Skoči na vsebino

POMOC BAMBIJU- Iran


Bambi61

Priporočene objave

Hecno pri vsem je, da forsirajo kardan ravno zaradi prednosti pri daljših potovanjih v primerjavi s ketno.

Mnenja glede kardana vs ketne na potovanjih so deljena.

Vprašaj tiste (kako so si želeli kardan), ki so imeli probleme s pretegnjeno ketno in uničenimi zobniki !

Da o neprestanem mazanju verige ne govorim.

"Crkne" pa lahko tako eno kot drugo. Žal.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Veš, saj nisn tak jezn na kardan: Crkne lahko vse , to je res.Samo sedaj me BMW-SLO zafrkava, zakaj nisem pustil motorja na servisu v Teheranu?!Bi oni vse uredili :yes: Doli pa motorja niso hoteli vzeti ker tako nimajo orodja zanj !! Sedaj smo pa tam !Mogoče bi moral tržno inšpekcijo v Teheranu poklicat :naughty: Pa če imam potrdilo , da ga niso hteli sprejet ? Naj si BMW sam sebe pokliče , pa jim bojo menda povedali?!No pa še par fotk, da si boste laže imedžin vse skupaj .post-2982-1181141006_thumb.jpg

post-2982-1181141016_thumb.jpg

attachment=98812:Gr__en_n...IMGP4713.JPG]

post-2982-1181141036_thumb.jpg

post-2982-1181141045_thumb.jpg

post-2982-1181141052_thumb.jpg

post-2982-1181141060_thumb.jpg

post-2982-1181141068_thumb.jpg

post-2982-1181141077_thumb.jpg

post-2982-1181141083_thumb.jpg

post-2982-1181141029_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si se pač odločil, da ti ga bodo šravfali v Slo in nimajo kaj jebati. Saj se mu ni moglo nič narediti med prevozom. Ti si pač prekinil potovanje in basta. Naj ga hitro pošravfajo, da gremo na turo.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no, kaj zdaj, a bo kako nadaljevanje, al smo bili deležni samo reklame , potem pa ništa od tog krvavog trilera?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj špediter Kuhne&Nagel :headbang: :headbang: že več kot mesec dni ni sposoben organizirati prevoza iz Irana!Ali slučajno kdo na forumu pozna koga, ki bi lahko pomagal organizirati prevoz motornega kolesa iz Teherana v Evropo???Prosim pošljite mi PM !!!

Hvala ,Bambi ! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš bi se kar na bmw obrnil.....naj ti ga kar oni dostavijo do doma......ker ko si kupil bmw motor si dobil zraven kartico ki jo dobijo samo 1 lastniki bmw s katero ti zagotavljajo oskrbo kjer koli.....neglede na to maš motor v garanciji in ker so že tako glasni da te oskrbijo kjer koli naj se sedaj izkažejo.....sem lastnik istega modela in vrjemi mi če bi meni tako crknu bi jim jebu m....... in bi poskrbel da mi ga dostavijo na nihove stroške..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš bi se kar na bmw obrnil.....naj ti ga kar oni dostavijo do doma......ker ko si kupil bmw motor si dobil zraven kartico ki jo dobijo samo 1 lastniki bmw s katero ti zagotavljajo oskrbo kjer koli.....neglede na to maš motor v garanciji in ker so že tako glasni da te oskrbijo kjer koli naj se sedaj izkažejo.....sem lastnik istega modela in vrjemi mi če bi meni tako crknu bi jim jebu m....... in bi poskrbel da mi ga dostavijo na nihove stroške..........

Upam da se ti to nikoli ne bo zgodilo ker se HUDO HUDO motiš !!! BMW servis v Teheranu ga ni hotel sprejet v popravilo/ker nimajo delov in orodja / in so me privatno povezali s špediterjem.Tam sem mislil fino samo da gre mofa domov, glede plačila se bomo že dogovorili !Šele v SLO sem videl kako svinjsko so me nategnili !!! BMW je dvignil roke od vsega ker ga kao privat transportiram nazaj,ne pripada mi nad. vozilo niti kao nič dokler motor ne bo tukaj na servisu.Zakaj ga pa niste dali na servis je njihov odgovor???Bi mi potem poskrbeli za vse.Če ne bi bilo žalostno bi bilo smešno! In BMW SLO računa izposojo 1200GS-ke 110 EUR na dan .Si predstavljaš , da jaz mojega že 34 dni nimam in da zgleda še ne bo prišel kar kmalu.

Glede kartice , ki jo omenjaš je SLOVENCELJNI NE dobimo!! Jeb...m... bi jim pa lahko šele takrat , ko boš prinesel mofo na servis v SLO!!

Torej je potovalni superšport enduro za avanture onstran meja uporaben samo za vožnjo okoli mesta kjer si doma in eventuelno do morja.Ker dalje itak ne prideš, ko se ti kaj zgodi pa vsi zginejo in se zgovarjajo drug na drugega.

In na konco zgleda da se bom vsedel v svoj avto, zahaklal prikolico in šel po ADVENTURE-ja cca 9000 km daleč tja in nazaj!Zakaj??

