Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

tule je bl švoh...bom mogu kr jest furat,če ne bo še zamorjen ratu :kva2: :whistle:

BIVOL!!! NE SE TOLAŽIT, TAHUJŠE ŠE PRIDEJO!!!! :whistle: POL PA BOŠ JOKU!!! :slap: HEHE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Or(g)AzEm!

Če se boš ti p'rpelu (po kolenu), bom pa še jst pršou! :yes: :worship:

Bom zate naviju!!! :OK: :OK: :yea1:

A ti mene slučajn poznaš...

Spodej v Planini je sedel v belem kanguju, ne vem pa če je mel radar :whistle:

Kdaj pa je biu ta kangoo prbližn v planini...da ne bom slučajn kkšne nepričakovane položnce dubu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecal skupino (tahitro), bili malo pred Bostanjem ob cca 16.00h. A ste bli vi???

Ujeti na delu ... sej nismo bili prehitri, a ne? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ujeti na delu ... sej nismo bili prehitri, a ne? :whistle:

sej ste mel mene zravn, da sm vas bremzala... :blush:

HVALA VSEM ZA DRUŽBO IN POTRPLJENJE!

A smo naredil 390 km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ste mel mene zravn, da sm vas bremzala... :blush:

HVALA VSEM ZA DRUŽBO IN POTRPLJENJE!

A smo naredil 390 km?

jst mam na števčku k sm zbrisu ga na planin k sva cakala tadeja od takat sm naredu jst 398km ostali ste mel pa se mal vec k ste sli do logaca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ste mel mene zravn, da sm vas bremzala... :blush:

HVALA VSEM ZA DRUŽBO IN POTRPLJENJE!

A smo naredil 390 km?

Nč nas nisi bremzala.

Lih sva se pogovarjala, da je bilo zelo vredu, da si bila zraven, saj bi lahko drugače fantje preveč letel. :rolleyes:

Km pa je res tam nekje. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol pol 8ih sm vs sreču na brezovci pr uni črpalki ena pred petrolom ne vem kko se že reče (dexa, bikerja77, pa polono men se zdi unga četrtga pa nism vidu dobr)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol pol 8ih sm vs sreču na brezovci pr uni črpalki ena pred petrolom ne vem kko se že reče (dexa, bikerja77, pa polono men se zdi unga četrtga pa nism vidu dobr)

tadejz je bil četrti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tle dex ze za en krog prehiteval? :naughty:

Za pol pa res :D

Ker je itak tako kratka pista, da sem bil verjetno na zacetku ze na polovici, ko je on startal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč nas nisi bremzala.

Lih sva se pogovarjala, da je bilo zelo vredu, da si bila zraven, saj bi lahko drugače fantje preveč letel. :rolleyes:

Km pa je res tam nekje. :worship:

ZA VAS NEVEM! MI KI SMO VAM UŠLI, ČISTO NA KONCU FURE PRED LJUBLJANO, JE LETELO KO SNETA SEKIRA, TAM NEKJE OD DOMŽAL NAPREJ!!! :whistle: KOLK PA NEPOVEM, KER TUD NEVEM!!!! :whistle: AMPAK JE FINO IN KREPKO LETELO!!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... drgač je blo pa full dobr :OK: ...ko bi le blo večrat tko........ :whistle: :naughty:

super turca :yea1: ,...z priokusom praha(makadam)...tega pa je blo res mal preveč...še dobro, da smo Rakitno črtali :whistle: :whistle: ...

hvala vsem za družbo trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif... še kdaj ponovimo..mogoče v večjem številu(hitra skupinca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA VAS NEVEM! MI KI SMO VAM UŠLI, ČISTO NA KONCU FURE PRED LJUBLJANO, JE LETELO KO SNETA SEKIRA, TAM NEKJE OD DOMŽAL NAPREJ!!! :whistle: KOLK PA NEPOVEM, KER TUD NEVEM!!!! :whistle: AMPAK JE FINO IN KREPKO LETELO!!!! :naughty:

X92km/h :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA VAS NEVEM! MI KI SMO VAM UŠLI, ČISTO NA KONCU FURE PRED LJUBLJANO, JE LETELO KO SNETA SEKIRA, TAM NEKJE OD DOMŽAL NAPREJ!!! :whistle: KOLK PA NEPOVEM, KER TUD NEVEM!!!! :whistle: AMPAK JE FINO IN KREPKO LETELO!!!! :naughty:

kr fajn je letelo..od trzina naprej...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!