Skoči na vsebino

Avtoradio


stuhec

Priporočene objave

Zadnje čase vsi tega kupujete, mi smo samo v zadnjem tednu 3 kolegom zmontirali tole zadevšno, vsak ma drugo barvo hehe. Kul zadeva za ta denar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dražji avtoradio se izkaže pri bolj kvalitetnem sistemu in pa pri namenu uporabe.

Podpis eni kupujejo nevem kašne radije pa majo na koncu še slabšo kvaliteto kt s pol cenejšim :D:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj malega je morda razlike v samem zvoku, nekaj je v kvaliteti izdelave (tipke ipd.), nekaj pa tudi v 'image'-u...

Jaz sem za 150€ nabavil Sony MEX-BT3700U in sem zadovoljen, ker ima:

  • bluetooth za prostoročno telefoniranje
  • USB
  • MP3/WMA/...
  • predojačevalniški izhod za prednje in zadnje zvočnike ter za sub

Kupil sem ga pri Electronic4You v Avstriji, ker je bila cena znatno ugodnejša kot kjerkoli v Sloveniji...

Brez dvoma bi ga nabavil še enkrat, a kot kaže, ni več dobavljiv (po primerni ceni). Nižji model (MEX-BT2700 za 129€) nima USB priključka, višji model (MEX-BT4700 za 208€) pa ima samo nastavljiv kontrast in avtomatsko (namesto ročno) zatemnjevanje (dimmer) zaslona.

D.

Ojla danci1973

Konec tedna sem dobil tega istega MEX-a. Sicer še nisem imel časa kaj preveč prčkati po njemu... Kak si kaj zadovoljen? Kaj ti mikrofon na radiu deluje zadovoljivo ali priporočaš nakup dodatnega mikrofona?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jaz imam JVC KD-R401 pa sem zadovoljen ima pa ravno tako USB in AUX pa še cena je ugodna nekje 80€ se mi zdi...newem točno, ker sem ga dobil za darilo.

Aja pa lahko se dokupi še daljinec...če ti kaj prav pride.

post-17658-126843568265_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen avtoradio za do 100€ naj kupim? je tak pioneer v redu, ima aux in usb

lp

Daj raje še kak euro zraven in kupi takega, ki ima Bluetooth...

Recimo Sony MEX-BT3700U (pa daljinec je že v ceni).

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priklopil sem radio (Pioneer 6900), ki sicer deluje odlično, vendar ko ga ugasnem je sicer na ekranu vse ugasnjeno, če pa spustim ploščico dol (kot da bi menjal cd) pa vseeno gori lučka pri reži za cd. Če vzamem ploščico dol ugasne vse. Torej kje je problem?

Pa tudi ure ne znam naštimati pri istem radiu. Lahko kdo pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lučka gori takrat ko spustiš ploščico, da v temi vidiš kam vtaknit CD, ko gre ploščica nazaj se lučka ugasne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lučka gori takrat ko spustiš ploščico, da v temi vidiš kam vtaknit CD, ko gre ploščica nazaj se lučka ugasne

Zgleda nisi dobro prebral. To je vse vredu, vendar kot pravim imam jaz takrat radio ugasnjen, pa še vseeno gori lučka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakaj malo, ta radio ima motorizirano ploščico ne? kako potem ti sploh spustiš ploščico če imaš radio ugasnjen?..........a radio se ti sam prižiga/ugaša na ključ ali ga moraš ročno? ker če ga moraš ročno imaš narobe priklopljenega na napajanje...samo premenaj rdečo in rumeo žico zadaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kakšen radijo nej nabavim za tm 50-75evrov tm nekje, rablenga.

Zdej imam pioneera 50x4 nevem modela, dela dobr, poganja 4zvočnike ter 500rms wofer. Dela super vendar jst bi rad imel radio na usb.

Me pa tudi mal zanima glede firm. Radio mam pioneer, zvočnike jbl, wufer blaupunk ter 2zvočnika prav tako. Men dela zaenkrat vse ok in ne čutm neke razlika o firmi glede zvočnikov. Glede radija mi je pioneer zakon ker ima čist enostavno nastavljanje,kvaliteta itd.

http://www.mimovrste.com/artikel/1300068624/avtoradio-blaupunkt-san-francisco-300

kaj menite?

na bolhi se tak najde za 80evrov...

http://www.ceneje.si/avto-oprema/avtoakustika/avtoradio/pioneer-avtoradio-deh-2200ub_-_CX000FD8A8

tole je novo že 80evrov.

itd.ogromno je teh stvari....

kaj priporočate? rad bi imel kvaliteten radijo rabljen dobro ohranjen na usb. cenovno ugoden.

S pioneerjem sem zadovoljen skos(je biu že v avtu ko sem ga kupu). Razmišlam o tem deh pioneer,sam cena se mi zdi nekam nizka glede nato da je znamka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priklopil sem radio (Pioneer 6900), ki sicer deluje odlično, vendar ko ga ugasnem je sicer na ekranu vse ugasnjeno, če pa spustim ploščico dol (kot da bi menjal cd) pa vseeno gori lučka pri reži za cd. Če vzamem ploščico dol ugasne vse. Torej kje je problem?

