Mene zanima kuk pride kej cena za motor loncin fdh 125ccm model 99 sicer pitbike brez motorja kuk bi tu loh prslo ?

 

Ja lej, kukr uzameš ane:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kmalu bom star 16 in bom narediu izpit za 125 cc. In me zanima ker motor naj kupim pac nemorem se odlociti med aprilio rs4 in yamaho yzf. Ce bi mi lahko kdo pomagu da ma kdo izkusnje iz obeh motorjev...narediu primerjavo

Hvala za pomoc ze vnaprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozu oba, js bi vsekakor rs4

yamaha je dosti bolj plastična in ima bolj agresiven položaj, je pa res da yamaho dobiš bolj poceni
tko da če lahko daš kej več dnarja bi js uzeu aprilio

evo pa slikca, da nebo kdo reku da nabijam u prazno, moja honda pa yamaha in aprilia od kolegou
63772_442077372526800_108435890_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OT, res mate domišlijo za barve. 

(Mišljeno za sliko od Bera )

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!