Skoči na vsebino

Honda DN-01


antares

Priporočene objave

Pa kdo bo to kupil? Jaz ziher ne! Tut če bi imel preveč denarja. Še dobro da imajo omejene proizvodne možnosti, ker drugače bi bla še večja zguba, če bi jih na polno štancali :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ga gledala ene 10dni nazaj morem rečt da je kr zanimiv v živo

in bi se rada z njim zapeljala en giro

da vidm kako se je peljat brez da stiskaš sklopko in pretikaš prestave

skratka zanimiv in ne preveč ušečen nasploh pa zasoljen s ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, se mi je zdelo, še vedno ogabno grda (sem vseeno kliknil na temo, če bi mi slučajno v tem času, ko se o njej ni toliko govorilo manj grda ratala, pa ni) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tut sam sem si jo ogledal v ponedeljek in bom rekel takole: dizajn je špica, moped res dobro zgleda, ne gleda na to KAJ JE.. :naughty: .

cena bi bila pa glede na vgrajeno tehnologijo popolnoma prava, s kakim vsaj 1000 kubičnim (al pa še mal zram...) strojem, pa če bi moped še za 10 % v vse smeri povečali, bi bla to res potovalna, udobna ladja brez primere! :evilgrin: Tako pa... škoda.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

DN-ka je že nekaj časa v Sloveniji. Jo že kdo vozi ? Kakšna izkušnja s testne vožnje. Kaj pa cena? Jo še vedno rinejo PREVISOKO.

Sam tok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da so prodali samo 1 (EN) primerek...

Testne po mojem ni za pričakovat, saj ni namenjena širšim množicam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da so prodali samo 1 (EN) primerek...

Testne po mojem ni za pričakovat, saj ni namenjena širšim množicam.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Zdravo

Da mal obudim temo,ali ima kdo izkušnje s tem "motorjem"?

Mal me zanima vozne lastnosti,poraba itd...Ali je to zadeva za boljšo polovico,namreč je bolj majhne postave 165

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj pravite o conceptu cruiser modela Honda DN-01? Isti avtomatik 6 predstav in nizko težišče. baje so samo 3 kosi v Sloveniji? Ima kdo izkušnjo z vožnjo tega morskega psa? Hvala že v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni,  sem eden od lastnikov Honde DN01 v Sloveniji. Motor vozim ze nekje 3 leta in mislim ,da ni lepše zavozit tako elegantno nobenega drugega motora kot hondo dn01. Če te pa še kaj zanima pa me kontaktiraj na podpora@pking.si . lp ;) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo! Tudi jaz sem dirkanje obesil na klin in si lansko leto tik pred odhodom v Črno goro kupil dn-01.Čisti užitek,udobje in extravaganca. Res sem bil tam atrakcija,a to ni bil namen. Hotel sem nekaj uživaškega in potovalno-dovršen motor. Samega vzdrževanja ni le redni servisi. Res pa nima nič prostora za stvari tako ,da je zadnji kovček obvezen,no pa tudi za sopotnico je tako sprejemljivejše-udobneje. Res moraš prerasti ta komplex okoli konjev in šaltanja,drugače pa ogromno dirkačev poznam,ki so sedaj na skuterjih in so navdušeni nad motorjem. Če ste opazili smo majce trdi in zavarovani v svoj prav,a poglejte nove modele ogromno jih ponuja avtomatski menjalnik. Sam sem vozil veliko motorjev,predvsem hond tudi Vultusa,pa Integro,Silver in Gold wing....ja vsak se nekje najde in vsi smo motoristi. Za kaj več pa vprašajte. L.P.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!