Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7

Priporočene objave

Da smo fantje, ki jih je spoznal na ridah fest deci, ker smo mu pomagali skozi tezko obdobje in ga tudi velikokrat obiskali, ter mu krajsali dolge ure bolnice. Polaga nam pa tudi na srce, naj vozimo po pameti, kar je pa on se itak vseskozi zagovarjal!!

Nekaj nasega folka, je v nedeljo dol, tako da se jim bom tudi jaz pridruzil. Dirkalisce je na moji listi prioritet vedno pred turo, ni kej :)

sj u soboto pa tud an ;) pridš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, jst se odjavljam. Veliko sreče in prijetnega druženja.

Pa da bi bilo čimmanjkrat slišati to, kar je Snoopy (se mi zdi, da on) zavpil v nedeljo: "U pizda, pa ne že spet!"

A bi bilo morda možno nekje en scoreboard naredit, pa zabeležit gor vsak padec?

Kaj so bili tudi padci prisotni na pikniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edn je biu ja (z r1ko zdrsnu pr pospeševanju)

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se tut vevrce "pusti" v temi kačje ride II

kakor tudi vse nepotrebno nabijanje, pametovanje..zmente se na privat..

dejte svoja opažanja tukaj "pustit" pa je..

drugače pa..asfalt super kljub nekim "protestom" da kako drsi..

mogoče mate gume zanič..

sam lahko rečem da je vožnja s prvo prestavo nevarna..razen zadnjih dveh počasnih ovinkov ko je skor treba dat v prvo če hočeš kolenčkat

kolenčkanje..en večjih užitkov..jebat ga..

4 leta nazaj ko še ni bilo ograje in posledično veliko kamenčkov je bilo meni kolenčkanje nekaj nemogočega..

pa vidim en dan kako en pelje na koleno, kamenje leti spod drsnikov..kwaaaa??? rečem če lahko on lahko tudi jaz..

no in od takrat kamenčki niso bli več problem..

men so fajn ride..

nekak mi je še bolj fajn da mam službo pozno popoldne da mi ni treba gledat nekih osebkov gor..

vikendov gor ne maram preveč..

gostilne me ne zanimajo razen tista k grem običajno na kavo in po turci še na sladoled..reklam ne delam..

lepo se mejte pa se vidimo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala symči :winkiss:

ja vejverce so glavna debata na ridah kot sex in ostale zadeve ki sodijo na ride

tko da wejverce naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala symči :winkiss:

ja vejverce so glavna debata na ridah kot sex in ostale zadeve ki sodijo na ride

tko da wejverce naprej

Priljubljenost teme je trenutno v kleti.

Mogoče ste bili malo preveč represivni.

Bo težko forum dosegel še en milijon objav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priljubljenost teme je trenutno v kleti.

Mogoče ste bili malo preveč represivni.

Bo težko forum dosegel še en milijon objav.

mislim da jih bo dosegel še miljon in več.. itak mamo več kot 5let fore :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kljub vsemu sel cez ride, ko sem se vracal iz Postojne.. Sem se ustavil, da bom pocakal Condorja, potem pa so prisli Snoopy, Osa, Irenca, Cof in Jny :) Skratka sama dobra druzba, potem smo nekateri pa se do Grajca na pijaco sli obrnit, kjer se nam je pridruzil se en kolega.

Hvala vsem za druzbo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lohk sploh nehate pogovarjat o ridah? Kjerkoli? Me žre k nimam motorja in ne morm gor pridt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lohk sploh nehate pogovarjat o ridah? Kjerkoli? Me žre k nimam motorja in ne morm gor pridt :whistle:

Jst bi se tud prpelu z motorjem gor pa ga še nimam :(

Ampak je kul, kr pogovarjejte se, tud mojih pet minut še pride :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ride danes so ble super :OK:

Pa se skoraj nic prometa ni bilo, tako da sem lahko u miru stestiral Thundercatko od Ose riderja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kljub vsemu sel cez ride, ko sem se vracal iz Postojne.. Sem se ustavil, da bom pocakal Condorja, potem pa so prisli Snoopy, Osa, Irenca, Cof in Jny :) Skratka sama dobra druzba, potem smo nekateri pa se do Grajca na pijaco sli obrnit, kjer se nam je pridruzil se en kolega.