Zato ker ni na srvisu, ko pa bo, bojo pa vse zrihtali .Na zahtevo naj ga pa potem zaj sprejmejo nazaj na servis v Teheranu/kjer motor še vedno stoji v carinskem skladišču / pa mi to "ne morejo obljubiti " naj se sam tam zmenim??!!Torej naj grem dol še enkrat probat če ga vzamejo??Avionska karta stane samo 1100 EUR,kar itak ni neki dnar.Grem še parkrat tja , pa si lahko tu novega kupim!Seveda če ne bi za mojega , ki ostane tam plačal še 200%carino zaradi karneta s katerim je tam !!

A je kdo bolj pameten kot jaz?Ker jaz nič več ne kapiram , razen tega da imam nov motor za 4 MIO SIT z opremo s katerim se ne bom še kmalu ne vozil!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda ga bodo tam popravili in bo lahko šel bambi še enkrat dol ...

Glej odgovor BOBU !! BMW SLO in BMW Dojčland pravijo da je čudno da niso sprejeli motorja na pooblaščen BMW servis Teheran !! Ne morejo pa nič ukrepat da ga bi! Aha ! Že vem; če bo bo če pa ne pa bo ampak če bo ne bo ker bo !

Vse kapiram! Ti tudi ?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa že preseglo vse meje, upam da vse zrihtaš sebi v prid

in srečno brez kkšnih infarktov, za zdejle ti pa predlagam, da "šmajser" vzameš pa vse glasno pametne .... :xx: :xx: :xx:

srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa že preseglo vse meje, upam da vse zrihtaš sebi v prid

in srečno brez kkšnih infarktov, za zdejle ti pa predlagam, da "šmajser" vzameš pa vse glasno pametne .... :xx: :xx: :xx:

srečno

...nofrus kar na sebi si ga prakticiraj......... :xx: :yes:

glej bambi za kartico katero sem ti omeni je tudi za slovenijo ker naši ti jo sploh ne ponudijo......skratka nima veze....a si mogoče kaj z nemci kontaktirau ?.......če te že naši ne jebejo......ti ne obljubim sam bom probal mal prek vez kaki kontakt nemcev zrihtat.....mogoče ti bodo loh kaj več pomagali

nemorem vrjet da te naši tako jebejo......sramota bmw..........

kje si ga pa nabavil........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nofrus kar na sebi si ga prakticiraj......... :xx: :yes:

glej bambi za kartico katero sem ti omeni je tudi za slovenijo ker naši ti jo sploh ne ponudijo......skratka nima veze....a si mogoče kaj z nemci kontaktirau ?.......če te že naši ne jebejo......ti ne obljubim sam bom probal mal prek vez kaki kontakt nemcev zrihtat.....mogoče ti bodo loh kaj več pomagali

nemorem vrjet da te naši tako jebejo......sramota bmw..........

kje si ga pa nabavil........

Nabavil sem ga pri uradnem prodajalcu /nebi imena ker ni nič kriv / preko seveda uvoznika Avto Aktiv! Naši pravijo tako v sodelovanju z Nemci?? Na koga ali kaj se obračajo tam v Munchen-u pa ne vem. Se pa strinjam s tabo da je to velika sramota za BMW, ki si kaj takega ne bi smel privoščiti! Okvara se pač zgodi, toda njihova reakcija ni vredna pol pi... mrzle vode !..te naserjejo da greš iz servisa...pol pa rečejo ...zakaj pa nisi šel na servis ...pa zakaj nisi njih /SLO / obvestil...če pa je pol Slovenije za mojo okvaro vedlo...in jih je kar nekaj sporočilo BMW- ju kaj se je zgodilo...in kar nekaj konkretnih imen so ponudili ....imam vse na PM shranjeno...pa ni BMW nič kao vedel o tem!!??

In pravijo ...saj bo v dnevu dveh popravljen....kaj pa sto let predno pride?Če bi ga "doli " vzeli, bi sedaj že skoraj dnar mel v roki...pa hitro drugega kupit...ki sigurno ne bo nikoli več BMW!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki sigurno ne bo nikoli več BMW!!!!!

glej, lahko imaš smolo...... ki jo imaš z vsakim vozilom.... lahko si naredu kakšno pizdarijo z motorjem, ki NAJ BI kao to prenesel, PA NI.... lahko pa prebereš moje poste v temi F800... po letu jebe je VELIKI bmw priznal napake....

:topic: jest mam pa italjana.... pa tud dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, lahko imaš smolo...... ki jo imaš z vsakim vozilom.... lahko si naredu kakšno pizdarijo z motorjem, ki NAJ BI kao to prenesel, PA NI.... lahko pa prebereš moje poste v temi F800... po letu jebe je VELIKI bmw priznal napake....

:topic: jest mam pa italjana.... pa tud dela...

Malo OFF TOPIC, pa kljub temu: Meni je avto BMW nagajal, pa sem bentu, nikoli vec BMW. Ok, sem kupil Porsche, kao dober servis in vse. 1 dan star avto je romal na servis, kjer je ze 12 dni. In kaj reces na to?

