Skoči na vsebino

Honda CBR 600 RR


Vojč

Priporočene objave

Glede na to da je letošnja CBR 600 RR precej spremenjena od predhodnic, predlagam, da v to temo pišemo vse zvezi z Hondo CBR 600rr "07" dalje....

Zanima me, če se da dobiti kakšni lepši nosilec reg. tablice od originalnega, glede nato, da je zadnja luč pod izpuhom?

Tukaj je motosvetov test in fotografije: http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=3238

in tehnični podatki ter še dodatna galerija fotografij: http://www.motosvet.com/katalog/moto_show.php?cid=2_805

2007040114_IMG_7011.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo zamenjal original auspoh z Akrapovičem ali čem podobnem?

Smo z Leo Vince slip-on, zvok fenomenale, ostalo pa po mojem isto. Je karbonski, le zadni del je iz titana, ki pa se je obarval na rjavo, kar ne zgleda prav lepo. Evolution line pa je tudi zadnji del iz karbona. Akrapo? Je lepši in dražji.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo z Leo Vince slip-on, zvok fenomenale, ostalo pa po mojem isto. Je karbonski, le zadni del je iz titana, ki pa se je obarval na rjavo, kar ne zgleda prav lepo. Evolution line pa je tudi zadnji del iz karbona. Akrapo? Je lepši in dražji.

L.p.

Tko zgleda pa nov

post-8563-1191419870_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem z novo CBR naredil km(cca.300) le za vzorec, sem tu in tam opazil oziroma zaslišal "škripanje" prednjih bremz-ploščič :wacko: upam, da je to zdaj na začetku, ker je še novo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem z novo CBR naredil km(cca.300) le za vzorec, sem tu in tam opazil oziroma zaslišal "škripanje" prednjih bremz-ploščič :wacko: upam, da je to zdaj na začetku, ker je še novo O:-)

Kr še neki kilometrov nared pa ne bo nič več "škripal". Testna je bremzala brez škripanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me, ce ima kdo vgrajen aftermarket vizir in kako se obnese, ter katere crashpade imate (beri: nisem pristas vrtanja lukenj v plastiko) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jz mam na moji RR-ki Puigove crash pade. Ni treba nč vrtat in je enostavn za zmontirat. Urca dela če si sam. Bli so pa cirka 120€.

Zgledajo pa tkole:

dsc02264uq6.th.jpg

in

p1010013hx5.th.jpg

Bo kdo investiru v gear indicator???

Popravljeno . Popravil Poljachina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam na moji RR-ki Puigove crash pade. Ni treba nč vrtat in je enostavn za zmontirat. Urca dela če si sam. Bli so pa cirka 120€.

Zgledajo pa tkole:

dsc02264uq6.th.jpg

in

p1010013hx5.th.jpg

Bo kdo investiru v gear indicator???

A mas mogoce kaksno slikco kako drugace pridejo narejeni?

Ps. sem ze investiral v gear indicator ker brez njega enostavno ne morem :whistle: (ce rabis info.. PM ali pa MSN)

lp, D.

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne žal mam sam tele slike... Bom pa verjetno vzel plastike dol enkrat pozimi ker bom probu neki priredit. Takrat lahko poslikam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač so pa puigove šipce zlo ql. Velik čelnega vetra usmerjo čez tebe in tud ne zgledajo nevem kok glumozno.

Mam namen kupt spomladi, pred prvo vožnjo :D

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/PUIG-RACING...sspagenameZWDVW

sem jo mel v roki pa mi ne deluje kej prevec visja oz. napeta od originalne.. sem pa najdu nekoga v slo. ki jih sam rise in prodaja ce koga zanima PM da ne bom delal reklame :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole tole zgleda original & Akrapo ..... zvok čist poezija, kaj drugega pa ni zaznati :)

Tale akrapovič je res čeden.Sem ga gledal na ninji 6-tki in so res zadel dizajn.Zvok je pa neki posebnga, se mi zdi da ni čist

tak kot pri drugih 600-takih.

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je kdo že kj pojaču bremzni sistem z pletenimi napeljavami? In kakšni so kj vtisi z temi pletenimi napeljavami. Baje da se zelo izbolša filing na bremzni ročki.

Aja pa kok ste dal za sprednji in kje ste kupl ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že kj pojaču bremzni sistem z pletenimi napeljavami? In kakšni so kj vtisi z temi pletenimi napeljavami. Baje da se zelo izbolša filing na bremzni ročki.

Aja pa kok ste dal za sprednji in kje ste kupl ?

Za vožnjo po cesti po mojem mnenju čisto nepotreben strošek. Zavore z opletenimi cevkami se manj podajajo in niso občutljive na pregrevanje zavorne tekočine. Ceno lahko izveš pri Čarmanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj jz bl za na pisto cilam z temi napeljavami. K se je hod ročice kr občutno zvečal po priganjanju po grobniku in mobikrogu...

V TCju so recimo 95€ sm lih gledu, so pa Lucasove... jih ma kdo, se dobr obnesejo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucas drži tudi Louis. Ima kolega in je zadovoljen, sem pa prepričan, da ima tudi kakšen od forumašev.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Živjo

-A kdo ve kakšne so vse razlike med US in EU modelom 07 600 CBR?

Kolikor vem, v USA orange smerniki in odsevniki na sprednji vilici, ter zadnji strehici, pa seveda stranske oznake pri njih cbr racing kod nas only cbr. Števec tudi v miljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej pri motorju samem ali elektroniki potem ni, kakor je to recimo pri kawasakiju zx6r?

Ne, razen če ima katera od zveznih držav kakšne omejitve glede moči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!