Skoči na vsebino

POMOC BAMBIJU- Iran


Bambi61

Priporočene objave

Bambi61, raje bodi tolko prijazn, pa nam povej, kako se je stvar razpletla - si dobil povrnjene stroške za izgubljen dopust ,čas, živce, žolč? Kaj pa motor - so ga porihtali, zamenjali vse potrebne dele? nisi zapeljal motorja skozi šipo v salon?

O tem sem že pisal!! Pa vseeno- zamenjali so diferencial, semeringe v menjalniku, sprednji amortizer in oba mala stekelca spredaj/adventure/.Ta teden bodo ŽE poslali zahtevek naprej uvozniku potem pabomo videli.O finančnem razpletu bom poročal in s tem zaključil temo ki že predolgo traja!! Pravkar je namreč mimo tri mesece odkar se je Nepokvarljivi odločil , da se bo ustavil- in to ravno v Iranu! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka ti čast da ostajaš na tem motorju, jaz bi ga že zdavnaj "pokopal". Upam da ti ga spet ne zagode v kratkem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, potem je pa vse super, ane? Super motor, super servis, super ustrežljivost zastopnika in fabrike same.

Aja, to da pade frgazer dol, se tud dogaja samo taboljšim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

BTW Bambi a imas kaksno sporocilo za fante iz Berlina :naughty:

Na poti proti domu iz Antwerpna se "spotoma" ;) ustavim v tovarni,

mogoce dobim celo koga od ta velikih :P

Vsekakor jim bom omenil tvojo zgodbo :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi kur## vseeno crkne.In sicer kardan ! Da jim je### mater ko (ce ) pridem nazaj!!!Pa takoj ga prodam!!! Pa nikoli vec nocem slisat za BMW!!!!

...

Ko ga prinesem nazaj, bom pa verjetno isto naredil kot sem z mojo Hondo !Kdor me pozna tako ve kaj mislim !

skratka - tresla se je gora .... ... . . .. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrnil sem se z dopusta 1700 km po dalmaciji .... vsekalo in "odvrglo " fergazer ...

Res čudovit motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

kva je blo pol z zahtevkom, so ga odjebali k knof od gat, al so mu povrnil stroške?

Ko je prišlo tako daleč,da je posredoval njegov odvetnik,so mu povrnili vse stroške,ki so nastale z okvaro motorja.....

Vem zato ,ker je mene zanimalo isto kot tebe in sem mu poslal PM in mi je možakar prijazno vse pojasnil in zadovoljil mojo radovednost..

če želiš,kaj bolj natančen opis pa je najbolje ,da kontaktiraš Bambi61 na pm,prijazen možak z bogatimi moto izkušnjami...pa Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, lih prebral celo temo. Se dobr, da je Kmet po 5ih letih napisu epilog zgodbe. :D V profilu ma zdej KTM, upam da je kej bols... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ko je prišlo tako daleč,da je posredoval njegov odvetnik,so mu povrnili vse stroške,ki so nastale z okvaro motorja.....

Vem zato ,ker je mene zanimalo isto kot tebe in sem mu poslal PM in mi je možakar prijazno vse pojasnil in zadovoljil mojo radovednost..

če želiš,kaj bolj natančen opis pa je najbolje ,da kontaktiraš Bambi61 na pm,prijazen možak z bogatimi moto izkušnjami...pa Lp.....

....pa podpisat je moral: " Ne okrog govort, da bemfl tudi crkne," Pa da ne bo kake pomote, sam tudi vozim BMW 1200 Adventure...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambi fura KTM, pa čisto OK mu je, na BMW se spomni samo še v kakšni zanimivi zgodbi, pri opisu servisa v Iranu sem se skoraj poscal od smeha.

 

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!