Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jz pa imam aprilio rs 125 chesterfield črne barve, letnik 95, 24 kw. Gre tam okol 165 pri 12000 obratih, za kaj več bom moral menjati zobnike. Predelano nimam

še nič razen uplinjača (ostalo še pride). Imam pa 19 let, poslušam pa rock in

metal. Aja, pa vpisal sem se na strojni faks (univ.) v Ljubljani, a gre še kdo iz tuki

tja ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Aja, pa vpisal sem se na strojni faks (univ.) v Ljubljani, a gre še kdo iz tuki

tja ??

Ja hudo...jst grem tut na strojni fax in sicer grem za pilota letala!

Sicer pa je blo tole čist :topic: tko da se opravičujm!

P.S.:

Ju3 vsi ljubljančani k bi radi šli ob 13.00 na Kongrescu kot je jax povedu!Jst in on bova tm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr se mene tiče....js mam zjutrej šiht :BUA: ...tko da sem do zgodnjih popoldanskih ur nedosegljiv...po vsej vrjetnosti šele po 2.uri <_< drugač pa bi rad da me nekdo konstantno z smsi obvešča koko se bote zmenil (ja gebre, s tem mislim tebe :grim ;) )

Tko da iskreno upam da bomo kam šli :OK: :yea2: :OK:

Sorry nisem te mogel obveščat, ker sem bil na zboru v Izoli :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@gebre: sj sm vedu sam sm se prepozn spomnu da bi zbrisou del tega posta.

Drgač sm pa lih zj pršu domu iz lepe cca. 350 km fure na kateri smo bili Jax, <=YaMaHa=>, Killroy (ki se nam je pridružil v Novi Gorici) in moja malenkost. Tura je bila (gledano iz mojega vidika) : Bled-Vršič-Nova Gorica-Ajdovščina-Postojna (Ride :yea2: ) - Vrhnika-Ljubljana-Kranj-Bled :OK: :OK: :OK: ...slikce ma yamaha in jh bo u kratkem (vrejtno ju3 :hmm: ) prlepu sm gor...

...no ja, javu sm se...zj grem pa spat, jutr mam spet šiht sjutrej :( <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bilo je zelo lepih 350 kilometrov :OK: Vršič ja zakon! Čeprou moj motor ni glih najboljši za cesto navzgor :hmm: Ampak to je bil itaq samo kratek del poti. Drgač mi je bilo pa res :yea2: :D

Drgač sm pa takoj za še kakšno furo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene...prej nism mel časa prit na forum!

Ja tud men je blo fantastično hudo na izletu(sploh čez Ride :kva2: :yea2: )in to vsekakr mormo še kdaj, mogoče še v večjem številu, ponovit!

Moja tura je bla Lj-Kranj-Bled(od Bleda naprej se nama z jaxom prdružu še Zeus)-Vršič-Nova Gorica-Ajdovščina-Postojna(Ride afkors :kva2: :kva2: :kva2: )-Vrhnika-Lj...skupej neki čez norih 350km!

No upam da mi je tud tele dve slikce uspel prpopat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da je strojnikov se vec kokr sm mislu,oglaste se v temi studij motosvetovcev :) bomo ksno rekl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle naši motorji počivajo na prb.1600 nadmorske višine---VRŠIČ :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da je strojnikov se vec kokr sm mislu,oglaste se v temi studij motosvetovcev :) bomo ksno rekl

kva a si ti tud strojnik,moj brat je tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa zaenkrat še furam Kawasaki Eliminator 125 vendar dobim v roku 14 dni A neomejeno in računam še pred koncem septembra na drug motor (najverjetneje KTM Duke). Sem pa ravno dopilnil 19 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno tomos APN 6s k je fuuuul predelana... :) (se vid da ma stric strojno :) )

k nardim izpit za 125ccm pa takoj aprilia RS 125 04' letnik... ce jo bojo ze zacel delat... :? no bomo vidl

aja pa moja lubica BO taka

:wub: :wub: :wub:

post-28-1094835377.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pozabte kar sm jest reku glede RSke... k se zmeri bl nagibam prot Sachs XTCju. vm junija sporocim ce bo treba kej sprement :lol1:

PEACE OUT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oOOoooO.....to jest tud mislm kupt!!! a je za kej???? aja jest sm pa z okolice Jesenic in mam tud 29.9. končno vožnjo za 125. str sm 16 in bi kupu RS-ko al pa TZR-ko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!