Skoči na vsebino
igralec

Kamera za snemanje med vožnjo

Priporočene objave

Roger G. Jagger    1318
Roger G. Jagger
9 hours ago, sskodlar said:

A je mogoče kdo lastnik GoPro Hero Session kamere?

Kako se obnese oz. kakšna je kvaliteta slike?

https://www.mimovrste.com/sportne-kamere/gopro-sportna-kamera-hero-session-darilo-grab-bag-vreca-z-rezervnimi-del

Obvezno Session5!

lp

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    14272
Zivnorc

...ekola, @Snecer ... da ti naredim malo veselja..   :D

Včeraj sem stestiral kamero na mopedu. Prednja je o.k., pri zadnji pa  se pri visokih obratih motorja zaradi vibracij mašine, ki se prenaša na okvir, popači slika z "valovanjem". Pri normalni vožnji po CPP predpisih, do tega fenomena ne prihaja...   :P
Lahko bi se poigral z odpravo teh vibracij s silikonskimi vložki in "antivib" ploščo, samo se mi ne da... oz. nimam potrebe po tem, ker sem že napisal, kaj je namen teh kamer.

Tko.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    46407
maus
pred 9 minutami, Zivnorc pravi:

...ekola, @Snecer ... da ti naredim malo veselja..   :D

Včeraj sem stestiral kamero na mopedu. Prednja je o.k., pri zadnji pa  se pri visokih obratih motorja zaradi vibracij mašine, ki se prenaša na okvir, popači slika z "valovanjem". Pri normalni vožnji po CPP predpisih, do tega fenomena ne prihaja...   :P
Lahko bi se poigral z odpravo teh vibracij s silikonskimi vložki in "antivib" ploščo, samo se mi ne da... oz. nimam potrebe po tem, ker sem že napisal, kaj je namen teh kamer.

Tko.

a lahko tukaj objaviš kakšn posnetek, čeprav vem, da so fajli velki :huh: 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    14272
Zivnorc

... Fileji so težki po 255MB.

... tut ključek moram s karjolo pripeljat do compa...ker je čist do vrha poln, pa težak.

Pridi k meni zvečer, se dava na kavč, pokrijeva z deko, laptop na kolena.... pa bova gledala...   :D .... aja pa baso ti bom dal za držat ta cajt, da ti nau dougčas.....  :lol1:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    46407
maus
pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... Fileji so težki po 255MB.

... tut ključek moram s karjolo pripeljat do compa...ker je čist do vrha poln, pa težak.

Pridi k meni zvečer, se dava na kavč, pokrijeva z deko, laptop na kolena.... pa bova gledala...   :D .... aja pa baso ti bom dal za držat ta cajt, da ti nau dougčas.....  :lol1:

temu se ćlouk res ne more upret :blush:

torej so posnetki po 255 MB in dolci cca 2 minuti ?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    14272
Zivnorc
Pravkar, maus pravi:

temu se ćlouk res ne more upret :blush:

torej so posnetki po 255 MB in dolci cca 2 minuti ?

Da.

... sej bi dal na YouTube, pa sem gor... in to prow za Snecerja... sam kaj pomaga, ko bo mižal ob gledanju posnetka, ker vem, da ne prenaša objestne vožnje... pa še en auto pa štiri kolesarje sem prehitu...  :blush:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    14272
Zivnorc

... pridi... tut zate je še prostor na kawču pod dekco...   :P

..ajd... bom se potrudu, pa poskusu dat na yutub.

...aja... pa zvok sem pozabu uklopit na kameri, tko da bo kot da bi gledal nemi film.... s spremljavo klavirja...   :lol1:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    14272
Zivnorc
Zivnorc    14272
Zivnorc
pred 19 minutami, GO_Tomi pravi:

:D

... brez vsaj malo domišljije tut tanajlažje babe ne boš okol obrnu... razen tiste, ko ji plačaš...   :D

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Snecer    13715
Snecer
Ob 14. 9. 2017 ob 9:49, Zivnorc pravi:

Da.

... sej bi dal na YouTube, pa sem gor... in to prow za Snecerja... sam kaj pomaga, ko bo mižal ob gledanju posnetka, ker vem, da ne prenaša objestne vožnje... pa še en auto pa štiri kolesarje sem prehitu...  :blush:

daj gor posnetek, lahko je neobjavljen :) in mi daš link privat

kaj se bo pa zadaj na repu dogajalo pa sem ti povedal, škoda, da nisi pred projektom vprašal (sicer si pa lepo naredil)...

snemanje nazaj že itak zgleda bolj objestno kot naprej

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Dadi    380
Dadi

Fiš aj efekt pri GoPro rešiš tako da v nastavitvah spremeniš iz W v L, pri linearni nastavitvi snemanja ni popačenj! Mam seession5, zame trenutno najboljša kompaktna kamera. Priporočam

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Zivnorc    14272
Zivnorc

@Snecer

.... saj pravim, da ob "normalni vožnji"... to pomeni do ene 5000 1/min (ocenjeno zelo približno) je slika čisto primerljiva s tisto tvojo na Vršič. ... ko pa mašino naviješ, pa z obrati naraščati valovanje slike.

..  :hmm: .... kaj to misliš, da škoda, da nisem prej vprašal? ... imaš kake "tips&tricks"  ?  :D 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    46407
maus
pred 41 minutami, Zivnorc pravi:

@Snecer

.... saj pravim, da ob "normalni vožnji"... to pomeni do ene 5000 1/min (ocenjeno zelo približno) je slika čisto primerljiva s tisto tvojo na Vršič. ... ko pa mašino naviješ, pa z obrati naraščati valovanje slike.

..  :hmm: .... kaj to misliš, da škoda, da nisem prej vprašal? ... imaš kake "tips&tricks"  ?  :D 

sem malo povprašal zakaj se to dogaja ... nekateri so mi odgovorili, da je to zaradi frekvence ... isto se dogaja na nekaterih motorjih z radar detektorjem, ki se mu na motorju pri višjih vrtljajih malo zmeša ... :huh: 

mogoče bo kakšen strokovnjak bolje razložil :?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Snecer    13715
Snecer
pred 58 minutami, Zivnorc pravi:

@Snecer

dok ne vidim posnetka, ne verjamem :) 

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
HD-Dyna    31269
HD-Dyna
pred 19 minutami, Zivnorc pravi:

Imam pričo.

A je to dost....pravniško gledano?..  :P

@maus si je ogledal posnetke na kauču, pa pravi, da je zadovoljen ...   :D

Maus je zmeri zadovoljen - sam baso mu dej :blush:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
maus    46407
maus
pred 1 minuto, Snecer pravi:

Očitno neka huda skrivnost tale kamera, da ne more še javnost videti :) 

jp .. če boš vidu, te bo treba ubit :P

p.s.

255 mega je 2 min posnetek :huh:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava