Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

pred 2 minutami, Rogerg pravi:

ja kwa misleš da ti bojo šli pucat parkirišča oz čik pavze cone da boš loh ti fotko naredu? če je tok snega naenkrat.. še glavnih cest nimajo cajta splužt... men je logičn....pač negre.... tud mesta poplavi če pade v enem dnevu preveč dežja ker pač nima cajta odtečt tok vode naenkrat... mal potrpet 2 dni v letu in to je to.. al smo vesolci

če to leti name pa na čik pavzo na ridah, preber še mal objav nazaj, ker sploh ni poanta v parkirišču, ampak sem pojasnil stanje oziroma situacijo na cesti danes. In če bi prebral bi uvidel da ni problem zimska služba. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne k si napisu da niso kurbe nč spucal na ridah naprimer... da ni šlo in si mogu obrnt...  sm dojel kot da se pizdiš čez pluženje.... zato sm reku da treba pač  razumet stanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Rogerg pravi:

ne k si napisu da niso kurbe nč spucal na ridah naprimer... da ni šlo in si mogu obrnt...  sm dojel kot da se pizdiš čez pluženje.... zato sm reku da treba pač  razumet stanje

kje pa, šalil sem se, plugi so že delali na vso moč, preverjeno včeraj skoraj do Krškega (tja in nazaj) škripa drugje.

Da sem moral obrnit, pa ne 1x je samo informacija, koliko ga je zapadlo in kako je bil moker. Recimo sem v Višnji gori hotel mimo zastojev, pa skočil dol z AC in zavil v klanec proti Polici...čez 100m sem že obračal, pa kombi dobro gre po snegu. Jebiga mokr sneg.

Potem pa nazaj na AC in slalom mimo šleperjev in avtov z letnimi gumami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

Ni Dars kriv,

japaje :P

tut za Ride je kriu :P

res pa je, da še danes niso počiščeni pločniki, razen pred našim blokom ... da nau DARS kriu, če bo kakšn padu in si zlomu kj ;)

 

pred 18 urami, Rogerg pravi:

sm dojel kot da se pizdiš čez pluženje.... zato sm reku da treba pač  razumet stanje

itak da pizdi, sam da mene jezi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

japaje :P

tut za Ride je kriu :P

res pa je, da še danes niso počiščeni pločniki, razen pred našim blokom ... da nau DARS kriu, če bo kakšn padu in si zlomu kj ;)

 

tis mal kriu, sam to so leta kriva :ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

tis mal kriu, sam to so leta kriva :ras:

js sm puklast :ras:

aja .. sj cesta je tut lahko puklasta, pol je pa DARS kriu :P

p.s.

a ride so bile splužene ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

js sm puklast :ras:

aja .. sj cesta je tut lahko puklasta, pol je pa DARS kriu :P

p.s.

a ride so bile splužene ?

 

sej niso mogli vsega. Mislm a veš, v eni uri se nabere 10cm novega. Vse belo, pa ledene ploskve, tako da me še danes hrbet boli.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

sej niso mogli vsega. Mislm a veš, v eni uri se nabere 10cm novega. Vse belo, pa ledene ploskve, tako da me še danes hrbet boli.

 

vem .... saj zato pa ne more bit cesta suha ali vsaj črna ... to itak skoz govorim ...

pa je zima kj uničla cesto preko Planine ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

vem .... saj zato pa ne more bit cesta suha ali vsaj črna ... to itak skoz govorim ...

pa je zima kj uničla cesto preko Planine ?

 

mislim, da ne, če je uničena potem je od avtobusov in kamionov, ki so orali preko bankin, da so zdelali klanec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

mislim, da ne, če je uničena potem je od avtobusov in kamionov, ki so orali preko bankin, da so zdelali klanec.

sj sva midva tut že rila bankine po ridah, pa nisva nč unićla .. ceste mislim :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Fočk , pa slika za Šeširja.

IMG_20180406_131320.thumb.jpg.60395c41cdae1d7c0dc5cbecd0e90074.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Lepo,da lubico preobul..

niso bile zastonj :(

mi je pa @skalar36častil kavo, to pa tudi nekaj vela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Rogerg pravi:

dons je en neki fotku :photo:

kdo od kle?

Tud jst opazu. Dvomm da je kej kolenckov dans ujel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 4. 2018 ob 18:08, Ervin93 pravi:

Tud jst opazu. Dvomm da je kej kolenckov dans ujel :D

tole je posneu moj biuši prijatu, ki se ne oglaša več tuki :P

IMG_3854.thumb.JPG.ab4f5b86bc96abc2d80e70c100519b2c.JPGIMG_3855.thumb.JPG.09a987787c4b5ba4d875f72783e0aeed.JPGIMG_3867.thumb.JPG.af0aa5714ac2d57e25ce20ae2c64057b.JPGIMG_3868.thumb.JPG.447fa564fe5f469d08302300a5b5c48b.JPGIMG_3869.thumb.JPG.d11991d85a20e69316be56dc3851ff2a.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 4/11/2018 at 1:24 PM, Xebec said:

:panic:

29872651_10213976281538700_7574750997198790289_o.thumb.jpg.1a920cc406d537560a917fce31998774.jpg

A te je to kakšen radar slikal z nadvoza? Morda @Borutt ? :lol1:Drugače si pa lepo zrihtan, usklajene barvne kombinacije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!