Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Nedorasel vožnji v skupini. Lovil kolege pred sabo in ni speljal ovinka. Potem ga je pa še eden za njim zadel z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slika in komentar z lica mesta http://lavado.hr/forum/index.php?topic=4252.270

 

RIP

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17.23 je na magistralni cesti v bližini Senožeč, občina Divača, pri padcu poškodoval voznik motornega kolesa. Posredovali so gasilci PGD Senožeče in ZGRS Sežana, ter reševalci NMP Sežana, ki so huje poškodovanega motorista prepeljali v SB Izola.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17.23 je na magistralni cesti v bližini Senožeč, občina Divača, pri padcu poškodoval voznik motornega kolesa. Posredovali so gasilci PGD Senožeče in ZGRS Sežana, ter reševalci NMP Sežana, ki so huje poškodovanega motorista prepeljali v SB Izola.

Zlomljena gležnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlomljena gležnja.

V nedeljo popoldne je na stari glavni cesti med Senožečami in Razdrtim, pri odcepu za Laže, z motorjem padel 49-letni Ljubljančan. Očitno je v ovinek pripeljal prehitro, padel in zdrsnil po cesti. Pri tem si je zlomil oba gležnja in poškodoval ramena, zato so ga sežanski reševalci odpeljali na zdravljenje v izolsko bolnišnico.

Ob nesreči so pomagali tudi senožejski prostovoljni in sežanski poklicni gasilci. Policisti so za motorista odredili strokovni pregled, ki bo pokazal, ali je vozil pod vplivom alkohola. DC

post-2898-0-78578300-1442334927_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ni vozil pod vplivom alkohola (kar ne odobravam) pa dobi nagrado za neprilagojeno hitrost oz. neobvaledovanje vozila ali nekaj podobnega ki ni nujno da je res, lahko je bila srna... a kazen poleg razbitega motorja, poškodb mora bit očitno še na papirju. Naj hitro okreva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo neprimerno vprasanje, ali ga kdo iz MS pozna?

Vec info na pvt, saj to ni za javnost.

Hvala ;)

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • POSTOJNA
    Ob 12.26 je pri naselju Planina, občina Postojna, motorist trčil v srno, pri čemer je padel in se poškodoval. Posredovali so gasilci PGD Postojna in Planina, ki so zavarovali kraj dogodka, ter nudili pomoč ekipi NMP Postojna pri prenosu poškodovanca v reševalno vozilo. Poškodovani motorist je bile odpeljan na zdravljenje.

To je kopirana  novica od danes...

uglavnem tud podnevi so nevarne :/   Sam sem dons tud obvozil kravo ki je ocitno usla s pasnika in je veselo laufala po cesti... zame sicer ni blo kriticno sem pa mogu mahat nasproti vozecemu avtu da je ustavil do cajta... same pizdar...e 

Popravljeno . Popravil Rogerg
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15h je motorist na cesti Pivka - Ribnica, malo pred Ribnico (tam ko je omejitev 40 km/h) zgrešil cesto in se zapeljal v odbojno ograjo - tako je zgledalo, ko sem se mimo peljal. Rešilcu se ni mudilo nazaj, pa kolikor sem uspel videt, so bili vsi tam na nogah, tako da upam, da je z motoristom vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/z4ph-pisak-u-teskoj-prometnoj-nesreci-poginuo-motociklist#/clanak/z4ph-pisak-u-teskoj-prometnoj-nesreci-poginuo-motociklist

Tragedija u Pisku: Slovenac na Yamahi sudario se s Australcem na Hondi

26.09.2015. u 18:57h          Slovenski je motorist preminuo na mjestu nesreće
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15h je motorist na cesti Pivka - Ribnica, malo pred Ribnico (tam ko je omejitev 40 km/h) zgrešil cesto in se zapeljal v odbojno ograjo - tako je zgledalo, ko sem se mimo peljal. Rešilcu se ni mudilo nazaj, pa kolikor sem uspel videt, so bili vsi tam na nogah, tako da upam, da je z motoristom vse ok.

Če mislim pravega, potem je bil brat hrvat z veliko alkoholnega opoja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Skopirano iz FB:

"Danes okoli 7.45 zjutraj je neznan voznik zbil 16-letnega fanta na križišču med Efenkovo, Tomšičevo in Kidričevo cesto (pri bivšem Marketu). Voznik je s kraja nesreče POBEGNIL in fanta pustil ležati."

Če je bil kdo slučajno priča, oziroma ima kakšno informacijo, naj prosim kontaktira policijsko postajo Velenje.

Še link:

http://www.zurnal24.si/trcil-v-otroka-in-pobegnil-clanek-258521

Najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes zvečer je počilo v Lj. na križišču Pokopališke in Kavčičeve. Motorist je obležal negiben. Upam, da se zmaže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!