Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

pred 13 minutami, KARMEN1 pravi:

Prazen avto bi dala za oviro, konje v prikolici pa niti pod razno.

Pa lahko policaj Bin Ladna lovi.......

ni bilo časa...vse skupaj je trajalo kako minuto, pa se je policaj spomnil, kar se je spomnil. Izteklo se je dobro...aja, mi smo pa hiteli svoje motorje umikat, če bi slučajno kaj počilo :D

 

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

 

dva komada iznenada sta pobegnila providi v Postojni, seveda fullgass mim vseh, pa je letečman na ridah ustvarjal cestno zaporo, ker ju provida ni mogla ujeti....da ne omenim komplet dirkanja od PO do rid. 

 

A semafor pod viaduktom Ravbarkomanda so tudi vsi skupaj čakali pa se pol lovili naprej? :D

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dlicen pravi:

A semafor pod viaduktom Ravbarkomanda so tudi vsi skupaj čakali pa se pol lovili naprej? :D

 

ja po mojem so meli "pavzo" skupaj s provido. En kamion sta v desni ovinek na mrtvo stisnila, pa se je šofer ustavu kar pri raciji in je hotu znort...napizdeval mulca na polno, tako da so še njega mal preverili, se je pa videlo, da sta ga morala zlo na tesno prehitet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svashta, si mogoče vidu približno starost motoristov? kasni motorji ss, naked, potovalc? ja zgleda da se nimasta zadost rada, pa še dnarja preveč.. :)  konc koncu  pa kadar provida enkrat posname tablice in prekrške si pečen.. :) pomoje

nimam izkušenj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Andro Asgaard pravi:

svashta, si mogoče vidu približno starost motoristov? kasni motorji ss, naked, potovalc? ja zgleda da se nimasta zadost rada, pa še dnarja preveč.. :)  konc koncu  pa kadar provida enkrat posname tablice in prekrške si pečen.. :) pomoje

nimam izkušenj :P

mladeniča, ne tako mlada, SS mopedi..nalepke na tablici preko črk :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, 3nity pravi:

flajštri?

jp, črne barve :P

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

ni bilo časa...vse skupaj je trajalo kako minuto, pa se je policaj spomnil, kar se je spomnil. Izteklo se je dobro...aja, mi smo pa hiteli svoje motorje umikat, če bi slučajno kaj počilo :D

 

Važno da so poskrbeli za varnost, saj če bi mladca ušla, bi bilo konec sveta. Predpise je treba upoštevati, prekrškarja pa bo treba obesiti na sramotilna stolpa pri klopci na ridah, zraven naj kamionaš pripelje furo težkega in ostrega kamna (takega kot je pri železniških tirih) in vsak, ki pripelje mimo, mora v vsakega vreči vsaj 2-3 kamne. Pa seveda na sebi ne smeta imeti nobene zaščitne opreme. Samo genitalije naj bodo zavite v majhno, tanko bombažno krpo, to pa zaradi spodobnosti.

Lp, Borutt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah škoda ne vem zakaj so mogli avte za oviro postavljat bi se policaji na tla ulegli in naredili ležečega policaja pa bi blo :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gretzky pravi:

Važno da so poskrbeli za varnost, saj če bi mladca ušla, bi bilo konec sveta. Predpise je treba upoštevati, prekrškarja pa bo treba obesiti na sramotilna stolpa pri klopci na ridah, zraven naj kamionaš pripelje furo težkega in ostrega kamna (takega kot je pri železniških tirih) in vsak, ki pripelje mimo, mora v vsakega vreči vsaj 2-3 kamne. Pa seveda na sebi ne smeta imeti nobene zaščitne opreme. Samo genitalije naj bodo zavite v majhno, tanko bombažno krpo, to pa zaradi spodobnosti.

Lp, Borutt

Pod takšen umotvor kar sebe podpiši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Pod takšen umotvor kar sebe podpiši. 

Sem mislil, da je bilo jasno, da gre za črni humor.

Moram pa priznati, da se v večini primerov strinjam s teboj, razen ko se preveč zaplezaš v neke pravne določbe, ki niti niso tako zelo pomembne kot druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prilizuj se policaju :kva2:

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

mladeniča, ne tako mlada, SS mopedi..nalepke na tablici preko črk :P

 

Rekli so mi, da ko zalepiš flajštre, vsaj odvij jn spravi vijake, da ne izpadeš budala :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, gretzky pravi:

Sem mislil, da je bilo jasno, da gre za črni humor.

Moram pa priznati, da se v večini primerov strinjam s teboj, razen ko se preveč zaplezaš v neke pravne določbe, ki niti niso tako zelo pomembne kot druge.

Pravne določbe? Sploh veš o čem pišeš? Naj namesto načela zakonitosti začne veljati načelo nečesa drugega? Recimo, baba čula, baba rekla ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Pravne določbe? Sploh veš o čem pišeš? Naj namesto načela zakonitosti začne veljati načelo nečesa drugega? Recimo, baba čula, baba rekla ? 

