Skoči na vsebino

KTM 125 EXC


Unikat

Priporočene objave

Zanimam se za ta motor in me zanima kolko se nasploh kvarijo KTMi? A so vzdržljivi, kakšne slabosti so in če se splača kupit EXC125? Če ne, mi prosim svetujte karkoli vzdržljivega od 125 Supermoto ali Enduro. Nabavlam pa zato, ker mi je Husqvarna dones že drugič v tem mesecu zaribala in sem se skoraj ubil in mam dost tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem da ni ovira!Ker jst sem tud zdej hoto 125 kupt pa se nimam izpita,pa so doma rekli da NE,tak da lahk komi v jesen :( !Drugac pa ne vem kaj dosti o tem motorju o LC2 bi mogoc kaj vec vedo povedat ker ga je mel kolega!Sam kaj si pa res delo da ti je ze drugic zaribala!

Mal :topic: Pa ti si mel prej dtja al ga se mas,ce si ga prodal za kolk si ga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ko mi je prvič, se je zgodilo 2.4.2005 Takat mi je zmanjkalo olja za mešanico in sem bil sam kriv, oziroma akumulator ker je bil uničen in mi ni zasvetila lučka. Dones pa nevem kaj je bilo. Na lepem mi zadna guma zablokira in se skoraj zabijem v avto ki je stal pred mano. Za mano pa eni mulci prletel in so me skoraj naložili. Uglavnem kar nekaj časa so gume škirpale, hupe trobile... Zdej tam ob cesti stoji in razmišljam kako ga nej domov spravim... Domov me je pa prijatel prpelal.

EDIT: DTja sem že prodal za 320.000

Popravljeno . Popravil Unikat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele pride prjatu s kombijem iskat. Še dobr... Motor bom pa zrihtu in ga pol prodal. Mogoče je pa zato zaribu ker ko mi je prvič sem ga jst sam doma popravu in bogve kako je blo to "popravlen."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je mel LC2,pa je bil kr zadovoln(sicer ni tak navit kot exc) mu je so kr lepo 140 brez kakiga menjavanje bilo cesa!Pa ceste se je tud fajn drzal.Nisem nic slisal da bi reko da ga je kaj j.....Za excja je pa druga motor ma ce se ne motim 35KM in ni najbolj za na asfalt!Drugac ti bo pa bol vedo povedat kdo ki ga ma oz ga je vozo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere ampak če si 2x razsul huso, misliš, da bo z KTMom kaj bolše? no sicer če bi po vsem tem dobu še KTMa, pol majo tvoji stari polno denarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Glej jaz mam KTM že 2leti in dela ko se spodobi za KTM, res da so potrebna popravila ala vožnja po terenu sam ni omembe vredno... imam celotni novi izpušni sistem od EXC in odprto air komoro in ma 30HP.

EXC ima močnejši zadnji amortizer, drugi agregat, drugačni lonec ter malo več konjev od mojega .) ...

Če nimaš motoristične žilice ti nebo držal noben motor :doze: ...

Drugače pa je KTM v primerjavi samo z Huso.

Vozo Kawasakija, Aprilijo, Yamaho, (MZ še nisem in Huso) ti povem da se lahko vsi enduro - [hard enduro] skrijejo B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Da te v prihodnjič naučim kako se išče. V google vpišeš KTM 125 EXC. Daš pod slovenske strani. In iščeš med zadetki. Evo tukaj sem ti našel nekaj:

Agregat: enovaljniProstornina: 124,8 ccmTakt: 2TVrtina/gib: 54 x 54,5 mmSistem vbrizga: Vplinjač Keihin PWK 36 S AGZaganjalnik: NožniVžig: Kokusan digital 2K-3Hlajenje: Tekočinsko hlajenMenjalnik: 6 stopenjskiPrenos: Veriga X-Ring 5/8 x 1/4"Suha masa: 98,6 kgVišina sedeža: 925 mmOddaljenost od tal: 390 mmMedosna razdalja: 1471±10 mmPrednje vzmetenje: WP USD Ø 48 mmZadnje vzmetenje: WP Monoshock PDSDimenzija prednje pnevmatike: 90/90-21"Dimenzija zadnje pnevmatike: 120/90-18"Prednje zavore: kolutPremer prednje zavore: 260 mm øZadnje zavore: kolutPremer zadnje zavore: 220 mm øPosoda za gorivo: 8,5 l

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kilovati so ponavad napisani za nov motor (zablokiran) sm skor sigurn da mu pise 11kW... ampak jih ma odblokiran skor sigurn x2 tega... mislm da je kr najmocnejsi 125enduro edin nevem tocn kako je s husqvarno wr... sta prblizn isto. ostali so mal bl zadej... poznam dva k ga mata. oba zelo zadovoljna. edin mal tezji je za dobit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kw ima v prometnem napisanih zelo malo- okrog 8kw, zaradi nižje registracije in tega. Toliko imajo napisani še hard endurci 450 od ktm-a.... Drgači ma pa okrog 40 KM sigurno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

450 ktm ma v prometni 12kw 520ka ma 13kw... nima pa to veze z nizjo registracijo ampak je tko tovarnisko blokiran... tistih 40KM pa upam da nisi mislu za 125ko ker jih nima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če že ima kdo ta motor in kakšni so tehnični podatki ( KM )?

exc bi naj imel 39 konjev če deluje brezhibno. zadeva je tak isto narejena ko kroska 125 samo da luči katere mu odvzamejo 3 konjičke.

dela nena ravno dolgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!