Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

pred 4 minutami, blazzarss pravi:

@DAMI34 @izibajker  sta imela kakšne težave zaradi prevrtane tablice (tehnični, policija...)? Razmišljam, da bi tudi js kar isto naredu.

Tablica se po zakonu lahko vijači ali koviči..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, blazzarss pravi:

@DAMI34 @izibajker  sta imela kakšne težave zaradi prevrtane tablice (tehnični, policija...)? Razmišljam, da bi tudi js kar isto naredu.

ne, nikoli. Sicer pa prevrtanje in pravilna pritrditev ni poškodovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, HyperJack pravi:

Tablica se po zakonu lahko vijači ali koviči..

Mi smo v varni vožnji celo svetovali...zaradi izgub,kraj...pač plastika poči in si brez nje,kar pri naših luknjičastih cestah ni težko...če pa imaš privijačeno...pač privijačiš jo z malimi šravki,ki ne ovirajo samega izgleda tablice!

Od l.95 na vseh motorjih z dvema do štirimi šravfi nikoli nihče nič vprašal

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, blazzarss pravi:

@DAMI34 @izibajker  sta imela kakšne težave zaradi prevrtane tablice (tehnični, policija...)? Razmišljam, da bi tudi js kar isto naredu.

 

pred 4 minutami, HyperJack pravi:

Tablica se po zakonu lahko vijači ali koviči..

Ne vem, kako je po zakonu. Moja tablica je bila prevrtana že s strani prejšnjega lastnika. Na tehničnem (1 mesec nazaj) se ob to ni nihče obregnil. Je pa res, da en vijak pade točno v tisti eu grb, med zvezdice, drugi pa v belo polje, nad občinskim grbom, pa niti ni moteče...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, blazzarss said:

@DAMI34 @izibajker  sta imela kakšne težave zaradi prevrtane tablice (tehnični, policija...)? Razmišljam, da bi tudi js kar isto naredu.

jest mam privijačeno v 2 kotih že 17 leto pa me še noben ni postran gledov zaradi tega, zgubu jo pa tud še nism :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, blazzarss pravi:

@DAMI34 @izibajker  sta imela kakšne težave zaradi prevrtane tablice (tehnični, policija...)? Razmišljam, da bi tudi js kar isto naredu.

(5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem imel v planu za čez zimo se malo zadnjega dela lotit, ampak bom zgleda že kar zdaj. Malo gledam tole:

http://www.ebay.com/itm/Evotech-Performance-2016-Yamaha-XSR-700-Tail-Tidy-Fender-Eliminator-short-plate-/172556140324?epid=508654958&hash=item282d25bf24:g:f98AAOSwUKxYhEPc&vxp=mtr

Všeč mi je, ker ohrani zadnjo luč in smernike (čeprav te bi sčasoma tudi menjal). Se to sploh da, da potem ostane enak nosilec ob menjavi smernikov? Ker tam na prvem rebru od tablice gor so zgleda luknje samo za OEM žmigovce.

Kokr vem je treba nosilce tudi vpisat v homologacijo, bi tale šel čez, ker kolikor zastopim nima nobenih papirjev in takih zadev. Manjka mu sicer odsevnik, ampak to bi že nekak pritrdil.

Malo sta mi čudne tudi one 2 podolgovati luknji, bi to držalo navrtano tablico? Odletela vem da bi težko, samo da bo pa vse ropotalo pa plesalo zadaj mi pa tud ni.

 

Alternativa je pa tole:

http://www.ebay.com/itm/BARRACUDA-PORTATARGA-YAMAHA-XSR-700-TAIL-TIDY-LICENCE-PLATE-/152046854164?hash=item2366b2e014:g:yB0AAOSwsN9XB8Go&vxp=mtr

Če kdo zastopi IT naj malo bolje prevede, ampak OEM žmigovci ne pašejo gor, pa glede na to da se da nastavljat kot tablice, vrjetno zna kermu smrdet. Se ga pa dobi tudi v SLO.

Če kdo ve še za kakšne firmo ki take zadeve proizvaja? Puig sem že gledal pa je grd ko k..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tablca ma spredaj na spodnjem robu eno črtno kodo in serijsko številko. A je kj narobe če skoz to prevrtam oz. se zakrije z vijakom?

Ker bi takole spodaj na mini nosilček pritrdil odsevnik:

20170802_195528.thumb.jpg.9883c87f52f69f47905d5872e4fbc6cb.jpg

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Xebec pravi:

Tablca ma spredaj na spodnjem robu eno črtno kodo in serijsko številko. A je kj narobe če skoz to prevrtam oz. se zakrije z vijakom?

Ker bi takole spodaj na mini nosilček pritrdil odsevnik:

20170802_195528.thumb.jpg.9883c87f52f69f47905d5872e4fbc6cb.jpg

važno, da se jo da prebrat in da ni moč sklepati da so drugačne številke ali črke

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Iščem nekaj takega. A se da dobit kje pri nas ?