Ne, ne vem kaj pišem. :P

V mislih sem imel to, da si na primer zelo zapel pri prvi pomoči. Ker jo je pač treba imeti. Verjemi mi, da sem v nezgodi skoraj izkrvavel, pa ni nikomur prišlo na misel, da bo poiskal mojo prvo pomoč (niti njihove ne). Vsakih 5 let kupim novo, da je še po pravilih. Kolikokrat sem jo uporabil? Nobenkrat. Se pa s tistimi pincetami rada igrata moja otroka, gazice pa porabim, ko precejam orehovec. In to je vse.

Načela zakonitosti pa morajo veljati, saj se ne moremo zanašati na dobro presojo ljudi. Preveč nas je, vsak ima drugačen pogled na svet. Kar se zdi pomembno meni, se morda ne zdi pomembno nekomu drugemu. In obratno. Zato je treba sestaviti zakone, uredbe, pravilnike in druge akte, da se te stvari uredijo.

Najbrž pa ne bom povedal nič novega, če napišem, da pravni akti niso zapisani idealno. Vedno se lahko najde kakšna napaka, pomanjkljivost,... In ravno zato se te stvari spreminjajo, saj se spreminjajo tudi okoliščine v svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Andro Asgaard said:

svashta, si mogoče vidu približno starost motoristov? kasni motorji ss, naked, potovalc? ja zgleda da se nimasta zadost rada, pa še dnarja preveč.. :)  konc koncu  pa kadar provida enkrat posname tablice in prekrške si pečen.. :) pomoje

nimam izkušenj :P

Ce te ne dobi, dobis sam poloznico za pobeg. Pri navadnem policistu.. kako je pri providi ki zadevo snema nevem - verjetno isto..drgac grejo pa pritozbe da on ni vozil..

 

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ukica pravi:

kako je pri providi ki zadevo snema nevem - verjetno isto..drgac grejo pa pritozbe da on ni vozil..

Provida snema. In na koncu dobiš račun za vse posnete gluposti. Če nisi lih na offroad motorju brez tablice je kr neumnost bežat pred policijo (v mestu še mogoče gre, takole na odprtem pa nimaš kam) - seveda bojo obvestili kolege par kilometrov naprej in pol te lepo ustavijo. V hosti pa te ne bojo lovili če nisi prej lih banke oropal.

Marsikakemu vaškemu Markezu pa take podrobnosti niso jasne... pol pa se zaganja in pridno nabira postavke na računu in bingo točke. Al pa se na stari cesti proti Primorski proba znebiti avta ki mu sledi :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, gretzky pravi:

Ne, ne vem kaj pišem. :P

V mislih sem imel to, da si na primer zelo zapel pri prvi pomoči. Ker jo je pač treba imeti. Verjemi mi, da sem v nezgodi skoraj izkrvavel, pa ni nikomur prišlo na misel, da bo poiskal mojo prvo pomoč (niti njihove ne). Vsakih 5 let kupim novo, da je še po pravilih. Kolikokrat sem jo uporabil? Nobenkrat. Se pa s tistimi pincetami rada igrata moja otroka, gazice pa porabim, ko precejam orehovec. In to je vse.

Načela zakonitosti pa morajo veljati, saj se ne moremo zanašati na dobro presojo ljudi. Preveč nas je, vsak ima drugačen pogled na svet. Kar se zdi pomembno meni, se morda ne zdi pomembno nekomu drugemu. In obratno. Zato je treba sestaviti zakone, uredbe, pravilnike in druge akte, da se te stvari uredijo.

Najbrž pa ne bom povedal nič novega, če napišem, da pravni akti niso zapisani idealno. Vedno se lahko najde kakšna napaka, pomanjkljivost,... In ravno zato se te stvari spreminjajo, saj se spreminjajo tudi okoliščine v svetu.

Se mi zdi, da kar iščeš mojo pozornost.

Kaj sem zapel pri prvi pomoči? Mogoče je zate zapeti, da nekomu napišem, da je prva pomoč obvezna po zakonu in, da si lahko z njo pomagaš, če jo imaš? Ker, če jo nimaš, jo ne moreš uporabiti. 

Je sedaj zakonodaja kriva, da niso nesposobni ljudje znali pomagati krvavečemu? Mogoče pa niso hoteli pomagati. Jim je bilo škoda prve pomoči. Tudi takšni so.

Zdaj pišeš o pomembnosti zakonodaje, pred tem pa je bilo bolj pomembno nekaj drugega. Odloči se, kaj bi rad. 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jskrablin pravi:

Provida snema. In na koncu dobiš račun za vse posnete gluposti. Če nisi lih na offroad motorju brez tablice je kr neumnost bežat pred policijo (v mestu še mogoče gre, takole na odprtem pa nimaš kam) - seveda bojo obvestili kolege par kilometrov naprej in pol te lepo ustavijo. V hosti pa te ne bojo lovili če nisi prej lih banke oropal.

