Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

ma kdo link al pa slikco od modela 09

http://www.husqvarna-motorcycles.com/_vti_...amp;rpstry=167_

HUSQVARNA NIKOLI NI IMELA OD KTMA MOTORJEV!

Zdej jih je BMW kupil in sedaj gre kvaliteta samo navgor. Resnicno...lani jim je zmanjkalo motorjev, koliko se jih je prodalo! ( SM 125 )

Sicer pa res...crne feltne in vilice. ZakoN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol sva pa ze dva, jz ga 100% nabavm, sam k ni v okolici Kranja nobenga prodajalca, mislim da je najblizji v lescah O.o

ja in? še domu ti ga prpelejo ko ga kupiš če hočeš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js tud sigurno ga nabavim enkrat drugo leto :evilgrin: k je res hud ta tanov model :worship: na hitro zgleda kukr da ma 500cc :naughty: drgac pa supr mašinca tole

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj sm pozabil........kje bi se dalo zvohati ali če kdo ve kok je kej to močno :rolleyes: samo verjetno je tam nekje ko 08 model

HELP!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js tud sigurno ga nabavim enkrat drugo leto :evilgrin: k je res hud ta tanov model :worship: na hitro zgleda kukr da ma 500cc :naughty: drgac pa supr mašinca tole

zamenjaj optika... ta ti je napačne očala predpisov :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenjaj optika... ta ti je napačne očala predpisov :winkiss:

dej dej jerry, sej ma tok plastik ku tvoj EXC, ce ne se vec.

4.jpg

Prou mocan zgleda :evilgrin: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še Tomosa je več skupi :D Kaj pa tu žmigavc mal bek visi? :D

Desni zadnji? Hehe to vsi opazijo, samo jst nisem. Nevem...ocitno sem kje zataknil, ko sem dajal motor v garazo, ker imam dokaj ozka vrata. Sicer pa so zmigavci taki da se lahko zvijejo gor/dol tako da se ne zlomi takoj ko recimo pades. To mi je res usec. Sicer nisem se prakticiral, vendar na Apriliji sem jih ena 3-4 sigurno zlomil. 4×15-20€ = ze kar velik xD

Eh...Tomos pa Husqvarna...sej ves ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile identični žmigavčki pridejo pri tomosu 6e po komadu če boš katerega zjebal :) Drugače pa vemo da se zvijajo ja hehe, večkrat testirano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tomos ma čist enake žmigavce ;) ja večkrat testirano ja :D men je edin enkrat šipca poknala :whistle:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz tega kota k se mašine pa krivine ne vid ;)

Hehe, lih zarad tega zanalasc slikano odzadaj. Mam se eno tako slikco....

2.jpg

Sicer tukaj se LJ tablca. Zdej mam domaco...NM!

Sicer pa nova Husqvarna ima odstranljiv nosilec tablice. Na 07/08 modelu je celoten zadnji del iz enega kosa. Kako naj potem zamenjam nosilec? Odrezen ta nosilec in luc, ter kupim novO?

(PS: Tukaj so zmigavci cisto ravni :wub: )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da pokažem enake žmigavčke (to uradno hihi)

Neuradno pa.. Tomos zgleda bolj nabit :P Tule mogoče ni tak zafukan ker ni več ščitnikov za roke gor hehe, drugače je še bolj! :D

post-9211-1226248099_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da pokažem enake žmigavčke (to uradno hihi)

Neuradno pa.. Tomos zgleda bolj nabit :P Tule mogoče ni tak zafukan ker ni več ščitnikov za roke gor hehe, drugače je še bolj! :D

Sodec po tej sliki ne...sicer pa...4 taktni blok je veliko vecji od 2 taktnega cilindrcka. xD

Tako, da imasta oba prav. Kar se pa tice samih plastik in gum je pa Husqvarna sirsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole na sliki je Metzeler Rennsport, predhodnica Racetec, 150/60-17 ;) Takih dobrih gum tvoja Husa še vidla ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tomos so taka jajca da vecjih ni :S vidu ze dostkrat in pelu se to gre minimoto do 60 bl

pa k pogledas okvir je k da bi biu narjen sz pogištvenih cevi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tomos so taka jajca da vecjih ni :S vidu ze dostkrat in pelu se to gre minimoto do 60 bl

pa k pogledas okvir je k da bi biu narjen sz pogištvenih cevi

Sej pa yzf r 125 ne leti kaj dosti bol ko tomos. kake 5 al pa 10 km/h več mogoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pa yzf r 125 ne leti kaj dosti bol ko tomos. kake 5 al pa 10 km/h več mogoče

pospeški pa to so takra razlika in use da se sploh ni treba ment sva sz unm k ma tomosa zamenala je reku tu pa gre :D ja tomos gre 100 yzf pa 135 koncna (klanc)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pospeški Yamahe so slabši.. sicer pa smo OFF

ma ni šans dej sm se pelu sz tomosam al ma pa un zjebanga uglavn tisti tomos je tema nikamr negre sm mislu da bi mau pozadni probu....joj sramota tud cuknu ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to ceno kaj dobiš tomosa je pomoje kr soliden. nemorš pa zaj primerjat tomosa k stane 3k z huso k stane skor 1x več.

škoda k tomos "ne potegne" kr je dost fajn motor in bi ga takoj meu če bi biu tak robusten po karakterju kot je po izgledu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za to ceno kaj dobiš tomosa je pomoje kr soliden. nemorš pa zaj primerjat tomosa k stane 3k z huso k stane skor 1x več.

škoda k tomos "ne potegne" kr je dost fajn motor in bi ga takoj meu če bi biu tak robusten po karakterju kot je po izgledu :)

sej dere se tko da ga slišiš ko gre po celi cerknici :D gres pogledat zakaj en stroj gre mimo pa Tomos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni šans dej sm se pelu sz tomosam al ma pa un zjebanga uglavn tisti tomos je tema nikamr negre sm mislu da bi mau pozadni probu....joj sramota tud cuknu ni

tvoja yamaha pa vrjetn skos sili na zadnega ne :slap: pa tomos ma ziher bolše pospeške, sam če ga vozi nesposobn voznik je pa drugače ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!