Skoči na vsebino
elbarto

Yamaha FJR 1300

Priporočene objave

joshi    42
joshi

Na moji FJR imam kombinacijo original nosilca in osnovne plošče Givi monokey. Po dodatnem fiksiranju zadeva deluje, vendar sem mnenja, da je ob polni obremenitvi kovčka še vedno boljša kombinacija Givi nosilca in pripadajoče plošče, tako kot imaš ti. Se pa pridružujem mnenju, da se ta stara lepotica še vedno fenomenalno pelje. Novejši model, od 06-12, ima boljše zavore, lepše merilnike. Drugo pa je pa zelo podobno.

Varno vožnjo.

IMAG1135.jpg

IMAG1756.jpg

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
sandi84    7
sandi84

tnx... ja sm dal  givija gor...super zadevca....zdj mi pa med voznjo stranska plastika počla..očitno nkdo prveč zategnu....to je ta komad k je desn špegu gor na njej...groza...iščem rabljeno...ni za dobit nova pa  400 in naprej eur....popravilo pa pravjo tam 200...250 eur.... obup še dobr d sm mal zalublen drgač bi me motilo....še slika z novim kufrom...

17240483_10210201738018703_6407273365684797968_o.jpg

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
2dozen87    1
2dozen87

Pozdrav vsem!

Imam vprašanje okrog servisov FJR-ja, če sem zgrešil kaj že podobnega napisanega se opravičujem. Skratka moja FJR letnik 2001 ima sedaj cca 55k km, da pa bo lepo predla tja do 100k km ali dlje bi ji rad dal naštelat ventile, mal pokontrolirat tesnila, vodila itd., pogledat ketno menjat napenjalec verige,...

Zanima me kaj vse bi se bilo fajn narediti poleg že omenjenega, kdo oz kateri servis je kaj zaupanja vreden in ve kaj dela ter koliko to sploh priblizno pride.  Sraufa kdo od lastnikov FJR take stvari morda doma oz v svoji delavnici?

Hvala za odgovore!

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
alfie    60
alfie

Jure Primec v Ljubljani,ne bos nic zgresil,meni je vse to delal,zadovoljen.cca 3oo eur 4leta nazaj.Olja zamenjas sam,bolj enostavno ne more bit.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Slavko.    0
Slavko.

Pozdravljeni

zanima me če kdo ve kako se rastavi kovček pri FJR 1300, tako da se pride do notranjih vzvodov.

Nete sem že povrtal vendar ne gre še vedno narazen.

Hvala za odgovor.

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Slavko.    0
Slavko.
pred 7 urami, PERO58 pravi:

Ne gre ker je zlepljen skupaj !! Sem pred leti probal in sem ga uničil !

Hvala za odgovor.

Tudi sam sm poskušal vse mogoče od gretja go vlečenja itd... pa ne gre škoda :(

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.