Marsikakemu vaškemu Markezu pa take podrobnosti niso jasne... pol pa se zaganja in pridno nabira postavke na računu in bingo točke. Al pa se na stari cesti proti Primorski proba znebiti avta ki mu sledi :lol1:

Vsi ti drkači na ridah in ostalih cestah imajo jajca vrteti ročico za plin, za sprejeti posledice so pa majhne punčke. Brez jajc, seveda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Se mi zdi, da kar iščeš mojo pozornost.

Kaj sem zapel pri prvi pomoči? Mogoče je zate zapeti, da nekomu napišem, da je prva pomoč obvezna po zakonu in, da si lahko z njo pomagaš, če jo imaš? Ker, če jo nimaš, jo ne moreš uporabiti. 

Je sedaj zakonodaja kriva, da niso nesposobni ljudje znali pomagati krvavečemu? Mogoče pa niso hoteli pomagati. Jim je bilo škoda prve pomoči. Tudi takšni so.

Zdaj pišeš o pomembnosti zakonodaje, pred tem pa je bilo bolj pomembno nekaj drugega. Odloči se, kaj bi rad. 

 

 

Ne iščem tvoje pozornosti. Sem se pa malo pošalil s podpisom pod mojim "umotvorom". Se ti opravičujem, res te nisem imel namena užaliti, nikakor ne. Sem ti že povedal, da se s teboj velikokrat strinjam, vendar da včasih malo pretiravaš.

Po mojem laičnem mnenju je veliko hujše, če imaš zlizane gume, kot pa da nimaš prve pomoči. Ne vem kakšna je razlika pri kazni, ampak tu imam pač neke prioritete. In to je samo primer. 

Zakonodaja je seveda potrebna, ker drugače bi brez posledic vsak delal po svoje. Na veliko področjih.

p.s.: S seboj imam vedno prvo pomoč, pa čeprav je še nisem uporabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, gretzky pravi:

Ne iščem tvoje pozornosti. Sem se pa malo pošalil s podpisom pod mojim "umotvorom". Se ti opravičujem, res te nisem imel namena užaliti, nikakor ne. Sem ti že povedal, da se s teboj velikokrat strinjam, vendar da včasih malo pretiravaš.

Po mojem laičnem mnenju je veliko hujše, če imaš zlizane gume, kot pa da nimaš prve pomoči. Ne vem kakšna je razlika pri kazni, ampak tu imam pač neke prioritete. In to je samo primer. 

Zakonodaja je seveda potrebna, ker drugače bi brez posledic vsak delal po svoje. Na veliko področjih.

p.s.: S seboj imam vedno prvo pomoč, pa čeprav je še nisem uporabil.

Tudi tisto o iskanju pozornosti je bil črni humor :lol1:.

Razlika v kazni je štirikratna. 

Ostalo imaš prav. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Borutt pravi:

Vsi ti drkači na ridah in ostalih cestah imajo jajca vrteti ročico za plin, za sprejeti posledice so pa majhne punčke. Brez jajc, seveda. 

jajca bi imela, če bi pobegnila , ne pa da so ju ujeli :P

za ustavit ne rabiš jajc, dovolj je da se kesaš ali pa si dovolj brihten, da veš, da ni šanse po cesti pobegnit.

pa prosim, da se ne omenja dirkačev na ridah, fanta sta namreč počenjala neumnosti v Postojni in od tam naprej so ju lovili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

jajca bi imela, če bi pobegnila , ne pa da so ju ujeli :P

za ustavit ne rabiš jajc, dovolj je da se kesaš ali pa si dovolj brihten, da veš, da ni šanse po cesti pobegnit.

pa prosim, da se ne omenja dirkačev na ridah, fanta sta namreč počenjala neumnosti v Postojni in od tam naprej so ju lovili.

Omenjal bom drkače na ridah, ker je naslov teme Kačje ride. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Omenjal bom drkače na ridah, ker je naslov teme Kačje ride. 

 

lepo da se držiš teme :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Omenjal bom drkače na ridah, ker je naslov teme Kačje ride. 

 

 

pred 23 urami, Borutt pravi:

Vsi ti drkači na ridah in ostalih cestah imajo jajca vrteti ročico za plin, za sprejeti posledice so pa majhne punčke. Brez jajc, seveda. 

Kaj mislis s tem da sprejet posledice so majhne puncke,kako bi ti po mosko sprejel posledice? In da so brez jajc dvomim ker ne bi potem bezala moj pogled na to. 

Verjetno mislis da nimajo jajc da bi spostovali predpise no tu ti dam prav res jih nimajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!