Skoči na vsebino

MOTO ščitniki kolenski - drsniki


urklg

Priporočene objave

majo jih v TCju.... ko bom zdejšnje zguncu bom une kupu...upam da bo to kdaj...tačke mi niso problem, kolena pa...mogoče pa rabim kak nasvet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš, da si kake prazne konzerve vzad navežete na motor v stilu "pravkar poročena" , se bo iskrilo tudi po ravnem, ne sam po ovinkih headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že nekaj časa fehtam, če mi jih kdo zbrus :unsure: ... tak povprečnež zgledam z nezbrušenimi :glare: ... tok mal nj mi jih... sam, da jih ne bi preveč uniču .. znak se mora še vidit .)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

jaz sem spraševala v TC-ju za te sparky drsnike in so mi povedali, da je ta firma Motrax, ki jih je delala, propadla. tako da jih nimajo več. a ima kdo mogoče še kakšno informacijo kje bi se jih dalo dobit, lahko tudi preko interneta, kje se najbolj splača? če bi jih dobila v Sloveniji bi bilo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem spraševala v TC-ju za te sparky drsnike in so mi povedali, da je ta firma Motrax, ki jih je delala, propadla. tako da jih nimajo več. a ima kdo mogoče še kakšno informacijo kje bi se jih dalo dobit, lahko tudi preko interneta, kje se najbolj splača? če bi jih dobila v Sloveniji bi bilo super.

Mi jih nameravamo naročit preko Ebaya, tako da, če te zanima ti sporočim, ko bo akcija :yea1: Je pa cena nekje okol 20 eur + kolk bo poštnina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi jih nameravamo naročit preko Ebaya, tako da, če te zanima ti sporočim, ko bo akcija :yea1: Je pa cena nekje okol 20 eur + kolk bo poštnina.

o ja, to bi blo super. kdaj pa ste mislili? iščem jih namreč za darilo (12. marec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi jih nameravamo naročit preko Ebaya, tako da, če te zanima ti sporočim, ko bo akcija :yea1: Je pa cena nekje okol 20 eur + kolk bo poštnina.

Ko boste naročal še mal obvesti, bom jst tut kšne uzev! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V louisu imajo titan varjanta drsnike. na pogled so kot kromirani. videl sem jih lani cena je bila okoli 30 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti iz louisa mislim da so plastični, ampak imajo samo izgled kot krom oz. titan, ko pa ta sloj zdrgneš je pa črna plastika spodaj...jaz imam tele na sliki, mislim da jih še lahko dobite v trgovini tramas v trebnjem...http://www.itis.si/TRAMAS?6062889 , cena je pa bila 2 leti nazaj okoli 30-35€, zdržijo pa veliiiiiiiiko dlje od plastičnih, jih skoraj nič ne pobira na še tako grobem asfaltu

post-9362-0-54311600-1328911908_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočete biti fensi -da se iskri za vami =)), lahko v navadne drsnike enostavno privijete kakšne 4 samorezne vijake.. baje da deluje =)

..sem pa zelo zadovoljen z drsniki, ki sem jih kupil na grobniku v tisti trgovinici.. žal firme ne najdem več gor (mogoče sem jo že zdrgnil)..

so pa črni z luknjicami, spodaj pa piše le made in italy.. bili so pa tam okrog 25€.. je pa kr trda plastika.. dobro se držijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sem se odločil, da bom naročil črne Motrax-ove Rok Drop drsnike, takšne kot so na sliki.

Če se jih naroči več bo poštnina predvidoma nižja, tako da če je kakšen interesent za skupno naročanje se naj javi na PM

L.p.

post-3574-0-12526200-1331243391_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odločil, da bom naročil črne Motrax-ove Rok Drop drsnike, takšne kot so na sliki.

Če se jih naroči več bo poštnina predvidoma nižja, tako da če je kakšen interesent za skupno naročanje se naj javi na PM

L.p.

škoda da se nisi prej javil,smo dobili pošiljko pred 10-imi dnevi,naročili 10 kompletov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda da se nisi prej javil,smo dobili pošiljko pred 10-imi dnevi,naročili 10 kompletov.

NI frke, se bo ziher našel še kdo, ki bi mu prav prišli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutna cena za te drsnike s titan vložki je cca 29eur, če se še kdo odloči za nakup pa pade na najmanj cca 25,50eur. Če pa bo še več naročil pa cena še malo pade tako da PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutna cena za te drsnike s titan vložki je cca 29eur, če se še kdo odloči za nakup pa pade na najmanj cca 25,50eur. Če pa bo še več naročil pa cena še malo pade tako da PM.

Kdaj boste pa to naročali? Lahko tudi na PM da ne bo preveč :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če kdo potrebuje nove kolenske drsnike po 15€/par naj se mi javi na PM. Te so tadebeli in "hard to kill" sorte.

post-20956-0-76646200-1337003817_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Kje se dajo kaki drsniki za normalen dnar dobit. Brand drsniki za cca 30€ se mi malo drago zdi. Sploh da so malo debelejši. Tanke sem dokaj hitro podrgnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!