Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7

Priporočene objave

pred 12 minutami, HD-Dyna pravi:

A ne zbiramo zdej za tvojo božičnico :eek:

jp ... morm met mau na lagerju ... mogoče bo vn pršla nova ninđa z enim R već ... in pol se bom po RRRidah vozu :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

tko se je tud pr men začel..pol sm se pa oženu..

A ni to prepovedano? Saj smo imeli še referndum glede tega. A potem je on žena, če si se ti oženil?

No ja, saj to je vajina osebna stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji ženi reci da je on če upaš  ..pol boš pa ti one .. 

pomoje je maus vedu da sm bolj počasne sorte pa da se bo imel čas toliko odmaknit da je ne bo ujel.. vseen sm najprej pogledal kera pička me šlata preden jo klepnem .. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

moji ženi reci da je on če upaš  ..pol boš pa ti one .. 

pomoje je maus vedu da sm bolj počasne sorte pa da se bo imel čas toliko odmaknit da je ne bo ujel.. vseen sm najprej pogledal kera pička me šlata preden jo klepnem .. :P

sj sm tvoji ženi tut namenil skriunega lupćka :ras:

pa tak lep ćopek si meu .. res pa je, da sm prjeu in se hitr umaknu :P

p.s.

po ridah je u nedeljo kr mau drselo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst sam zato pišem poste da mi napiše "maus reagiral" .. tko vem da še migaš.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Rogerg pravi:

stopta oba na zajfo da vaju odnese iz te teme dokler nouta kj pamtnga spisala :P

je napisal en k se že dve leti ni pofočkal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Rogerg pravi:

kwa de ne... dobr tedn nazaj sm sou do ke ker me je planinsk polje zanimu :P

odpri si temo Planinsk pole :ras:

js sm napisu, da so ride mau drsele, in on je napisu, če sm po žajfi vozu in js zdj napišem da sm samo ornk žlajfu .. in to je to ... v kontekstu Ride :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

fočk z @notrancemPANO_20171105_145608.jpg.5cb87a1be0ade3e92615ed3a766def22.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

fočk z @notrancem

js sm ga tut na pumpi u Kozini sreču in pohvalu njegov lep motorćek :OK:

js tut z Afla pawa mimo fočk ... enkrat za proti morju in enkrat za nazaj :P

nubenga nikjer ... ;)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
pred 38 minutami, izibajker pravi:

Ta tricikel si ti vozakal ali tačrna leder bajkerca ?

Ta črna je SX bajkerca, sedaj pa GT bajkerca. Takrat, mislim da 5 ali 6 let nazaj smo ulovili tipa s trajkom na ridah, res kul mašina, z WW motorjem, pa nažicali za eno fotko :D

Fotka jer sicer obdelana, v corelu sem odstrani mene, Osoriderja, in ostalo šaro, Branko jo je pa še mal porendiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Nikjer nubenga :(

IMG_20180202_123146.thumb.jpg.44af5e97529bb0d70a1c0cae13e8418a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

tablca zasnežena, kazen ti ne uide nubena :huh: 

kdo me bo kaznoval? Na višnjegorskem klancu ni bilo niti darsa niti policije, ob 11 uri, ledene plošče in slalom med šleparji. Še dobro da se znajdem v konfuznem stanju. Aja, šleparje so spet začel izločat 3 ure prepozno, Ob 7.00 je v LJ že snežilo ob 8.00 ga je že cepalo po dolenjskem, razn plugov....ništa...šleparji pa veselo dalje.

ps. Mi je pa Borutt v PO potrobil. Ma ni hotu dat nosa vn iz avta, ga je preveč zeblo :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

kdo me bo kaznoval? Na višnjegorskem klancu ni bilo niti darsa niti policije, ob 11 uri, ledene plošče in slalom med šleparji. Še dobro da se znajdem v konfuznem stanju. Aja, šleparje so spet začel izločat 3 ure prepozno, Ob 7.00 je v LJ že snežilo ob 8.00 ga je že cepalo po dolenjskem, razn plugov....ništa...šleparji pa veselo dalje.

ps. Mi je pa Borutt v PO potrobil. Ma ni hotu dat nosa vn iz avta, ga je preveč zeblo :P

 

sj sm se že zdavnaj strinju, da je DARS vsega kriu :P 

še dobr, da ne plužjo po Ridah :P

vem pa, da bom domol šel po neočiščenih pločnikih in to 50 % po tistih, ki so v pristojnosti lastikov zgradb ... pred našim blokom bo pa spucano, ker bo sigurno moj 80 letni oče skidau, ker se ne bo noben drug spomnu ;)

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

sj sm se že zdavnaj strinju, da je DARS vsega kriu :P 

še dobr, da ne plužjo po Ridah :P

vem pa, da bom domol šel po neočiščenih pločnikih in to 50 % po tistih, ki so v pristojnosti lastikov zgradb ... pred našim blokom bo pa spucano, ker bo sigurno moj 80 letni oče skidau, ker se ne bo noben drug spomnu ;)

 

Ni Dars kriv, sem lepo napisal, ampak nesposobni zakonodajalci. BDW 20cm ga je na Ridah (parkirišče) nisem mogel naprej, sem moral rikvercat do ovinka. Enako ko sem poskusil v Višnji gori smuknit z AC, vse ledeno. Sem moral po 20m klanca obračat. Danes so razmere res obupne. A vendar, kjer gre plug na 1 uro ga z dobrimi zimskimi gumami cepam 90km/h po AC, kjer je 10 in več snega pa 40km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kwa misleš da ti bojo šli pucat parkirišča oz čik pavze cone da boš loh ti fotko naredu? če je tok snega naenkrat.. še glavnih cest nimajo cajta splužt... men je logičn....pač negre.... tud mesta poplavi če pade v enem dnevu preveč dežja ker pač nima cajta odtečt tok vode naenkrat... mal potrpet 2 dni v letu in to je to.. al smo vesolci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!