Če karkoli kupiš v trgovini, se lahko pokvari in lahko imaš probleme... Enih jih imamo, drugi pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Sej problem tu ni v tem da je zadeva šla k hudiču, problem in sramota je da bmw ni sposoben organizirati in nuditi ustreznega servisa + obnašanje njih zastopnikov

Bambi želim ti zvrhan pehar sreče in potrpljenja :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Sej problem tu ni v tem da je zadeva šla k hudiču, problem in sramota je da bmw ni sposoben organizirati in nuditi ustreznega servisa + obnašanje njih zastopnikov

Bambi želim ti zvrhan pehar sreče in potrpljenja :yes:

js se tudi strinjam s pythom nikoli ne veš kaj ti bo en dan šlo hudiču ali je to bmw ali pa neki drugi model...vse se loh pokvari....no da ti povem da je meni pri 6500km crknu potovalni računalnik in motor ma komaj tri mesece.....sej sploh neveš ali sploh loh zaupaš bmw še posebej če maš predseboj velike načrte in dolge poti za speljati ...jebiga vedno reskiramo

glej mal sem se pozanimal glede tvojega problema in edini nasvet katerega sem dobil je ta da ne ukvarjaj se z našimi zastopniki ker so prava polomija ki ti znajo model sam prodat ko se pa kaj zgodi se pa znajdi..tako da vse papirje dokumente kar koli že maš zberi nato kontaktiraj centralo v minhnu pošlji in obrazloži vse !!!!čim bol obširno kar se da ..da jim bo jasno kaj se ti je zgodilo in nato bodo ukrepali in upam jebali m...našemu glavnemu zastopniku......ker če ti bi mašina crknila v eu ne bi bilo panike ko pa ti je par tisoč kilometrov izven eu od doma morajo reagirat ker čene je to samo za njih slaba reklama...pa še garancijo maš....mislim da bmw kot močno stoječa firma ti bo pomagala sam obrni se na centralo kateri ti bodo sigurno pomagali.........če maš mal potrpljenja ti bom probal navezati kontakt na koga se obrni ok......

aja pa še za kartico katero sem ti že omenil in praviš da jo v slo ne dobimo.......vsi lastniki novih bmw ki morajo biti prvi lastniki jim pripada ta kartica neglede kje v eu je nabavil motor... tako da kdor je pameten naj gre do bmw zastopnika in naj zahteva to kartico katera zagotavlja oskrbo neglede kje se nahajamo.....jas jo še nimam ker nisem vedel za njen obstoj ko sem kupoval motor in seveda naš zastopnik mi je tudi ni ponudil...pol pa iz belgije zvem da ta kartica pripada vsakemu novemu lastniku bmw.....verjemi da avgusta ko se vrnem v slovenijo jo bom imel v roki pa tudi če bo treba nevem kaj........ sam mogoče pri tvojem primeru je za kartico prepozno.....zato pa čimprej papirje in zgodbo v minhen........

srečno........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Debate o BMW oz. o zastopniku --> prosim, če se premaknete v ustrezno temo... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšno ceno kakor se prodaja tale Bemfl Adventure(kao), bi ti ga morali pridet v enem dnevu popravt na Antarktiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal off, pa vseen...

mogoče je pa prodaja omenjene kartice komu drugemu (ne prvemu lasniku) dober biznis? Pa jo prodajo najboljšemu ponudniku in jo v bistvu 2x prodajo...

Samo ugibam... :whistle:

Popravljeno . Popravil mihnar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mal off, pa vseen...

mogoče je pa prodaja omenjene kartice komu drugemu (ne prvemu lasniku) dober biznis? Pa jo prodajo najboljšemu ponudniku in jo v bistvu 2x prodajo...

Samo ugibam... :whistle:

:nono: ne ta kartica je brezplačna!!!!!!!!!sej benfl dovol stane........... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšno ceno kakor se prodaja tale Bemfl Adventure(kao), bi ti ga morali pridet v enem dnevu popravt na Antarktiko.

ah ne nakladat no, tolk drag pa spet ni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW-ji so za cigane :trance_33_sleep:

berzamire ni ti trba žalit bmw kot bmw motor ...ker problem je v slovenski bmwjevi birokraciji.......no nebom čez nobenega šinfu sam mislim pa da je prav da se te stvari jasno povedane in ljudem vidne.....vsaka mašina loh crnkne in bmw kot močno stoječa firma si pri bambijem primiru ne more privoščiti polemik...zato morajo tudi praviloma reagirat.......mislim da mi vsi včasih mal preveč pričakujemo ker nevem kako bi se pa neka druga firma motorja odrzala v tej situaciji.......skratka sedaj loh sam še pametujemo kako bi se morali naši odrezati...kdo in kaj in za koga je bmw ni treba brezveznih besed........jejž...če maš kak konkretn nasvet za bambija mu ga daj tvoj komentar pa mislim da ni potreben.....

tako da če ma kdor koli kak pameten nasvet ali pa kako dobro vezo ......jo posredujte......nima smisla pa ponavljati že stokrat predelane teme kaj in zakaj in kaj bi lahko in kdo je kaj in.......... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!