Skoči na vsebino

Aprilia RSV 4


antares

Priporočene objave

Aprilia se bi z novim modelom, katerega ključna komponenta je V4 agregat aktivno vmešala v SBK.

Za SBK bo agregat sproščal 210konjev pri 13.500 obratih; za prodajo bodo agregat nastavili na 180 konjskih sil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo taka bo lepa...

Antares-če že deliš z nami vse te koncepte oz. prihajajoče motorje, povej še kje to zvohaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo taka bo lepa...

Antares-če že deliš z nami vse te koncepte oz. prihajajoče motorje, povej še kje to zvohaš :naughty:

Povsod malo; enkrat ima en boljše slikce, drugič drugi,...

Novice malo pošraufamo skupaj, itd....

Res pa se spoznam samo na super sport in sport-turer, če pripelje po cesti kaj drugega, moram koga vprašati, kaj je za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, da imajo jajca tole skrpucalo ven dat :slap: :lol1:

Se, človek resno vpraša na čem so bili inžinirji, ko so jo zrisali

seveda mislim spodnjo sliko

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, da imajo jajca tole skrpucalo ven dat :slap: :lol1:

Se, človek resno vpraša na čem so bili inžinirji, ko so jo zrisali

seveda mislim spodnjo sliko

Nič bat, tole skropucalo so spravili skupaj pri Motorradu (nemška šola dizajna :naughty: ), po drugi strani si jo japonski novinarji zamišljajo čisto v Hondini maniri, z nihajko in auspuhi od R1 :lol1:

Še dobro, da je vse to samo plod bujne mašte :grim

post-281-1188328309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če koga zanima, tukaj so čisto frišne fotke iz Noale B) Sprednji del prototipa SBK modela precej spominja na Ducati GP, motor pripravljajo za tekmovalno sezono 2008, v prodajo bo šla zelo omejena serija (300 kosov), redna prodaja 2009 pa bi naj bila oblikovno in tehnično zvesta kopija SBK modela :hooray: Motor bo tudi v seriji big-bang!

(na sliki levo in desno novi SBK, v sredini 250GP za sezono 2008)

post-281-1188329335_thumb.jpg

post-281-1188329351_thumb.jpg

post-281-1188329368_thumb.jpg

post-281-1188329380_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Aprilia je končno pokazala V4 superbike, RSV-4 :photo:

Všečna zadeva, samo izpuh se mi ne dopade preveč, mogoče še črn okvir pa bi bla zmaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Všečna zadeva, samo izpuh se mi ne dopade preveč, mogoče še črn okvir pa bi bla zmaga...

Ne zastopim vas več. Japonci so začeli delati ogabne izpuhe.Aprilia nadene na svoj superbike čisto klasiko od izpuha pa rečeš da se ti ne dopade...

Ne vem no...

Aja škoda ker jaz nisem bil povabljen na uradno predstavitev :D

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju so pokvarili obliko, prvi konec me spominja na Hondo VFR 800, pa sam srednji del s sedežem se mi zdi nekam zelo širok, lahko bi tudi obržali stare plastike. Sicer je to samo moje mnenje, vendar bi mi bila zelo všečna če bi obdržala obstoječo obliko pa V4 motor :) Bomo videli kako bo zgledala v živo :)

Drugače je pa auspuh zakon, vsaj nekdo ki ostaja na klasiki, da ne daje tistih vesoljskih :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Very nice, ker deluje malo robustno in nabito :naughty: . Kej dost pa vseen niso spremenil. Kaj, naked pade tudi? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

02-22-2008 - 18:46

THE APRILIA RSV 4 “RACE MACHINE” IS UNVEILED FOR THE FIRST TIME

The Aprilia Superbike, the bike which from 2009 will bring the Noale based company back to four-stroke racing, has been unveiled for the first time during the Piaggio Group Convention in Milan.

After the success in the 2007 World Championships with Aprilia riders and bikes dominating the 125 and 250 classes (winning all four titles, a repeat of the 2006 performance), the Veneto company gave a preview of the eagerly awaited RSV 4 “Race Machine”.

An extraordinary preview to a privileged audience of more than 1,200 dealers attending the International Piaggio Group Convention.

Four cylinders, 1000 cc, power of well over 200 HP in the race version, the new bike due to make its road debut by the end of 2008 will mark Aprilia's return to the World Superbike Championship in the 2009 season.

The Aprilia RSV 4 is driven by the most revolutionary and powerful engine ever built by Aprilia. A four-cylinder one litre 65° V engine - a layout making it unique among all the world's production engines - in which the most sophisticated engine engineering is combined with top quality materials and the most advanced electronic control technology.

The Aprilia engine in fact uses integral ride-by-wire technology, opening up new frontiers in managing such a powerful engine, with almost infinite possibilities for controlling power output and traction.

Več fotk, filmček.

post-4351-1203766401_thumb.jpg post-4351-1203766381_thumb.jpg post-4351-1203766366_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zastopim vas več. Japonci so začeli delati ogabne izpuhe.Aprilia nadene na svoj superbike čisto klasiko od izpuha pa rečeš da se ti ne dopade...

Ne vem no...

Aja škoda ker jaz nisem bil povabljen na uradno predstavitev :D

jah, to je motocikel za dirkanje, kjer se jim ni treba obremenjevati z okoljevarstvenimi normami, zato je izpuh lahko tak kot je in na drugi strani mora biti na serijskih (!) japoncih tak kot pač je. ali se motim, in te norme ne vplivajo na obliko izpuhov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zastopim vas več. Japonci so začeli delati ogabne izpuhe.Aprilia nadene na svoj superbike čisto klasiko od izpuha pa rečeš da se ti ne dopade...

Ne vem no...

Aja škoda ker jaz nisem bil povabljen na uradno predstavitev :D

V mislih sem imel predvsem krajši izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huda zadevščina! Zvok je več kot odličen! :naughty:

Bravo Aprilia!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, to je motocikel za dirkanje, kjer se jim ni treba obremenjevati z okoljevarstvenimi normami, zato je izpuh lahko tak kot je in na drugi strani mora biti na serijskih (!) japoncih tak kot pač je. ali se motim, in te norme ne vplivajo na obliko izpuhov?

Ne vplivajo...

Men je motorčk kr všečen, edino zadnja nihajka mi mogoče preveč masivna deluje proti okviru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno!!

To pa je že res hudo, se že kar veselim prvih realnih primerjav z ostalo SBK smetano. Aprilia je zakon.

Res zanimiv, da ne rečem fascinanten zvok. :grupni:

Bo treba enga velikega pujsa kupit, pa začet notr metat.

Popravljeno . Popravil mojgap
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno!!

To pa je že res hudo, se že kar veselim prvih realnih primerjav z ostalo SBK smetano. Aprilia je zakon.

Res zanimiv, da ne rečem fascinanten zvok. :grupni:

Bo treba enga velikega pujsa kupit, pa začet notr metat.

Jst že mečem na stran dnar :evilgrin: :naughty: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!