Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7

Priporočene objave

Jap... Bo treba po nova očala... My bad. Se opravičujem... Sicer pa ni bilo dosti časa za gledanje kdo je bil. Sem prebral Snoopy-jevo objavo, da boste šli proti idriji, bila je fazerka za njo pa Snoopy... Sem mislil da sta ti pa on. Še enkrat... SE OPRAVIČUJEM!

:blush:

Ni kej, vsak se zmoti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do okulista po niv čoroskop :winkiss:

a je možn da sm mal pred 19h vidla parkiran motor od bivola v paviljonu na brezovci???

no bivola pa sm vidla ob 18h v bledu z eno srebrno zverinco;)

Mozno :) Tanjuska je bila z njim, sta prisla z mistiyem do rid obrnit na poti domov iz Mobikroga :)

Drugace pa zgleda, da smo se ravno falili.. Z Mihom sva skocila do Rakitne, v Logatcu stedala Snoopya in Oso in smo se skup odpravili gor, pomoje je bila ura ene 18 :)

No nic ne de, itak se jutri vidimo :)

Start za Mobikrog ob 11.00 iz Petrola v Cerknici. V kolikor Mobikrog se ne bo saniran oziroma ne bo tam nic, predlagam da se zapeljemo do bliznjega Racelanda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če bi mimo prletu tvoj fotr si tel rečt.... :klicaj: . PJ, kar sm prebral u eni drugi temi me je kr mal vrglo s tira. začni pometat doma. in tik ob sredinski črti vozijo objestneži, ki jih tako preganjaš iz Rid. Po liniji ovinka...dej no. Sej voziš po zdravi pameti al ne?!? Za to ni treba po "špuri"....... ride se odpravlajo na zimsko spanje. mogoče bo drugo leto tam lepše.....

No ja... če bi poznal cesto, bi vedel da je na desni vrinjeno avtobusno postajališče in je sama cesta zaradi tega malenkost ožja, in je ravno sredinska črta tista, ki ti daje orientir, kako sploh odpeljati ovinek... In tukaj govorimo o hitrosti 70 - 90 km/h na "odprti" cesti, ne divjanju ... a-ja, pa z avtom.

Piki ima pred svojim pragom pometeno, brez skrbi. ;) In to veliko bolje kot večina. Ampak o tem ob kakem pivu..... ups, pardon, ne pijem alkohola... ob kavici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja... če bi poznal cesto, bi vedel da je na desni vrinjeno avtobusno postajališče in je sama cesta zaradi tega malenkost ožja, in je ravno sredinska črta tista, ki ti daje orientir, kako sploh odpeljati ovinek... In tukaj govorimo o hitrosti 70 - 90 km/h na "odprti" cesti, ne divjanju ... a-ja, pa z avtom.

Piki ima pred svojim pragom pometeno, brez skrbi. ;) In to veliko bolje kot večina. Ampak o tem ob kakem pivu..... ups, pardon, ne pijem alkohola... ob kavici.

Tist desni ovinek v smeri proti idriji, je kr zajeban, zna malo vn drset. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist desni ovinek v smeri proti idriji, je kr zajeban, zna malo vn drset. :krneki:

Dobro vem... Sem se vozil tam "celo pomlad in poletje" z mopedom v službo... In sem naštudiral vsak ovinek posebej... Še opralo me je nekajkrat. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej jst sm čisto pridn, tako da pridem v sredo na rogljičke.

Samo povej kam :naughty: :naughty:

To bo pa kar na ridah.. na spodnjem pakplacu The ovinka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mozno :) Tanjuska je bila z njim, sta prisla z mistiyem do rid obrnit na poti domov iz Mobikroga :)

Drugace pa zgleda, da smo se ravno falili.. Z Mihom sva skocila do Rakitne, v Logatcu stedala Snoopya in Oso in smo se skup odpravili gor, pomoje je bila ura ene 18 :)

No nic ne de, itak se jutri vidimo :)

Start za Mobikrog ob 11.00 iz Petrola v Cerknici. V kolikor Mobikrog se ne bo saniran oziroma ne bo tam nic, predlagam da se zapeljemo do bliznjega Racelanda :)

Help me out please. Mene ste prehiteli na palninskem polju, tik pred novim asfaltom. kdo točno je šu mimo?!? prepoznal sm tebe, kr te je težko falit, pa plava Yamaha, ne čist nova, (osa?), CBR 1000 belordečečrna? in kaj zaena zadeva še?

prehiteli ste poštni nabiralnik. ne motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Help me out please. Mene ste prehiteli na palninskem polju, tik pred novim asfaltom. kdo točno je šu mimo?!? prepoznal sm tebe, kr te je težko falit, pa plava Yamaha, ne čist nova, (osa?), CBR 1000 belordečečrna? in kaj zaena zadeva še?

prehiteli ste poštni nabiralnik. ne motorista.

Bili smo

DeX (Comet 650)

Snoopy (GSXR600)

Osa (Thundercat 600)

Miha (CBR1000rr)

Zakaj je pa mene tezko falit? Crn motor pa crnosiv kombinezon pa res ne izstopata :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil gor in moram reči, da je bilo super. Cesta glede na predhodne vremenske razmere odlična. Kar nekajkrat sem videl policijski avto-dejansko so ojačali kontrolo.Motoristev je bilo kar lepo število. Posnel pa sem tudi krajši filmček. Na Google video je zelo slaba kvaliteta. Če se kdo opazi na videu mu lahko uplodam v boljši kvaliteti. Uživajte še naprej...

Objavim video takoj ko Google video odobri muvič...lp

post-14902-1190494234_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam si pa norc.. občasno snemaš na zunanjemu delu ovinka.. jajca pa maš :) al pa pameti nimaš :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno verjetno res ni.. Ampak po drugi strani bom pa raje tiho, ker sem se takrat z 38.5 po Mobikrogu preganjal :D

Sam najbolj ves, ce se odlocis, Petrol Cerknica, 11.00 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons se bom okol 6ih pelu čez ride...bo kdo gor tkrt :whistle:

Or(g)AzEm!

Če se boš ti p'rpelu (po kolenu), bom pa še jst pršou! :yes: :worship:

Bom zate naviju!!! :OK: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili smo

DeX (Comet 650)

Snoopy (GSXR600)

Osa (Thundercat 600)

Miha (CBR1000rr)

Zakaj je pa mene tezko falit? Crn motor pa crnosiv kombinezon pa res ne izstopata :)

Naturlich. u poplavi kometov te je res težko prepoznat. ;)

A je bla to dinamična vožnja, kakršno si omenjal za panoramsko furo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vau, kaki hudi filmi ... predlagam, da jih na eurosportu dajo vmes med dirko motoGP ... :lol1:

Res hudi filmčki :yawn: ...kva je to ,,babica gre na jug 106 del,,?

Res se oproščam ker so clipi zapravili nekaj sekund vašega "dragocenega" življenja. Sem pač malo hotel popestriti temo, da se samo ne piše ampak, da se vidi kako dejansko zadeva zgleda.

Bom naslednjič rajši naložil slike vevrc. :headbang: :headbang:

Res se proščam še enkrat....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!