Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Žal sem bil priča hudi nesreči ki se je zgodila mal naprej od Selin proti Zadru . Sem se naježil ,saj je bilo identično moji nesreči samo da jaz nisem šel v prepad in motor v morje , imel sem srečo ,da sem ostal sicer na drugi strani ograje a na obrovu , ta te sreče ni imel :sleep2:Ko smo zapuščali prizorišče je bil še živ , upam da mu uspe !!!

14712997_1755956197997247_53956704431522

14706861_1755956144663919_30418904195608

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maribor, danes zjutraj. Reševalec - motorist na nujni vožnji, izsilila ga je ženska z avtom. Reševalec huje poškodovan.

Bilo na Poročilih na TV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvecer iz lukovice v smeri Lj. Ko sem bil tam je bil (baje domacin) ziv, izgledalo je sicer grozljivo ampak je gospod govoril in bil pri sebi. Upam na najboljsi izzid! Z750 modre barve

IMG_2449.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo več informacij: (Prevoje: križišče pred vulkanizersko delavnico L.....)

http://www.domzalec.si/huda-nesreca-motorista-na-prevojah-motorist-po-trku-z-osebnim-vozilom-skupaj-z-motorjem-pristal-v-bliznjem-grabnu

Upam da se dec pozdravi ...

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Črni dnevi na naših cestah: na Celjskem umrl še motorist

Ljubljana, 29.12.2016, 17:53

Celjski policisti poročajo o še eni smrtni žrtvi. Danes popoldne se je v Lembergu zgodila prometna nesreča, v kateri je na kraju umrl motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/odcep-za-cirkovce-usoden-za-motorista-39

LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU – »Ob 14.32 smo bili na telefonsko številko 113 obveščeni, da je v Lovrencu na Dravskem polju pri odcepu za Cirkovce padel 39-letni motorist in se smrtno ponesrečil,« sporoča PU Maribor.

Po do sedaj zbranih obvestilih je bil v prometni nesreči udeležen sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

...zadnja objava na facebooku, oddana cca 4 ure pred nesreco... :huh:

Untitled.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, kar nadaljujmo.

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/huda-nesreca-motorista-zaprla-cesto

»Po za zdaj zbranih obvestilih in ugotovitvah ogleda je 53-letni voznik motornega kolesa znamke Yamaha vozil iz smeri Šmartnega pri Litiji proti gradu Bogenšperk. Tik pred vrhom je zapeljal v desni nepregledni ovinek, kjer je domnevno zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo izgubil nadzor nad motornim kolesom in padel po vozišču ter z njim zdrsel na nasprotni vozni pas v trenutku, ko je po njem pravilno pripeljal 81-letni voznik VW golfa.«

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna kronika je namenjena:

objavam nesreč, za komentiranje linkajte objavo, pa nabijajte v temi črno sivo nabijanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

:cry: Pred eno uro spet motorist in avto na relaciji Dvor-Žužemberk... Letos je res obup.. 2x gasilci in 1xrešilec so se mimo mene že peljali tudi nazaj, brez sirene... ali je vse ok (upam), ali pa spet za v črno kroniko... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kor13 said:

:cry: Pred eno uro spet motorist in avto na relaciji Dvor-Žužemberk... Letos je res obup.. 2x gasilci in 1xrešilec so se mimo mene že peljali tudi nazaj, brez sirene... ali je vse ok (upam), ali pa spet za v črno kroniko... 

Nesreče v cestnem prometu
5.8.2017 18:57

ŽUŽEMBERK
Padec motorista na cesti Žužemberk-Dvor

pa tud 

Nesreče v cestnem prometu
5.8.2017 11:12

ŠOŠTANJ
Ob 11.12 sta v naselju Šentvid pri Zavodnju, občina Šoštanj, trčila motorist z motornim kolesom in kolesar. Reševalci NMP Velenje so poškodovana na kraju oskrbeli in motorista prepeljali v ZD Velenje, kolesarja pa v SB Slovenj Gradec.

 

za prvega ne pise nic vec, recmo da ni spet se en :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne policijska Octavia z lučkami in enim policistom ob stolčenem Fazerju na cesti Šoštanj-Črna na Koroškem... nikjer ni bilo videti voznika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 4. 2017 ob 18:46, Snecer pravi:

Motorist je v redu, oz sem kar dobro. Zlomljena ključnica in počena dva rebra. Se zahvaljujem vsem, ki so kakorkoli pomagali.

HVALA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!