Skoči na vsebino

Motosvetove majice


Priporočene objave

Majc se v tem trenutku ne da dobiti. Javimo, ko bodo spet.

Tut js bi mel eno ko bojo

tnx :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cirkusdirektor, pa ti veš, koliko je proizvodna cena športnih copat recimo od proizvajalca Nike. In si se kdaj vprašal, zakaj stanejo v trgovini 50x več? Cena je pač takšna kot je, in to je to. Kakor komu paše.

PS: Ostala je še ena majca velikosti L. Kdor jo želi, naj mi piše na PM.

Ne samo da prodajaš majčke ampak tudi bučke- Zakaj. Glej če se primerjaš z nike proizvodnjo si najprej omisli proizvodnjo majčk z par miljoni produktov. Drugo ti si proizvajalec majčk (motosvet) in ne lokalna trgovina, ki napaja še celo verigo posrednikov, Pa še tukaj imajo trgovci cca 50 - 60% rabata. Konec koncev pa si ti na študiran pa mal svoje kolege na fax-u vpraši kako poteka vsa ekonomija in videl boš da ..... ( pa meni verjemi da če bi na kitajskem kjer proizvajajo nike dobil robo za pol cene kot jo dobiš tukaj.

Ampak se strinjam ti določaš cene, konec koncev si ti gazda. Vseeno pa mislim, ker forum je plac kjer lahko izraziš svoje mnenje, da je cena kar dobro zasoljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo da prodajaš majčke ampak tudi bučke- Zakaj. Glej če se primerjaš z nike proizvodnjo si najprej omisli proizvodnjo majčk z par miljoni produktov. Drugo ti si proizvajalec majčk (motosvet) in ne lokalna trgovina, ki napaja še celo verigo posrednikov, Pa še tukaj imajo trgovci cca 50 - 60% rabata. Konec koncev pa si ti na študiran pa mal svoje kolege na fax-u vpraši kako poteka vsa ekonomija in videl boš da ..... ( pa meni verjemi da če bi na kitajskem kjer proizvajajo nike dobil robo za pol cene kot jo dobiš tukaj.

Seveda in cena bi bila še višja kot sedaj, če bi uvozili 100-200 majic, kolikor se jih naredi. Katera budala pa ti da ne vem koliko rabata za tako malo število majic bodisi pri nas ali ne vem kje. Za takšno malo količino so že administrativni stroški večji kot pa je vrednost majic.

Ampak se strinjam ti določaš cene, konec koncev si ti gazda. Vseeno pa mislim, ker forum je plac kjer lahko izraziš svoje mnenje, da je cena kar dobro zasoljena.

Drugače pa, evo takoj naročamo pri tebi min. 200 majic iste kvalitete z istim tiskom in za 20% cene (je to preveč). Kdaj lahko pričakujemo dobavo. Sporoči, kam ti sporočimo še katere velikosti, barve in modele bi rabili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda in cena bi bila še višja kot sedaj, če bi uvozili 100-200 majic, kolikor se jih naredi. Katera budala pa ti da ne vem koliko rabata za tako malo število majic bodisi pri nas ali ne vem kje. Za takšno malo količino so že administrativni stroški večji kot pa je vrednost majic.

Drugače pa, evo takoj naročamo pri tebi min. 200 majic iste kvalitete z istim tiskom in za 20% cene (je to preveč). Kdaj lahko pričakujemo dobavo. Sporoči, kam ti sporočimo še katere velikosti, barve in modele bi rabili.

Na eni vzadaj naj piše "motoristek" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda in cena bi bila še višja kot sedaj, če bi uvozili 100-200 majic, kolikor se jih naredi. Katera budala pa ti da ne vem koliko rabata za tako malo število majic bodisi pri nas ali ne vem kje. Za takšno malo količino so že administrativni stroški večji kot pa je vrednost majic.

Drugače pa, evo takoj naročamo pri tebi min. 200 majic iste kvalitete z istim tiskom in za 20% cene (je to preveč). Kdaj lahko pričakujemo dobavo. Sporoči, kam ti sporočimo še katere velikosti, barve in modele bi rabili.

Evo da se ponovim kot sem že prej povedal

Sem šel do kolega (ki te stvari dela) in dobi se ponudba za 200 kosov naslednja.

t-shirt majica Fruit of the loom 195g

link

Cena 2,45 eur z ddv

Enobarvn Tisk 1,45 eur z ddv

Majica tako pride 3,90 z ddv

Z vsemi administrativnimi stroški.

LP

direktor za cirkus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

t-shirt majica Fruit of the loom 195g

link

Cena 2,45 eur z ddv

Enobarvn Tisk 1,45 eur z ddv

Majica tako pride 3,90 z ddv

Cool, prosim telefonsko številko tega tvojega prijatelja na PM, da se pozanimamo kaj in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ko boste naročali pomislite tudi na nas "močnejše" alias debele. in ne pozabite tudi majčk z vsaj xxl še raje xxxl :)

Jaz vzamem takoj dve.

Sploh če navržete še par nalepk za promoviranje strani zraven :)

Pa kolikor vem bi vsaj še dva člana, ki jih poznam tudi kupila.

P. S. zame seveda črni majčki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut naročim dve majčki, če bi bil ženski model bi bilo idealno. M velikost.

Pa še eno moško L. Da bomo čim bolj spromoviral spletno stran, pa da bomo vedl kam spadamo k se bomo srečal recimo na pijački v Milanu EICMA2008. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud mel 3-4....različne velikost, pa po pametni ceni :naughty:

Lp,

Z

Popravljeno . Popravil slakutar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa jaz? :unsure: bom ponovno pridna, prijazna.... in še lepo bom prosila...za majčko, seveda... žensko M, če bi lahko... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeei, js pa iščem to... kje se to dobi ta majčkaaa ? js bi tuud :D eno ženski model mislm da M :grim :?

Popravljeno . Popravil YeTika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo samo izkazali interes, da bodo ogdovorne odebe videle, da povpraševanje po majčkah je in ukrenile kaj v tej smeri, ko bo mogoče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!