Problem je v uporabniku... ;)

Radio ni nikoli 'čisto' ugasnjen, ampak je v 'standby' (pripravljenost). Ko ti spustiš ploščico (ugasnjen ali ne), on to zazna in prižge lučko, da bi ti videl, kam vtaknit CD - ko vtakneš CD, bo radio tudi to zaznal in se vklopil.

Če pa prednjo ploščico odstraniš, pa radio ugotovi, da nimaš namena vtakniti CD-ja in pač ugasne še tisto lučko.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je v uporabniku... ;)

Radio ni nikoli 'čisto' ugasnjen, ampak je v 'standby' (pripravljenost). Ko ti spustiš ploščico (ugasnjen ali ne), on to zazna in prižge lučko, da bi ti videl, kam vtaknit CD - ko vtakneš CD, bo radio tudi to zaznal in se vklopil.

Če pa prednjo ploščico odstraniš, pa radio ugotovi, da nimaš namena vtakniti CD-ja in pač ugasne še tisto lučko.

D.

To je res. Vendar moraš potemtakem zmeraj jemati ploščico dol, da ga čisto ugasneš. Brat ima LG-ja, ki pa se normalno do konca ugasne.

Bom zamenjal rumen in rdeč kabel. Samo takrat bo najbrž radio deloval le ob kontaktu, jaz pa ravno tega ne bi rad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res. Vendar moraš potemtakem zmeraj jemati ploščico dol, da ga čisto ugasneš. Brat ima LG-ja, ki pa se normalno do konca ugasne.

003-38099.JPG

A ima takega? :lol1:

Praktično noben moderen avtoradio se ne ugasne 'do konca'. Tista lučka pa je itak LED in poraba te lučke je zanemarljiva... Poleg tega je možno, da se ugasne, ko je ploščica zaprta ali pa po določenem času.

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res. Vendar moraš potemtakem zmeraj jemati ploščico dol, da ga čisto ugasneš. Brat ima LG-ja, ki pa se normalno do konca ugasne.

Bom zamenjal rumen in rdeč kabel. Samo takrat bo najbrž radio deloval le ob kontaktu, jaz pa ravno tega ne bi rad.

kako pa ti vidiš/veš da lučka gori, če je radio ugasnjen in ploščica gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priklopil sem radio (Pioneer 6900), ki sicer deluje odlično, vendar ko ga ugasnem je sicer na ekranu vse ugasnjeno, če pa spustim ploščico dol (kot da bi menjal cd) pa vseeno gori lučka pri reži za cd. Če vzamem ploščico dol ugasne vse. Torej kje je problem?

Pa tudi ure ne znam naštimati pri istem radiu. Lahko kdo pomaga?

kako pa ti vidiš/veš da lučka gori, če je radio ugasnjen in ploščica gor?

Kaj bolj jasno?

Drugače pa sem premenjal kable pa je isto. Nato pa sem šel do majstra, ki je povedal, da je naprej notri narobe zvezano. Jbg pač bo potrebno ploščico dol jemati, ko bom avto pustil dlje časa mirovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bolj jasno?

Kaj pa če se lučka prižge ko spustiš ploščico? :slap:

Drugače pa sem premenjal kable pa je isto. Nato pa sem šel do majstra, ki je povedal, da je naprej notri narobe zvezano. Jbg pač bo potrebno ploščico dol jemati, ko bom avto pustil dlje časa mirovati.

Pravi majstr... :lol1:

Tudi, če boš ploščico dol vzel, ne bo radio nič bolj ugasnjen.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Problem z Pioneer DEH 6900. Torej radio deluje (vse prikazuje, zažene cd,...) vendar ne oddaja zvoka. Če priklopim drugi radio deluje vse brezhibno, torej so kabli in zvočniki dobri. Kaj je lahko narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še jst neki povem,v očetov avto sem vgradil alpine 0847R,verjetn je dobr radio ker je takrat bil 60.000sit,najdražji Alpine 9850R je pa bbil 120.000si,uglavnm avtoakustiko sm vgradil not ko sm 300.000 sit zadel na stavah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem z Pioneer DEH 6900. Torej radio deluje (vse prikazuje, zažene cd,...) vendar ne oddaja zvoka. Če priklopim drugi radio deluje vse brezhibno, torej so kabli in zvočniki dobri. Kaj je lahko narobe?

Narobe je lahko:

  • crknil je izhodni ojačevalec
  • crknil je 'input selector'
  • crknila je elektronika za nadzor zvoka
  • ...

Najverjetneje je čas za menjavo radia ali, če je še v garanciji, za servis...

Je pa nenavadno, da se je danes skoraj enako vprašanje pojavilo še na enem drugem forumu za Alpine radio (le da je njemu po eni uri spet delal). Morda pa so krive kakšne sončeve aktivnosti ali postavitev planetov? :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!