Hvala vsem za druzbo :OK:

Enako vsem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kljub vsemu sel cez ride, ko sem se vracal iz Postojne.. Sem se ustavil, da bom pocakal Condorja, potem pa so prisli Snoopy, Osa, Irenca, Cof in Jny :) Skratka sama dobra druzba, potem smo nekateri pa se do Grajca na pijaco sli obrnit, kjer se nam je pridruzil se en kolega.

Hvala vsem za druzbo :OK:

tud jest sm se mel fajn...thnx for kompani :D ampak me je pa do kosti nazebl po temi domow...sm pa vidu oblečene količke...svaka čast, da se vam je dal..čeprav sem malo skeptičen a bo to full pomagal če nekoga nalom notr al...? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest sm se mel fajn...thnx for kompani :D ampak me je pa do kosti nazebl po temi domow...sm pa vidu oblečene količke...svaka čast, da se vam je dal..čeprav sem malo skeptičen a bo to full pomagal če nekoga nalom notr al...? :unsure:

prov dost ne bo pomagal..je pa nekako simbolične narave to..upam da se bo pokazal v obliki prave ograje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lohk sploh nehate pogovarjat o ridah? Kjerkoli? Me žre k nimam motorja in ne morm gor pridt :whistle:

ne...ti kr trpi... :evilgrin: :evilgrin:

pa hvala dns za družbo ja...drugič s sabo prneste grelce...da me ne bo več zebl.. ;)

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa se zdej zavedamo da nismo izpolnili zadane naloge? Samo še 12 strani nam je manjkalo do 1000. :whistle: No zdej pa spet vse od začetka.

Ne, pr men je pisala šele cca 400 stran :naughty:

Dans bil: FOČK ali ja

P.S.triljon tem rid

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa se irencko skriva

ewo mene... skrivam se na šihtu al pa na motorčku :worship:

trenneram za panoramsko, ja pa na ridah sm bla dns s podmladkom sevede... šlo j pa ko po jajcih, pa še me j celo pot kloftou d gre prehitr :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo mene... skrivam se na šihtu al pa na motorčku :worship:

trenneram za panoramsko, ja pa na ridah sm bla dns s podmladkom sevede... šlo j pa ko po jajcih, pa še me j celo pot kloftou d gre prehitr :whistle:

Še dobr da si imela čelado :rolleyes: UBOGO DETE-tisto ki je sedelo za tabo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kljub vsemu sel cez ride, ko sem se vracal iz Postojne.. Sem se ustavil, da bom pocakal Condorja, potem pa so prisli Snoopy, Osa, Irenca, Cof in Jny :) Skratka sama dobra druzba, potem smo nekateri pa se do Grajca na pijaco sli obrnit, kjer se nam je pridruzil se en kolega.

Hvala vsem za druzbo :OK:

ma sm vam kr folš zihr je blu zabavnu sploh k ste meli cofa gor

Jst bi se tud prpelu z motorjem gor pa ga še nimam :(

Ampak je kul, kr pogovarjejte se, tud mojih pet minut še pride :naughty:

jz mam ene tri za prodat če te zanima,ga maš lahko prov kmal :naughty:

ewo mene... skrivam se na šihtu al pa na motorčku :worship:

trenneram za panoramsko, ja pa na ridah sm bla dns s podmladkom sevede... šlo j pa ko po jajcih, pa še me j celo pot kloftou d gre prehitr :whistle:

kaj moped je uštiman tko k more bit :whistle:

kolk jih maš za furo prjavlenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!