Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

Zdravo, lučke ima čarman motosport(vendar so kar drage), Imaš jih tudi v promotorju v Žalcu oz. Drešinji vasi, ostane pa ti seveda louis v celovcu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

če je kak mojster tu, ki bi mi lahko po mojih merah izdelal nosilec za tablico po moji skici se mi naj prosim javi na PM, da mu pošljem še naris, tloris,, stranski ris z vsemi merami.

Tako naj bi to izgledalo:

post-16264-126891998715_thumb.gif

En moj prijatelj iz Kopra jih izdeluje za vse tipe motorjev .

Tukaj je link na njegov oglas na avto.netu :

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=2932164

l.p. Igor

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, lučke ima čarman motosport(vendar so kar drage), Imaš jih tudi v promotorju v Žalcu oz. Drešinji vasi, ostane pa ti seveda louis v celovcu.

LP

Pošta Slovenije madafaka :D

En moj prijatelj iz Kopra jih izdeluje za vse tipe motorjev .

Tukaj je link na njegov oglas na avto.netu :

http://www.avto.net/....asp?ID=2932164

l.p. Igor

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

če je kak mojster tu, ki bi mi lahko po mojih merah izdelal nosilec za tablico po moji skici se mi naj prosim javi na PM, da mu pošljem še naris, tloris,, stranski ris z vsemi merami.

Tako naj bi to izgledalo:

post-16264-126891998715_thumb.gif

Tle malo prerčekiri.............Nobel zadeve..................

http://www.marcodesign.fr/tuning-moto.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me samo zanima. Sem že spraševal kako je s temi smerokazi?! Ni potrebno nobenih papirjev za homologacijo, važno da je oznaka E11 na smerokazu?! Ali kako? Pošlješ vlogo za homologacijo smerokazov na LPP in dobiš datum in to je to?!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj me samo zanima. Sem že spraševal kako je s temi smerokazi?! Ni potrebno nobenih papirjev za homologacijo, važno da je oznaka E11 na smerokazu?! Ali kako? Pošlješ vlogo za homologacijo smerokazov na LPP in dobiš datum in to je to?!

Hvala

Smerokazov se sploh ne homologira, gor mora imeti tisto E oznako, kar pogledajo samo na tehničnem, če sploh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smerokazov se ponavad ne da homologirat. Homologira se lahko edino stvari, ki jih je proizvajalec predvidel za določen tip motorja. Tako, da če z smerniki ne dobiš homologacijskega papirja, kjer je naveden točno tvoj tip motorja ne bo šlo, nisem pa še zasledil smernikov, ki bi to imeli-drugod v EU je kolikor vem dovolj E11. Tko je bilo men razloženo, ko sem klical na LPP in RTI.

Tko da ti E11 brez prej omenjenega papirja nič ne pomaga razen če homologiraš motor kot predelavo/unikat. Lahko pa da se je v zadnjem času kaj spremenilo (čeprav močno dvomim) tako da pokliči na LPP al pa RTI.

@ Prevzeter- Samo E oznaka ni dovolj. Je prejšnjo sezono kolega tko dobil kazen pa še čez tehničnega ga niso hoteli spustit (na lpp). Je pa res da okol žmkigavcev ponavad ne komplicirajo kej preveč

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smerokazov se sploh ne homologira, gor mora imeti tisto E oznako, kar pogledajo samo na tehničnem, če sploh

Smerokazov se ponavad ne da homologirat. Homologira se lahko edino stvari, ki jih je proizvajalec predvidel za določen tip motorja. Tako, da če z smerniki ne dobiš homologacijskega papirja, kjer je naveden točno tvoj tip motorja ne bo šlo, nisem pa še zasledil smernikov, ki bi to imeli-drugod v EU je kolikor vem dovolj E11. Tko je bilo men razloženo, ko sem klical na LPP in RTI.

Tko da ti E11 brez prej omenjenega papirja nič ne pomaga razen če homologiraš motor kot predelavo/unikat. Lahko pa da se je v zadnjem času kaj spremenilo (čeprav močno dvomim) tako da pokliči na LPP al pa RTI.

@ Prevzeter- Samo E oznaka ni dovolj. Je prejšnjo sezono kolega tko dobil kazen pa še čez tehničnega ga niso hoteli spustit (na lpp). Je pa res da okol žmkigavcev ponavad ne komplicirajo kej preveč

Ok Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj napisano ne drži!

Če imajo smerniki E se jih homologirat brez dodatnih certifikatov, lahko pa po njih povprašaš direktno proizvajalca, če že imaš to željo, jaz sem homologiral brez.

Na spletu se pojavljajo eni nosilci tablic, za katere naj bi obstajali certifikati itd., ne vem kako je s tem, vsekakor pa priporočam nakup nosilca ki zgleda kar se da original in ne nekaj na hitro skupaj nametanega, pa seveda naklona čim manj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgoraj napisano ne drži!

Če imajo smerniki E se jih homologirat brez dodatnih certifikatov, lahko pa po njih povprašaš direktno proizvajalca, če že imaš to željo, jaz sem homologiral brez.

:surrender: Kdaj pa kje si pa to homologiral? Meni je bilo tako na RTI kot LPP pred kakim letom pa pol-2 zagotovljeno da se ne da. Mah tele naša birokracija :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LPP na terenu (tehnični), poleg izpuha. Kot sem napisal, kar se dezinformacij tiče je obup... Bi pa moral proizvajalec imeti kakšen papir glede na to da odtisne tist E

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

..trgoavto-koper....na celovški.,,pri kinu šiška,,cena-5,63€..... ;):hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..trgoavto-koper....na celovški.,,pri kinu šiška,,cena-5,63€..... ;):hmm:

A ma kdo kako razlago zakaj se te okvirčki tok razlikujejo po cenah? Isti črn brez kakršnega koli kroma sem gledal nikje za 7€ pa še neki, pol tm k pa motor sm šu registrirat pa so prodajal isto takega pa za 2€ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kako razlago zakaj se te okvirčki tok razlikujejo po cenah? Isti črn brez kakršnega koli kroma sem gledal nikje za 7€ pa še neki, pol tm k pa motor sm šu registrirat pa so prodajal isto takega pa za 2€ ?

...čudna so pota Gospodova...

Ja, malo več posrednikov je vmes, a ne. Razen, če je oni za 7 evrov iz superduper karbon/kevlar mixa. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kako razlago zakaj se te okvirčki tok razlikujejo po cenah? Isti črn brez kakršnega koli kroma sem gledal nikje za 7€ pa še neki, pol tm k pa motor sm šu registrirat pa so prodajal isto takega pa za 2€ ?

kero bedno vprašanje... sej je pr vseh stvareh razlika v ceni od prodajalca do prodajalca... eni bolj, drugi pač manj nategnejo folk s pretirano ceno.. takle okvirčk je vredn 20 centou ne pa 7 € :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kero bedno vprašanje... sej je pr vseh stvareh razlika v ceni od prodajalca do prodajalca... eni bolj, drugi pač manj nategnejo folk s pretirano ceno.. takle okvirčk je vredn 20 centou ne pa 7 € :wacko:

no sj pol na srečo sm ga zastonj dubu nikje :D. samo useeno mislm da bi nekako mogl bit saj malo usklajeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!