Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Evo mene, pravkar priletel z Jardrana.

Res je bilo lepo spoznat ''sotrpine'' na enakih mašinah, upam da nas bo naslednjič več.

Za prvič pa je super ratalo.Lep pozdrav vsem. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro

Jap, srečanje blo luštno, bo treba ponovit....na štajerskem :naughty:

Naredil nekaj fotografij....na kvaliteto ne gledat, ker so posnete s telefonom.....pripel sem tudi tisto iz kosila....da me je pol mal črvičl po vampu ne bom povedal, ker potem nam tisti, ki vas ni bilo ne boste več tako nevoščljivi :rolleyes: ..........žal slik iz Ambrusa nimam, ker so mi cigani med vožnjo ukradli film iz aparata :whistle: ......no, mal heca more bit......sem se po kosilu poslovil, ker sva imela z mojo planirane druge zadeve........čeprav sem že zamujal, sem vseeno skočil še kočevje-dvor :whistle: .........vanga...včeraj ob 18h sem te videl na Brezovici :krneki: .......Lp do naslednjič

post-12239-1190007566_thumb.jpg

post-12239-1190007581_thumb.jpg

post-12239-1190007600_thumb.jpg

post-12239-1190007620_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se je zdele hvalit. Če bi samo omenu štrudl, se nas nebi tako hitro rešil. Ti ga kar lepo zavij in čakaj. (mal heca)

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohk vam je žal, ker niste prišli še do mene saj nas je čakal topel ŠTRUDEL in hladno PIVO :yes:

lohk vam je žal.......če si faca.....lahko povabiš......pa čeprav bo mrzu ŠTRUDEL pa toplo PIVO :whistle:

Ajde, še jest....lahk vam je žal, k niste pršl do mene, vas je čakal....

post-12239-1190094553_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk vam je žal.......če si faca.....lahko povabiš......pa čeprav bo mrzu ŠTRUDEL pa toplo PIVO :whistle:

Ajde, še jest....lahk vam je žal, k niste pršl do mene, vas je čakal....

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni!

Kaj pravite, kakšno bo vreme konec tedna, v nedeljo?

Če bi bilo vreme lepo, bi se zbrali v Savinjski dolini, v Braslovčah?

Potem pa v smeri Golice v Avstriji, pa do Prekmurja?

Če kdo pozna Golico, naj kaj napiše.

Podajte kake predloge od Braslovč dalje, Braslovče so zbirno mesto!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo Sayo!

Moja v soboto dela, sam pa ne bi zmogu vsega.

Pa zraven bi rada šla. Zaželjene so tudi boljše polovice, niso pa obvezne!?

Moral bi pa vsj približno vedet kolk nas bo. Leteči, a se kaj obeta Zagreb oz. hrvaški del varaderov?

Rad bi, da se dobimo pri meni doma. Računam na vse vas, ki ste bili prvič in vse ostale, ki vas še ni bilo na prvem srečanju. Kot pa sem rekel, bi rad vsaj približno število.(štrudl itd)

Na konec koncev bo pa moja ta dan doma, če bo treba. Sam dejmo rečt do srede kateri dan naj bo srečanje in ob kateri uri.( ob 10 h?)

Štrudl sem omenil, ker se je izkazalo, da ga ima večina rada in mogoče bo to še povečalo število varaderk.

V soboto praznujemo tudi 1. rojstni dan mojega vnukeca.

Predlogi? Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Ker sem prejšnjo rundo (srečanje) ravno zaradi sobote moral ven spustit, pozdravljam predlog za nedeljo!

Deseta ura bi ustrezala saj imam do Braslovč genav 105 Km in po GPSu 1 uro in 54 min vožnje( če me ne zapelje zlodej ....!)

Prjavlam 2 čeladi, sej moja draga Vara drgač ne sme od hiše ......

Upajmo, da nas vreme ne pusti na cedilu.

raza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi nama bi odgovarjala nedelja, saj v soboto še imamo trgatev.

Ura pa je tu neki, midva boma med 10 in 11 prišla.

Objavi edino nek načrt, da te najdemo v Braslovčah.

Za štrudl se peljem tudi na konec sveta! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No NEDELJA velja.

Raza, 105 km pa 2 uri? Zgleda, da ma tvoja vara samo prvo prestavo? Daj v drugo boš prej!

(ha ha) :naughty: :whistle: .

Sayo, boš sam ali v duetu? Se mi zdi, ali si reku, da je Vulcan blizu tebe?

Dajte, pobarajte vse kolege, da slučajno ne bo kdo reku da ni vedel ali bral v tem tednu.

Drugače pa: BRASLOVČE!!! To je v Savinjski dolini. Na avtocesti Celje - Vransko odcep za Logarsko dolino ali Mozirje. Po cca. 3 km odcep na levo - na desno se gre na Polzelo. Ko zavijete na levo še cca 2 km in ste v Braslovčah. Peljite do cerkve - to je samo naravnost.

Ko pripeljete do cerkve glejte levo. Tu vas bo čakal prvi letak oz. tabla MOTO. Peljite še 500 m in to je to.

Capricorn, prideš?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No NEDELJA velja.

Raza, 105 km pa 2 uri? Zgleda, da ma tvoja vara samo prvo prestavo? Daj v drugo boš prej!

(ha ha) :naughty: :whistle: .

O.K. Bom probov v drugo prešaltat hehe....

Sicer so pa to podatki k jih je stroj izračunal! Izi varianta, brez AC in cestnin, po predpostavljenih omejitvah, čez Kamnik, Tohinsko dolino v center Braslovč! Od cerkve je pa tko samo še 500 m s prvo max 30/h in očmi na pecljih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza, mi boš u živo predstavu. Jaz sem tud nabavu Garmina in se bolj malo spoznam.

Če bi mu jaz dal kak ukaz, uprašanje kam bi me prpelu.

Se že veselim.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moral bi pa vsj približno vedet kolk nas bo. Leteči, a se kaj obeta Zagreb oz. hrvaški del varaderov?

Evo ravno sem se vrnil z Bosne :yea2: in naletim na tole temo.

Bom jaz obvestil Linzo o srečanju.

Meni verjetno ne bo uspelo prit, bolj točno bom vedel v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi, za pot od našega vaškega bifeja - pardon bara, pa do vaše župnijske cerkve Marijinega Vnebovzetja, mi je garmin naračunal razdaljo 58,8 km, ki jih naj prevozim v času 46 min in 32 sek. V Nedeljo preverim, če ta podatka držita. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!