Skoči na vsebino

Odločil/a sem se ...


Priporočene objave

Poogosto se nekaj odločimo, si oblubimo pri sebi, vendar se kasneje tega ne držimo. Ta odločitev je lahko za nekaj časa ali pa tudi trajna. To je lahko npr; da opustimo kajenje, shujšamo, se nehamo opijati, drogirati ali pa tega ne napišemo in obrdžimo zase (pač napišeš, da si se nekaj odločil/a). Ta odločitev ali obljuba zapisana in se jo je potrebno držati.

Odločil sem se, da 10 dni ne napišem nobenega posta v nobeni temi na MS-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz sem se pa odloču da bom pustu ta bedni šiht :grim samo datum še morm določit :hmm:

jaz sem ga pa določo :worship: 1.1.08 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se napisati:

Odločitev lahko pride iz dveh pogledov. En se odločajo na osnovi kakšnih študij ali samih informacij, drugi

se pa odločajo, zaradi intresa, motivacije ali navdiha!

Odvisno kje ste Vi v tem :whistle: Ali kaj racionalizirate svoje korake v življenje :krneki:

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za trdno sem odločen, da ne bom sprejemal več nikakršnih odločitev. :hmm:

Tudi vsaka ne odločitev je lahko slaba odločitev :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz sem se pa odloču da bom pustu ta bedni šiht :grim samo datum še morm določit :hmm:

bravo king :worship: :worship: :worship: , tudi jaz sem se to že večkrat odločila, ampak ne 100%

Odločil sem se napisati:

Odločitev lahko pride iz dveh pogledov. En se odločajo na osnovi kakšnih študij ali samih informacij, drugi

se pa odločajo, zaradi intresa, motivacije ali navdiha!

Odvisno kje ste Vi v tem :whistle: Ali kaj racionalizirate svoje korake v življenje :krneki:

:alien1:

tebi pa že malce škodi , kaj vem, druženje z ms.... si prav pesniško nadarjen postal :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tako prebral... :lol1:

:D Moški... :whistle: :winkiss:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se odločila da z 28letom neham kadit,sicer ne za kolk časa

takoj nasledn dan sm se že pregrešila čist brez veze z dvema čikoma se pravi da sm 26.9pokadila zadn cigaret do danes,tega je zdej 13dni :worship:

do kdaj bo ta odločitev trajala pojma nimam k nisem odločena da neham za vedno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem se to že večkrat odločila, ampak ne 100%

odločitev načeloma velja samo, če je 100% :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..jaz sem se pa odloču da bom pustu ta bedni šiht :grim samo datum še morm določit :hmm:

jest tudi.....ma sem že ukrepal,do novga leta me še mučjo,pol pa.....hehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest tudi.....ma sem že ukrepal,do novga leta me še mučjo,pol pa.....hehe :whistle:

..in kako si se pol za naprej odloču?? drug šiht?, privat?, fuš?, si kej pojerbal?,.......mohgoče rop banke????? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in kako si se pol za naprej odloču?? drug šiht?, privat?, fuš?, si kej pojerbal?,.......mohgoče rop banke????? :hmm:

ostal bom v ist fabrk....sam drug delovn mest...zaenkrat.....lahko me pa še vse kar si naštel čaka....čeprav za zadnje dvomim,k sn preveč lesen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se bom nehala zajeb+++ po netu do zgodnjih jutranjih ur, ker je pol budilka preveč kruta zjutrej...

dons grem u polnoči spat!

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se bom nehala zajeb+++ po netu do zgodnjih jutranjih ur, ker je pol budilka preveč kruta zjutrej...

dons grem u polnoči spat!

sim-internet_addict420.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!