Našel sem na netu a mi cena z poštnino ne diši ?

Nosilec tablice.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maxiscooter pravi:

Iščem nekaj takega. A se da dobit kje pri nas ?

Tega pri nas še nisem videl. Se mi zdi pa super zadeva, ravno prav za noter spravit prvo pomoč plus še kakšno malenkost....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, maxiscooter pravi:

.... a kot že napisano. Cena z dostavo se mi zdi pretirana.

Očitno je ta pogruntavščina še bolj nova, pa je kitajci še niso začeli delat v velikih serijah za male pare... Zaenkrat na eBay-u najdem samo tole, https://www.ebay.com/itm/Stash-Box-Lockable-License-Plate-Storage-Box-By-DrySpec/272988281500?hash=item3f8f5e9a9c:g:ITEAAOSwAWlaYKju&vxp=mtr

pa še ta je iz usa, za naš trg morda neuporabna, ker imamo tablice drugačnih dimenzij. Pa tudi cenovno je še dražja kot ta, ki si jo ti prilepil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred eno uro, Xebec pravi:

če daš novo tablco z enakimi označbami delat, ker je trenutna zjebana-počena, morš to vrnit takoj al ti jo pustijo ta cajt?

 

Bi rekel, da jo vrneš, ko dobiš novo. 

1) Lastnik vozila, ki pogreši registrske tablice za registrirano vozilo, o tem obvesti registracijsko organizacijo.

(2) V vlogi za izdajo novih registrskih tablic namesto pogrešanih se navedejo okoliščine, v katerih so bile registrske tablice izgubljene oziroma ukradene. Vlogi mora stranka priložiti tudi tisto oziroma tiste registrske tablice, ki niso bile ukradene oziroma izgubljene. Nove registrske tablice za registrirano vozilo namesto pogrešanih izda registracijska organizacija.

(3) Namesto pogrešane, uničene, poškodovane ali obrabljene registrske tablice se na zahtevo lastnika vozila izda nova registrska tablica, ki ima registrsko oznako pogrešane, uničene, poškodovane oziroma obrabljene registrske tablice.

(4) Uničene, poškodovane in obrabljene registrske tablice iz prejšnjega odstavka mora lastnik vozila vrniti registracijski organizaciji.

(5) Registracijska organizacija mora vrnjene registrske tablice iz prejšnjega odstavka predati proizvajalcu registrskih tablic, ki jih nadzorovano uniči.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V srbiji je odsevnik se bil

Screenshot_20180803-084915_Gallery.thumb.jpg.ff86797f91bde4f4385fa5d6a97db2f5.jpg

V makedoniji pa nc vec

Screenshot_20180803-090439_Gallery.thumb.jpg.f610c02ee3958c9e90819d07e7fdcc95.jpg

No, v grciji sem ga pa spet nasla

20180803_085404.thumb.jpg.6339cfe6e9b6f05eca6bf4a29e3ec001.jpg

20180803_085423.thumb.jpg.b34927da50cec127e29253934528b3af.jpg

Dobro, da je ta plehek tolk nikakvi, da ga je samo zakrivilo. Krive so makedonske 'cudovite' ceste. Sedaj bo nosilec vodoravno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

da bi se od vibracij tako upognil nazaj? 

Predvidevam,da nekje vzratno obracala mopi in nehote pritisnila in zvila   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Predvidevam,da nekje vzratno obracala mopi in nehote pritisnila in zvila   

zanimivo, da je okvirček ostal cel :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

da bi se od vibracij tako upognil nazaj? 

pomoje je tok zabila motor, ker je diujaško diujala, da je guma zagrabla svetlikast uć in ga je obrnilo na notr ... še dobr, da je na šfoh pleheku, če ne bi ji odtrgalo cel nosilec :P

 

pred 1 minuto, Snecer pravi:

zanimivo, da je okvirček ostal cel :) 

ker je pod okvirćkom :ras: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

pomoje je tok zabila motor, ker je diujaško diujala, da je guma zagrabla svetlikast uć in ga je obrnilo na notr ... še dobr, da je na šfoh pleheku, če ne bi ji odtrgalo cel nosilec :P

 

ker je pod okvirćkom :ras: 

to že, ampak da je prav trofila odsevnik :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

to že, ampak da je prav trofila odsevnik :) 

lej ... punca ve kaj dela :lol1:

se vedno vprašam, zakaj sm lih js žebu trofnu :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

lej ... punca ve kaj dela :lol1:

se vedno vprašam, zakaj sm lih js žebu trofnu :dry: 

Vačsih moraš met tudi srečo :naughty:!

pred 4 minutami, Snecer pravi:

nekdo jo je od zadaj :) 

FZ6 :hmm:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!