Skoči na vsebino

Aprilia RSV 4


antares

Priporočene objave

Ma jebeš prestiž. Japonca dobiš za 12k pa je glih tko avijon!

Tale aprilija mi je huda ni kej - če pa pogledam r1, cbr1000 nebi dvakrat razmišlov. raj dve honde kot pa eno aprilio!

LP ROk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni point v tem hondo vidiš vsak dan sam take aprilie pa pomoje NE.

No saj italjani zgubljajo hitro ceno čez kako leto bo bolj dosegliva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni point v tem hondo vidiš vsak dan sam take aprilie pa pomoje NE.

No saj italjani zgubljajo hitro ceno čez kako leto bo bolj dosegliva.

Se strinjam...meni osebno to ne pomeni kaj veliko. So pa ljudje z globokimi denarnicami ki jim to veliko pomeni in si seveda to tudi lahko privoščijo.Da ne bomo preveč offtopic - je že kaj jasno kakšne so specifikacije itd?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni point v tem hondo vidiš vsak dan sam take aprilie pa pomoje NE.

Seveda je ne vidiš, če je pa cena takšna, da ne vem, kdo bi si jo lahko privoščil.

Vsi nekaj komentirajo glede brutalnega zvoka, me prav zanima kako je brutalen, z original izpuhom :rolleyes: . Igor, bi moral izpeljati dva izpuha, in jih spustiti nekoliko nižje.

Zadek deluje nekako "površno", kot da bi ga kar odrezal. Zdi se mi tudi, da se ne zlije glih z celotno podobo motorja :blush: .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam detajle motocikla... Ni več hidravlične sklopke... se pravi ena težava manj in kraužlanja živcev... ter zadnji zavorni cilinder je na rearset-u kar je tudi pomojem rešitev za pregrevanje zavorne tekočine na zadnji zavori...pohvalno da so po vseh teh letih le naredili nekaj korakev naprej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor mi je vedno bolj všeč, še dve slikce v večjem formatu :photo:

Boš sporočil, ko pride v Avto Triglav, da pridemo malo firbcat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kok je pa tole lepo B) ....prec zamenam, sm kaj k je cena tko astronomska :eek: , d lohk s to plačo sm sline cedim....sm k bom pa velka pa bogata :rolleyes: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ja so končno pogruntali, da so vseskozi delali motorje z dvema valjema premalo :D

Lajikom se pač bolje sliši, če ima agregat več konjskih moči, kar pa jih štirivaljniki vsekakor imajo. Kdo ima več KM je pač žal glavni!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, da imajo jajca tole skrpucalo ven dat :slap: :lol1:

Se, človek resno vpraša na čem so bili inžinirji, ko so jo zrisali

seveda mislim spodnjo sliko

-KI NIMA VEZE Z ORIGINALOM - :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Za vse tiste, ki menite, da pri Aprilii pretiravajo s ceno... Zakaj že, si nebi mogla dotična znamka privoščit premium cene, za svoj top model v katerega so vložili bogvekoliko inženirskih izkušenj(beri let), kateri je opremljen z vrhunskimi komponentami in je pravzaprav revolucionaren zaradi zasnove motorja-"mašine", da ne naštevam naprej. Zakaj pa je ducati upravičen do blaznih cenovnih postavk nekaterih svojih modelov, ki ne presegajo zmogljivosti RSV4 ? Če bi ducati naredo tak, stroj mislim da bi ga tržil po 2x-ni ali celo 3x-ni ceni trenutne Aprilijine. Zaradi zgoraj naštetih dejstev je CENA upravičena!

Popravljeno . Popravil PuSSy3At3R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!