Skoči na vsebino

Stunt, vragolije, wheeliji, stoppiji, burnouti


Stric Burek

Priporočene objave

kr lep posnetk :)

pa tut zlo lep aerox :P me kr mika d bi si spet kj tazga nabavu :D sam za igrt tkole ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sicer je stara fotka... but cool :whistle:

post-6348-1196026698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kot obvestilo;umrl je Evil Knievel,ena največjih legend kaskaderjev,star 69 let,in to ne na motorju pač pa kar v postli.

V Ameriki ima status legende,v karieri pa se je pohvalu da si je polomil vse kosti,nekatere seveda tudi večkrat.Naj počiva v miru!

http://www.youtube.com/watch?v=Gg9Hrp0CVms

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fox, bi blo fino če boš sem kako sliko nalimal od progresa štimanja CBRe... Pa mal povedal kaj in kako si zrihtal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa fox :D a si že nabacu CBRo ? pa nč povedou :P

mal popej slikce spotoma ja :)

pa ko bo končana & ko boš spet mal trenirou, mi povej, pridem gledat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je stara fotka... but cool :whistle:

A smem sam prašat kje je tole slikan? :) se mi nekam znan zdi :huh:

opa fox :D a si že nabacu CBRo ? pa nč povedou :P

mal popej slikce spotoma ja :)

pa ko bo končana & ko boš spet mal trenirou, mi povej, pridem gledat :OK:

U glej ga pa res :D Tadej nč ne poveš hehe...Dej res kšno slikco prpopej :OK: a si zdej še kej za Iskro al je pavza? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap,res sem nabavu cbro,sam rihtal je še nisem nič ker doma prenavlamo garažo tko da jo bomo januarja začel rihtat. :)

Roky za iskro sem pa ponavad med vikendi,med tednam nč več,prid mal pogledat napredek :grim

Slikce bom pa pol ko jo bom začel rihtat dajal gor...

Tukaj na tem linku pa je še video(video je na strani od frendov k majo band :D ) http://www.myspace.com/themorrons

LP Tadej--DolencT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap,res sem nabavu cbro,sam rihtal je še nisem nič ker doma prenavlamo garažo tko da jo bomo januarja začel rihtat. :)

Roky za iskro sem pa ponavad med vikendi,med tednam nč več,prid mal pogledat napredek :grim

Slikce bom pa pol ko jo bom začel rihtat dajal gor...

Tukaj na tem linku pa je še video(video je na strani od frendov k majo band :D ) http://www.myspace.com/themorrons

LP Tadej--DolencT

Ei tastar ti sam sms pošl al pa poklič kdaj boš gor pa z veseljem pridem :) upam, da z motorjem hehe :) ...Če bo ta vikend kej vremena se vidmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa zakupil tak parking? V Slo :huh: ?

ni zakupljen. greš tja, in se pač voziš po njem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti gre kr dobr, sam z cbr900 bo pa malo težje vse skupi....

Ja,se zavedam da bo težje s CBRo,ampak vaja dela mojstra... :)

S parkingom imamo pa v Kranju res srečo,še bolj je blo pa na laborah pred iskro dokler niso postavil ograje :ninja:

LP Tadej-DolencT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,se zavedam da bo težje s CBRo,ampak vaja dela mojstra... :)

S parkingom imamo pa v Kranju res srečo,še bolj je blo pa na laborah pred iskro dokler niso postavil ograje :ninja:

LP Tadej-DolencT

Noja mamo srečo pa tud ne...Unga na Laborah je res škoda ane, čeprov ta je pa kul, ker je bolj zakoten pa ga ne najde vsak, da ni poj 100 firbcov hehe :) bi mogl tm v kotu sam kšne klopce postavt pa zvečer kšn pir :whistle:

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noja mamo srečo pa tud ne...Unga na Laborah je res škoda ane, čeprov ta je pa kul, ker je bolj zakoten pa ga ne najde vsak, da ni poj 100 firbcov hehe :) bi mogl tm v kotu sam kšne klopce postavt pa zvečer kšn pir :whistle:

eh, sj se usedš na robnik, pa je čist ql.. al pa kr na motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bi mogl tm v kotu sam kšne klopce postavt pa zvečer kšn pir :whistle:

Ni neumna ideja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprov ta je pa kul, ker je bolj zakoten pa ga ne najde vsak, da ni poj 100 firbcov hehe :) bi mogl tm v kotu sam kšne klopce postavt pa zvečer kšn pir :whistle:

:evilgrin: Pripopaj pot, da lahko prinesem pir :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki ni fajn limat poti kje je to :D poj se zadeva lohk preveč skomercjalizira :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni neumna ideja :D

:naughty: :naughty: Ja ja...tle pred Merkurjam na gujsncah k smo se včas dobil je preveč sejvsivemokoga :D un plac je pa fajn skirt hehe :D

Matr, neki slab vreme za vikend napovedujejo :BUA:

:evilgrin: Pripopaj pot, da lahko prinesem pir :whistle:

Če te resno zanima ti lahko na PM povem pot, sam povej iz kje si hehe :) pivo je pa dobrodošlo :beer2: hehe hecam se...brez alkohola na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: :naughty: Ja ja...tle pred Merkurjam na gujsncah k smo se včas dobil je preveč sejvsivemokoga :D un plac je pa fajn skirt hehe :D

Matr, neki slab vreme za vikend napovedujejo :BUA:

Če te resno zanima ti lahko na PM povem pot, sam povej iz kje si hehe :) pivo je pa dobrodošlo :beer2: hehe hecam se...brez alkohola na motorju :D

res pa je da pridejo občasno (poleti) mal pogledat kapsi kaj se dogaja :D ampak ne težijo nč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res pa je da pridejo občasno (poleti) mal pogledat kapsi kaj se dogaja :D ampak ne težijo nč :P

Mislm, da se FOX s tem nau strinjov hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da se FOX s tem nau strinjov hehe :D

jah, nj pa skoč z motorja takrt :P pa reče da ga sam gleda :D

takrt k sva s Kokam kolenčkala po parkirišu niso nč težil.. (ker sva mela use dokumente vrjetn) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če te resno zanima ti lahko na PM povem pot, sam povej iz kje si hehe :) pivo je pa dobrodošlo :beer2: hehe hecam se...brez alkohola na motorju :D

Pridem pogledat, ko se malo s topli. Za letos to verjetno odpade :trance_33_sleep:

UNI bo v igri :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!